• YARIM ALTIN
  1.006,11
  % -0,05
 • AMERIKAN DOLARI
  6,0507
  % -0,09
 • € EURO
  6,5542
  % -0,12
 • £ POUND
  7,8699
  % -0,42
 • ¥ YUAN
  0,8668
  % 0,03
 • РУБ RUBLE
  0,0954
  % -0,01
 • BITCOIN
  58366,277
  % -1,67
 • BIST 100
  120.791,8600
  % 0,53

Yatırım yapmadan bulut madenciliği yapabileceğiniz Minargate sitesinin kullanımı

Yatırım yapmadan bulut madenciliği yapabileceğiniz Minargate sitesinin kullanımı

Herhangi bir yatırım yapmadan madencilik yapmaya izin veren Minergate sitesinin kullanımından bahsedeceğiz. Minergate ile herhangi bir program bilgisine gerek kalmadan,  kripto para kazmaya başlayabilirsiniz.

Bu sitede Bitcoin dışında; Bytecoin, Monero, Ethereum, Ethereum Klasik, Litecoin, Zcash ve Dash gibi altcoin’lerin madenciliği de yapılıyor. Site içerisindeki calculator kısmından hangi coin ne kadar getiri getiriyor bu bilgiler görülebilir. Böylelikle o gün en çok kâr getiren kripto parasına sahip olduğunuz güç ile işlem yapabilirsiniz. Ekran kartı ve işlemci gücünüze göre kazandığınız rakam artıp azalabilir.

Desteklenen para birimleri

Minergate’nin Özellikleri

1- Kendi bilgisayarınız yada mobil cihazınız ile bitcoin madenciliğine fırsat veriyor

Minergate‘in bu özelliğini kullanabilmeniz için, işletim sisteminize göre indireceğiniz bir yazılımla, bilgisayarınız işlem gücü üzerinden madencilik yapmanıza olanak sağlaması. Madencilik yazılımını işletim sisteminize uygun olarak şeçebiliyorsunuz.. Yazılımı indirmek için üye olmak gerekiyor, sonrasında ana sayfada yer alan Downloads linkinden program kolayca indirilip kurulabilir. Sonrasında ise yapmanız gereken yazılımı açmak ve hangi coin’i kazmak istiyorsanız onu seçmek. Yazılım hemen coin üretmeye başlayacak ve siz kapatmadığınız sürece çalışmaya devam edecektir. Aynı zamanda mobil cihazınıza Minergate uygulamasını yükleyerek de madencilik yapabilirsiniz.

2- Program indirmeden madencilik yapabilirsiniz

Sitenin ikinci madencilik şekli ise, tarayıcı üzerinden herhangi bir program indirmeden kullanılabilen Cloud Mining özelliğidir. Cloud Mining‘i kullanmak için üye olduktan sonra ana sayfada yer alan Cloud Mining kısmına tıklayarak istenilen coin’in madenciliği başlatılabilir. Aşağıda göreceğiniz resim Cloud Mining kısmından alınmıştır, burada yapmanız gereken sadece start tuşuna tıklamak.

Sözleşmeler

Çıkan pencerede Satın al kısmına tıkladıktan sonra

Satın Al

Karşınıza yukarıdaki ekran çıkacaktır. 500 GH/s’lık yatırımı 0.0675 BTC ile alıyorsunuz. Burada dikkat edeceğiniz kısım bu rakamın günlük 0,165 Dolar’lık bir gideri olmaktadır.

Herhangi bir yatırım yapmadan mining yapmak için Minergate ideal gözükse de güçlü olmayan işlemci veya ekran kartlarıyla yapılan mining günümüzde aylık ancak 50 dolar civarı kazandırıyor. Elektrik masrafınızın buna yakın olacağı düşünüldüğünde güçlü bir bilgisayarınız yoksa madenciliği denemiş olmak için Minergate’e üye olup 1-2 gün kazım yapabilirsiniz.

*Elektrik masrafı, bilgisayarınızın ısınması, işlemci ve ekran kartınızın eskimesi vb. durumları göz önünde bulundurunuz.

Kayıt Linki :                     

Bitcoin Sitelerinin Verdiği Saatlik – Dakikalık Satoshi Miktarı: Bilgisayarınızın işlemci ve ekran kartına göre değişiyor

Mining Siteleri İçin Roi Süresi Ve Oranı: Yatırım yapmadan kazmaya başlayabilirsiniz

Mining Siteleri İçin Kazım Yapılan Sanal Coin İsimleri: Bytecoin, Monero, Ethereum, Ethereum Klasik, Litecoin, Zcash ve Dash dahil birçok coin.

Ödeme İşlemcileri: Kendi cüzdanınıza çekim yapıyorsunuz.

Yatırım Yapılan Miktarı: İster kendi bilgisayarınız ya da telefonunuzla, isterseniz de para yatırarak (20 GH / sn (Bugünkü kura göre yaklaşık minumum 4,19 Dolar) ila 1000000 GH / s (Bugünkü kura göre maksimum 209.497.20 Dolar arasında) herhangi bir tutararasında yatırım yapabilirsiniz)


Bunlar da ilginizi çekebilir !