e-kira.net: Kira ödemelerinizi kredi kartıyla taksitle ödeyebildiğiniz

e-kira-logo-

Türkiye’de internetin yaygınlaşmasıyla fatura ödemeleri sanal bankacılık platformları üzerinden yapan kullanıcı sayısı oldukça yüksektir. Benzer bir dönüşüm kira ödemeleri için sağlanmaya çalışıyor? e-kira.net, bankalar dışında buna odaklanan yenilikçi bir ödeme girişimi şekilde, bu konuda öncü olmak istiyor.

Yaklaşık bir yıllık geliştirme sürecinden sonra geçtiğimiz sene sonunda hayata geçen e-kira.net, kiracıların kira ödemelerini kredi kartıyla yapmasına ve dilerlerse taksitlendirmesine izin veriyor.

Bankacılık dışında sunulan yenilikçi çözümlerden bir tanesi olan e-kira.net aslında ev sahiplerine ve kiracılara yönelik bir ödeme yönetimi platformu. Ev sahipleri için mülk yönetimi ve tahsilat avantajı e-kira.net, birden bire çok mülkünü kiraya sağlayan ev sahiplerinin bütün süreçleri bir arada yönetmesini sağlamaktadır. Diğer taraftan kiracılar para dışında bir alternatife kavuşuyor ve kredi kartlarının ödül programlarından faydalanabiliyor. Kiracılar ödemelerini dilerlerse banka kartlarıyla da yapabiliyorlar.

e-kira.net, kiracıların tek cazibe kira öderken hesap karti tarihlerine göre 40 güne kadar ertelemede bulunduklarını söylüyor. e-kira.net ödeme tarafından PayU altyapısını kullanıyor ve yüzde 1,5’tan başlayan oranlarla gelir yaratıyor.

Bu sene içinde ilk yatırımı alıp, büyümeye odaklanan e-kira.net, uzun vadede ev sahipleri ve kiracılar içinde yaygınlıkla uygulanan bir iletişim ve yönetim platformu durumuna gelmek istiyor.