Bitit üzerinden kredi kartı ile bitcoin alımı çok kolay

bitit-kripto

İçerikler

Bitit Borsası

Bitcoin’de son güncellemelere göre sert hareketler görüyorken, kredi kartı ile bitcoin ve altcionlerin nasıl alınabileceğini anlatacağız. Bu işlemler anlatılırken biraz da Bitit Borsası hakkında bilgi vereceğiz.

Ülkemizde yer alan ana bitcoin borsaları nakit para ile işlem yapıyor. Bu durum da herkesin bitcoine yatırım yapmasını zorlu kılıyor. Bu piyasaya başlangıç yapmak isteyen kişiler de kredi kartı ile ufaktan bitcoin işine girmek istiyor. Ufak çaplı yatırımlar kredi kartı ile daha kolay olduğu için bu yöntemi kullanmakta da fayda var.

Bitit Borsası, Fransız asıllı bir exchange. her zaman sekse aç kızlar sizlerle burada bulusuyor. Kredi kartı ile bitcoin almaya yönelik bir site. Bu nedenle sadece amacına hizmet ediyor. Birçok seçenekleri ve altcoin al sat yapma imkanı bulunmuyor. Kredi kartı ile bitcoin satışına başlayan Bitit Borsası, yeni dönemde onlarca alt coin alımı yapmak için de avantaj sağlamış durumda. XRPEtherium, ripple, ADA, KOTA, hatta Binance’ in kendi coini olan BNB’ yi bile bulmak mümkün. Bu aralar oldukça kollektif bir çalışma sürdüren Bitit, şimdiye kadar en çok al sat yapılan altcoinleri kendi bünyesine almış görünüyor. Yeni dönemde yeni altcoinleri ekleyeceğini ve sğrekli olarak siteyi güncel tutacaklarını da duyurdular.

2015 yılında kurulan Fransa merkezli girişim Bitit, kredi kartı ya da nakit ile Bitcoin almayı kolaylaştırıyor. Kredi kartı ile 10 dakikadan daha kısa bir zamanda Bitcoin satın anılabiliyor ve kripto paralar satın alanların adreslerine gönderiliyor.

Bitit Borsası Kullanımı

Bitit, sadece Euro ve Dolar ile alış veriş yapmanıza olanak sağlamıyor. Türk lirası desteği de bulunuyor. Bunun için ekstra dolar hesabınız ya da Euro hesabınızın olmasına gerek olmadığı için, Türkiye’ den de kullanıma oldukça açık ve rağbet gören bir site.

Sitenin kullanımı oldukça kolay.

Gösterge-panosu

Bitit sitesinin resmi hesabına giriş yaparak ana ekranda almak istediğiniz bitcoin ya da altcoini seçebilirsiniz. Ardından para birimi çıkmaktadır. Burada işlem yapmak istediğiniz para birimini oluşturuyorsunuz. her zaman sekse aç kızlar sizlerle burada bulusuyor. Ülkemizde genellikle TRY seçimi yapılmaktadır. Ardından çıkan ekranda ne kadar bitcoin ya da altcoin alacaksanız para değerini giriyorsunuz. Buybitcoin linkine tıkladığınızda sistem sizi üyelik ekranına göndermektedir. Üyeliğiniz varsa bu ekrandan giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa kolay bir şekilde gene aynı ekrandan sisteme üye olabilirsiniz. Sisteme bir kere üye olduktan sonra aynı kullanıcı adı ve şifre ile istediğiniz zaman giriş yapıp, kredi kartı ile küçük yatırımlara başlayabilirsiniz.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Bitit’in ana amacı; e-ticaret ürünlerini Bitcoin ile satın almayı da kolay bir hale getirmek. Bitit Türkiye’de dahil olmak üzere şu anda 50’den fazla ülkede kullanılmaktadır. Bitit’in kullanılabildiği ülkelerde yaşayan Bitcoin meraklıları yalnızca birkaç dakika içerisinde kredi kartı ya da debit kartlarla online olarak site üstünden Bitcoin satın alabilirler.

Kredi kartı ile satın alımlarda limit ne kadar?

Güvenlik amacıyla kredi ve ya debit kart ile yapılacak satın alımlar kullanıcı başına haftalık 1500 EURO ile sınırlandırılıyor. firma PCı en yüksek seviye güvenlik ve uyumluluk sertifikasına sahip, sitenin bu noktada yüksek güvenlik standartlarına sahip olduğu söylenebilir.

Bitit sitesi üzerinden tek seferde yapılacak €25’luk satın alımlarda herhangi bir kimlik onaylamasına ihtiyaç yoktur. Bitcoin satın alacak ve kripto para alacaklar için, belge ya da doküman onayı olamaması ve kullanıcıları uğraştırmaması (Bu çok önemli bazı firmalar belge onayı için çok uğraştırıyor) iyi bir uygulama olarak göze çarpıyor. Bunun dışında her satın alma sonrası Bitit hesabınıza belirli miktarlarda puan yansıyor. Bu puanları sonraki satın alımlarınızda indirim şekilde kullanabiliyorsunuz.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Bunlar da ilginizi çekebilir !