Payeer Hakkında Genel Bilgiler

payeer (798 x 450)

İnternetsiz yaşamımızın düşünülemediği şu günlerde, ödemelerinizi kolaylaştıracak bir sistem var: Payeer. İnternetten gelir elde etme adıyla elde ettiğiniz paraları, korkmadan saklayabileceğiniz bir internet üzerinden para transferi yapabileceğiniz banka olarak geçmektedir. Rusya’da kurulan bu para transfer şirketi, 2012 yılından bu yana aktif şekilde hizmet vermektedir. Dünya çapındaki para ödeme ve çekme işlemi yapabileceğiniz AdvChash, PayPal, PayToo benzeri bir sistemdir. İnternet üzerinden uygulanan bu yöntemde e-cüzdanınızı banka hesabı gibi kullanabilirsiniz. Diğer para transfer sitelerine nakit gönderilebilmesi, kıyasla daha uygun ve hızlı ödeme sistemi olması sebebi ile tercih edilme durumlarında üstlerde yer alabilir. Para gönderme ve alma işlemleri havale şekilde yapılıyor. Yurt dışında da kabul edilebilirliği yüksektir.

payeer_uye_ol_eticaretgunlugu

Payeer Nedir?

İnternetten gelir elde etme işine girdiyseniz, sanal bankaları kullanarak paranızı çekebilirsiniz. Bu sistem kendisini nakit transfer şirketi şekilde tanıtmakta. 200’den fazla ülkede aktif olan Payeer’la para transferi işlemi yapabilir, hesabınıza gönderilen paraları güvenle saklayabilirsiniz. Bu sistemi kullanmak için reşit olmanıza gerek yok. 18 yaşından küçük kişiler de bu yöntemde, arzuladığınız tüm nakit işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 150’den fazla elektronik sistem arasında ödemelerinizi gerçekleştirebilir, nakit çekebilirsiniz.

Payeer’in bir diğer ayrıcalığı ise öteki transfer sitelerine paranızı rahatça aktarabiliyor olmanız. Üstelik transfer işleminden herhangi bir ücret alınmıyor. Ödeme yapacağınız bireyin ya da internet sitesinin Payeer hesabının olması gerekmiyor. Siz yalnızca güvenli yoldan ödeme yapmış kalırsınız. Kayıt olurken ücretsizdir. Payeer sisteminde ruble, euro,dolar ve bitcoin işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik yine hiçbir ücret ödemeden döviz değiştirmek işlemi de olası.

payeer_uye_ol_eticaretgunlugu

Para yatırma ve çekme seçenekleri

payeer ile ilgili görsel sonucu

MasterCard altyapısını kullanan Payeer’la Payeer kredi kartına sahip olabilirsiniz. PayToo gibi bu kredi kartının iki türü bulunur: “sanal ve plastik kart.” Sanal kart ücretsizdir; ama plastik kart için 9 dolar ödemeniz gerekmekte. Türkiye için teslim süresi 30 gün sürmektedir. Sanal kartla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Payeer hesabınıza para yatırmanın hızlıca çok yolu mevcut. Payza,Okpay, Visa ve MasterCard (Ara ara kalkıyor tekrar ekleniyor sisteme) kredi kartları, banka havalesi ve bazı ülkeler için geçerli olan mobil ödeme seçeneklerinden birisini kullanarak çok sorunsuzca bir biçimde hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Para çekebilmek içinse yine aynı seçeneklere ilave olarak PerfectMoney sistemini de kullanabilirsiniz.

payeer_uye_ol_eticaretgunlugu

Payeer referans sistemi:
Payeer’in referans sistemi en iyisidir. Referansınızın referansından 6 seviye referanstan komisyon alırsınız.
Doğrudan referanslarınızdan 100 dolar altı için %10; 100 dolar ve üstü için %11 komisyon alırsınız.

payeer-referans-sistemi-eticaretgunlugu

Toplamda 6 düzey bulunan bu sistemde, sizin hesabınızı referans göstererek sisteme giren ve harcama yapan birinci insandan yüzde 10, birinci kişiyi referans gösteren insandan yüzde 5 diyerek yüzde 1’e kadar komisyon kazanabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunda mail atabilir, 24 saat boyunca destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

payeer_uye_ol_eticaretgunlugu

Neden Payeer kullanmalısınız?

İnternet üstünden para kazanmak arzulayan oldukça çok bireyin ödeme sistemi olan Payeer’ı forex yada oyun platformlarında kullanabilirsiniz. Bu şekilde kart ve kimlik bilgileriniz güvende kalacaktır. Kullanımı oldukça kolay olan bu e-cüzdan, güvenliğiniz için karşı koyamayacağınız bir sistem haline geldi. Ülke dışı alışverişlerinizde farklı para türlerinden ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun gibi pozisyonlarda anında döviz kuru değişimini kullanarak harcama yapmak dilediğiniz nakit cinsini seçebilirsiniz.

Güvenli ve zahmetsiz yurt dışı ödemelerinizi sanal bankacılığın en büyük icatlarından ödeme sistemleri ile kusursuz bir hizmet almış olursunuz.

payeer_uye_ol_eticaretgunlugu

İlginizi çekebilecek yazılar !

Adım Adım OKPAY Hesabi Açmak, Doğrulatmak (Resimli Anlatım)

Adım Adım Advcash Hesabi Açmak, Doğrulatmak (Resimli Anlatım)

Payoneer Hakkında Genel Bilgiler

Windows 10 Pro