Profitcoins Trading LTD Koskoca Bir FİYASKO !

Profitcoin-scam
0% Ortalama Puan

Kesinlikle Yatırım Yapmayınız

Şirket Sermayesi 100 Sterlin, karşınızda panel var oradan yatırdığınız para kazandırdı mı kazandırmadı mı diye bakabiliyorsunuz sadece. Adamlar fişi çekse bütün paranız gitti...

Şirket Sermayesi
%0
Güvenilirlik
%0

Pekçok web sitesinde Profitcoins Trading ile ilgili methiyeler düzmüşler. Hatta pekçok kanal üzerinden bu siteye üye olunması için reklam verilmektedir.  Biraz araştırdım hatta siteye üye oldum. Müşteri temsilcisi ile aşağıdaki görüşmeleri yaptım. SONUÇ KOSKOCA BİR FİYASKO !

 

Ben
Merhaba, doğrulama e-postası neden mail adresime gelmiyor
22:01

Aydan
Merhaba bu bugün karşılaştığımız bir sorun konu hakkında çalışmalar sürüyor.

Ben
2 gün önce de mesaj gelmedi bilgilerinize
22:06

Aydan
Cep telefonu doğrulama kodundan mı bahsediyorsunuz?

Ben
her ikisi de hem email hem de cep telefonu
22:07

Aydan
Cep telefonu doğrulama adımı iptal edildi. Dil seçimi olarak ingilizce seçerseniz otomatik olarak gireceksiniz.

Ben
ok şu anda hesaptayım ancak hesabın üst kısmında Lütfen hesabınızı doğrulayın. Doğrulama e-postasını tekrar göndermek için buraya tıklayın . bu mesaj yazmaktadır
22:09

Aydan
Bunun raporunu oluşturdum IT departmanı ilgileniyor.

Ben
teşekkür ederim. ayrıca sisteminiz üzerinden nasıl işlem yapılacağı hakkında detaylı sunumunuz varmıdır. Ben işlem yapmak istemekteyim
22:10

Aydan
Arzu ederseniz size çalışma prensibimizden bahsetmek isterim o zaman. Profitcoins, bir pazardan kripto paralar satın alır ve bunları başka bir pazara daha yüksek bir fiyata satmaktadır otomatik olarak. Profitcoins, 100’den fazla kripto para sağlayıcısını gece gündüz, aralıksız olarak izler ve analiz eder. Bu sağlayıcıların her biri, sanal para alım satım işlemi yapmanıza olanak tanır.

Profitcoins, farklı sağlayıcılar tarafından sunulan kripto para fiyatlarını karşılaştırır ve fiyat farklılıklarını anlık olarak gösterir.

Kripto para dünyasında farklı sağlayıcıların para birimlerini (örneğin Bitcoin’i) farklı fiyatlandırmaları oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. A Satıcısı, 1 bit parayı 4.900€’ya satarken, B Satıcısı 5.000€’ya satabilir. Bu fiyat farklılıklarını doğru zamanda yakalamak hızlı ve güvenli kazanç elde etmenizi sağlar. Profitcoins, bu işlemi sizin adınıza yapar.Temel olarak, “arbitraj” olarak adlandırılan bir ilkeyi kullanarak çalışırız. İlke, her sağlayıcının farklı bir fiyatla işlem yaptığı ortak gerçeğiyle ilgilidir. Eğer bir satıcı bir bitcoin satıyorsa, örneğin, 4.900 $ için, diğeri 5.000 $ için satıyor olabilir, – Bu bizim avantajımız için kullandığımız şeydir – mevcut fiyat dalgalanmalarını analiz etmek ve tahmin etmek.

Bu nedenle, her şey arka planda olur ve kar yapmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey ilk yatırımınızı yapmaktır.
anladım bitcoin i hesaba göndereceğim siz anaparamı tutarak kar vereceksiniz öyle mi
22:14

Aydan
Evet sistem işleyişi hakkında bilgi vermeye devam ediyorum.
Ücretsiz demo sürümü ile başlamanızı öneririz. Bu, bir başlangıç deneyimi kazanmanızı ve gerçek para moduna geçmeden önce Profitcoins’in nasıl çalıştığını görmenizi sağlayacaktır.

Kendinizi çevreye alıştırdıktan sonra, ilk yatırımınızı 0,021 bitcoins (150 Euro) kadar düşük bir fiyatla gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra, Profitcoins sizin için otomatik olarak her şeyi yapar sizin birşey yapmanıza gerek yok

Platformdaki para yatırma işlemleri, Bitcoins olarak yapılmalıdır çünkü bu, Profitcoins’in online satıcılardan diğer kripto paraları satın almak için kullandığı para birimidir. Zaten Bitcoins’e sahipseniz bunları üyelerin bulunduğu alanda bize aktarabilirsiniz.
Eğer bitcoins sahip değilseniz, Invest bölümüne girdiğinizde sistem size bitcoin iz varmı yok mu diye 2 seçenek şeklinde soruyor. Bitcoinsiniz olmadığını gösteren seçenekten girip ordan direk bitpanda hesabına bağlanıp bitpanda da hesap açıyorsunuz ve banka hesabınızdan bitpandaya Dolar yada Euro bazında para transferi yapıyorsunuz. Bitpandaya gelen parayla da bitcoin alıp Profitcoins hesabınıza aktarıyorsunuz. Burda sistem her adımda sizi yönlendiriyor.
Yatırım yaparak kazandığınız para miktarı kaldıraç kavramına bağlıdır. Basit bir ifadeyle, kaldıraç yatırıma ek olarak sizin adınıza yatırım yaptığımız para miktarıdır. Kaldıraç otomatik olarak oluşturulur ve yalnızca daha yüksek bir yatırım yaparak artırılabilir.Ne kadar çok yatırım yaparsanız, karınızı maksimize etmek için de daha fazla yatırım yapabiliriz.
Profitcoins platformuna 1.000€ yatırırsanız ve 1:10 kaldıraç oranınız varsa işlem başına 1.000€ değil 10.000€ yatırmış kabul edilirsiniz. Kârınız aynı orana göre artacaktır.Aşağıdaki tablo, kaldıracınızın kârınız için ne kadar önemli olduğunu daha iyi açıklamayı amaçlamaktadır.

Yatırım: 0,0 BTC | Kaldıraç 1:10 | Günlük kâr : %0,15
Yatırım: 0,5 BTC | Kaldıraç 1:20 | Günlük kâr: %0,30
Yatırım: 1,0 BTC | Kaldıraç 1:30 | Günlük kâr: %0,55
Yatırım: 2,0 BTC | Kaldıraç 1:40 | Günlük kâr: %1,00
peki kaldıraç neden var?
bana forex piyasasını andırıyor
22:18

Aydan
Sistemde yatırım miktarının teşviki için var elbette.

Ben
peki demo hesabını nasıl kullanacağız ki zaten kendi kendine çalışan bir sistem
22:23

Aydan
Sistemi izleyerek sistem hakkında bilgi sahibi olmanız için size bunu önerdim.

Ben
peki teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için biraz daha araştırıp sonra yatırım yapmak istiyorum
22:31

Aydan
Rica ederim.

Ben
merhaba şirket bilgilerinize baktığımda https://beta.companieshouse.gov.uk/officers/KIPjC1Z_dLm3bwLKa2jkKQHv-Nc/appointments buna ulaştım sitede belirtilen kişiler bu şirkette çalışmıyor mu? Yönetim ekibi dediğiniz
22:45

Ben
ayrıca sermayeniz 100 GBP imiş doğru mu
22:50
100 siterlinlik şirket benim 150 euromu nasıl yönetecek. ben eticaretgunlugu.com isimli sitenin sahibiyim. Sizin hakkınızda olumsuz bir makale yazmamam için geçerli bir açıklama rica ediyorum.

Bu görüşmeyi yapalı yaklaşık 1 hafta oldu. Ne arayan var ne soran ne de geri dönüş yapan. Bu siteye yatırım yapmak isteyenler iki defa düşünsün lütfen !

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Bunlar da ilginizi çekebilir !