• YARIM ALTIN
  865,57
  % -0,15
 • $ DOLAR
  5,7745
  % -0,15
 • € EURO
  6,3880
  % -0,18
 • £ POUND
  7,5661
  % -0,20
 • ¥ YUAN
  0,8180
  % -0,15
 • РУБ RUBLE
  0,0903
  % -0,14
 • BITCOIN
  43475,678
  % 0,46
 • BIST 100
  108.869
  % 0,19

Kripto Para Değişim Platformu Changer Nedir Nasıl Çalışır?

Kripto Para Değişim Platformu Changer Nedir Nasıl Çalışır?

Changer,dijital paralar arasında değişimi 7 gün 24 saat 365 gün gerçekleştirebileceğiniz bir platform olarak hizmet vermektedir. Örneğin Dogecoin’i Bitcoin Cash’e veya Bitcoin Cash’i anında Dogecoin’e dönüştürebilirsiniz. Sadece değişim için talimatları yerine getirmeniz yeterlidir.

Changer.com - Anında Eşanjör

Changer Nedir? Changer Hakkında Genel Bilgiler

Changer, sadece kripto para değişimi gerçekleştirmiyorsunuz payeer, Perfect Money, Perfect Money Voucher’deki paralarınızla kripto para alabiliyorsunuz. Platformda işlemleri otomatik bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Dijital paralar arasında değişimi 7 gün 24 saat 365 gün gerçekleştirebileceğiniz bir platform olarak hizmet vermektedir. Örneğin Dogecoin’i Bitcoin Cash’e veya Bitcoin Cash’i anında Dogecoin’e dönüştürebilirsiniz. Sadece değişim için talimatları yerine getirmeniz yeterlidir.

Changer Hesap Nasıl Oluşturulur?


Changer’de değişim yapmak için hesap açmak zorunda değilsiniz. Hesap açmanız menfaatinizedir. Sitede yer alan indirimlerden faydalanmak için hesap açmanız gerekmektedir. Hesap açmak için Anasayfa’dan Create Account kısmına tıklıyorsunuz.

Açılan ekrandan, Kullanıcı adı, E-Posta ve Parola kısımlarını dolduruyorsunuz. Bu alanları doldurduktan sonra Create my account (Hesap Oluştur) dedikten sonra hesabınız açılmış oluyor.

Changer Değişim Nasıl Yapılır?

Changer’de değişim yapmak için ”Anasayfa” kısmına geliyoruz.

Dogecoin & Bitcoin Cash Değişimi

Yukarıdaki görünümün SEND ve RECEIVE kısımları bizim için önemli. SEND ile değiştirmek istediğiniz Coin’i seçiyorsunuz. RECEIVE ile de hangi coin’e değiştirecekseniz o Coini seçiyorsunuz. Ardından Dogecoin cüzdanınızı giriyorsunuz. Karşınıza başka bir ekran çıkacak oradan da Dogecoin ile Öde seçeneği ile ödemenizi yapıyorsunuz.

2.Adımda Teslim almak istediğiniz para birimini seçip cüzdan numarasını giriyorsunuz. Teslim al dedikten sonra işleminiz otomatik olarak gerçekleşiyor. Yani sonra Bitcoin Cash adresinde değişim yapacağınız için adresinizi girip işlemi sonladırıyorsunuz. Tabiki değişim yaptığınızda E-Posta maili alıyorsunuz. E-Posta mailinde işleminizi onaylamanız gerekmektedir.

Changer İndirim Oranları

Changer’de indirim oranlarından faydalanmanız için öncelikle hesap açmanız gerekmektedir.

Changer hesabını açtığınızda indirim sisteminde hacim bazında % 5 ila % 25 arasında değişkenlik gösteren indirim oranlarına hak kazanırsınız.

Changer Referans Sistemi

Changer referans sistemi ile referans linkiniz ile üye olan her emir için % 15 komisyon alırsınız. Kazançlar anında Changer’deki hesabınıza yatırılır. Bekleme süresi yoktur anında geri çekebilirsiniz.

Changer.com - Anında Eşanjör

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Bunlar da ilginizi çekebilir !