C10 Invictus Capital Fon Şirketi Hakkında Bilgiler

invictus

C 10 Invictus Capital isimli Kanadalı bir yatırım firmasının kripto paralara giriş fonudur. Tıpkı geleneksel bir yatırım fonu gibi, sermayenizin karşılığı olarak hisse (jeton) alıyorsunuz. Hisseler fondaki dayanak varlıkların bir kısmını temsil eder. Kripto paralar arasında bitcoin’de ve ilk on sıradaki altcoin alımı yapan önemli bir şirket. Fon parasının hepsini kripto paraya yatırmayarak, yüzde seksenini nakitte tutmaktadırlar. Seks hikayeleri Kriptolar çok sert düşüş yaşayacak olduğunda kalan yüzde seksenlik para ile kullanıcılarının tekrardan başlamasına fırsat tanıdıkları için oldukça güvenli bir şirket politikası gütmektedirler. Bu sayede kendi değer kaybını da önlemektedir. Kripto paraların sert düşüşünde diğer fonlar yüzde 60, yüzde 80 aralığında düşüş yaparken; C10 fonu uyguladığı politikası sayesinde sadece yüzde 20 civarında düşüş yaşamıştır. Güvenli kripto al sat yapanların tercih ettiği ve ülkemizden de bir kesim tarafından rağbet gören bir sitedir.

Güvenli adımlarla ilerlemek isteyen kişiler 2012 yılında fonun kurulmasıyla birlikte yüzde ikibinlere varan bir getirinin de imkanına kavuşmuşlardır. Daha çok bütçenin bir kısmı ile ve emin adımlarla ilerlemeye yönelik bir fon şirketi olarak amacına uygun hizmet etmektedir. Akıllı kontrat ile işlem yaptıkları için fonda bulunan paranın alınıp kaçma gibi bir durumu bulunmamaktadır.

C10 Token Kullanımı

Yatırım Türleri
Yatırım Türleri

C 10 sitesi Türkçe olmadığı için, akıllı kontrat hakkında da bilgi sahibi olunmadığı için yatırım güçlüğü çeken kişiler olması nedeni ile ülkemizde pek fazla bilinmeyen bir fon sitesi olma özelliği göstermektedir.

www.invictuscapital.com web sitesine giriş yaparak C 10 hayatınıza başlayabilirsiniz. Ana sayfada açılan Invest now butonu, yatırım yapılmasına olanak sağlayan bir butondur. Üye ol ya da giriş yap sayfası çıkmasının ardından üyeliğiniz varsa giriş yapabilir, üyeliğiniz yoksa sisteme anında üye olabilirsiniz. Kara para aklanmasını önlemek amacıyla kimlik doğrulama sürecinden geçmiş olmanız gerekmektedir.  Bilgilerin ve kimliğin doğrulanmasıyla, etherium ve bitcoin adresi doğrulamak ile sisteme tam anlamıyla yüzde yüz üyelik tamamlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sistemden onay gelmesinin ardından anında bitcoin ve altcoin alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kendi belirlemiş olduğunuz etherium adresinize, etherium’larınızı da aktarabilirsiniz. Oldukça güvenilir ve son derece kullanışlı olan sitede al sat yapabilmek için az düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak da yeterlidir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Bunlar da ilginizi çekebilir !