EDC Blockchain geleceğin dijital parası ile Leasing

ecrofund

İçerikler

EDC Blockchain; Kripto paralar lansmanla beraber yol haritalarında felsefelerini de ortaya koymaktadırlar. Örneğin Ripple’ ın asıl amacı kripto para madenciliğinde yüksek elektrik masraflarının olmadığı bir platform oluşturmaktır. Bunun için de ekip 100 milyar ripple altcoininin tamamını sisteme dahil olmadan önce yaratmıştır.

EDC Blockchain ise gelişimi için “topluluk” felsefesini takip etmeyi tercih ediyor. Gerçek kişilerin sahip olduğu sanal cüzdanlar vardır. Projenin başındakiler, cüzdan sahiplerinin kişisel ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanarak; o kişilerin hayatlarını daha konforlu hale getirmek temel amaç. Böylelikle bu kişilerin potansiyellerine erişim imkanı bulacaklardır.

Çok işlevli bir blok zincir platformunun örneği, ürünlerinden biri aşağıda tartışılacak olan EDC Blockchain projesidir. Bu proje hakkında linkten fikir edinebilirsiniz:  https://blockchain.mn/tr/home-turk/

EDC Blockchain nedir?

EDC Blockchain sadece bir kripto para birimi değil, aynı zamanda kullanıcılar için birçok fayda sağlayan çok işlevli bir platformdur ve seçilen paketin bir parçası olarak yeni başlayanlar ve işletmeler için kripto para birimleri yaratma fırsatı sunar. Şirket, Doğu Asya (Çin dahil), Latin Amerika ve Avrupa pazarlarında başarıyla faaliyet göstermektedir.

EDC Blockchain ne için kullanılır?

EDC Blockhain’e dayalı dünya çapında uygun mal ve hizmet alışverişi sistemi oluşturularak, topluluk üyelerine avantajlı bir standartlar ortaya koymak.

EDC Coin Leasing (Kiralama) Kazançları

Bir EDC coin’e sahip olmak EDC Blockchain platformunun diğer ürünlerine de erişimi sağlamaktadır.

EDC madenciliğine katılmak için, koinlerin, büyük bir koin havuzunun toplandığı Ecrofund’a leasing için verilmesi gerekmektedir. Ecrofund’da madenciliğe başlar ve yatırımlarına orantılı olarak kullanıcılar arasında otomatik olarak bonus dağıtır. 3, 6 veya 12 ay süren madencilik programı seçebilirsiniz. Leasing yapabilmeniz için minimum 30.000 adet Edc Blockchain’inizin olması gerekmektedir. Ayrıca; tavsiye yöntemi ile yatırımcılardan tavsiye primleri kazanabilirsiniz.

edc blockchain kar hesaplama tablosu
Kiralama Kazancı

Madenciliğin yerine geçen EDC Blockchain, Proof-of-Stake’in gelişmiş versiyonu olan LPoS kiralama teknolojisini kullanmaktadır. LPoS, kullanıcıların diğer ürün sahiplerinden bir takım paraları kiralamasını sağlayan geniş ağı sayesinde farklıdır. Ayrıca LPoS, kullanıcıların katkılarına ilişkin olarak yeni blokların oluşturulması için faiz dağıtım yığınına da bağlı değildir.

Algoritmanın temel avantajları arasında oldukça düşük zafiyete sahip olması, enerji tasarrufu, etkili işleme gücü ve ekipmanı ile hafif istemci versiyonu sayılabilir. Bunu indirmenize veya tüm blockchain’i saklamanıza veya bir cüzdan oluşturmanıza gerek yoktur.

Kiralama işlevi ile kullanıcılar, belirli bir zaman zarfı ve belirli bir miktar fon için mevduat gönderebilmektedirler. Asgari mevduat eşiği ise sistem tarafından (uygun faiz oranı ile) belirlenmektedir; böylelikle, sistem tarafından belirlenen günlük bonusları elde edebilirsiniz. Kiralama süresinin sonunda, kullanıcı tarafından kiralanan miktar yine kullanıcının bakiyesine iade edilmektedir. Kullanıcı tarafından kiralanan miktar kiralama süresinin sonunda bakiyeye geri döner ve kullanıcı, otomatik yenileme özelliğini açıp kapatabilir.

EDC Coin’in satın alma gücü

EDC Blockchain, her ürün veya hizmetin EDC coin ile satın alınabileceği etkileyici bir mekana dönüşecek olan ve sürekli gelişen bir platformdur. Bu imkanlar, platformu üreticiler için daha çekici kılmaktadır ve bu nedenle ECROFUND sisteminin finansal faaliyetlerini çoğaltmakta ve tüm üyeler için faydaları arttırmaktadır.

ECROFUND pazarı, müşterilere ve üreticilere kripto para ile saniyeler içerisinde ödeme yapılabilecek geniş yelpazeli ürün ve hizmetler sunacaktır. EDC, piyasadaki satın almalar için mevcut olan para birimlerinden biridir, bu nedenle de kullanıcı sayısı arttıkça değeri de artacaktır. Önemli olan, işlem güvenliği EDC tarafından kullanılan Grafen protokolü ile sağlandığı için her finansal riskin sıfıra indirilmesidir. 

EDC Blockchain’in avantajları nelerdir?

● Graphene teknolojisi sayesinde en hızlı işlemler
● EDC kripto para biriminin madenciliği, LPoS algoritması (Leased-Proof-of-Steak) kullanılarak gerçekleştirilir
● Kendi işinizi yaratabilmek ve geliştirmek için tasarımcıyı kullanarak koin yaratma yeteneği
● Koinlerinizi masternoda leasingine yatırarak madenciliğe katılma ve otomatik bonuslar kazanma fırsatı
● EDC Blockchain aktif olarak ileri teknolojiler sunar ve blockchain bazlı ürünleri herkes için kullanılabilir hale getirir!

EDC Blockchain’inin temelinde hangi teknoloji kullanıldı?

EDC Blockchain, saniyede 100.000 işlem yapma, aynı anda birkaç tokenle çalışma, sıfır komisyon ödemelerini destekleme ve her 3 saniyede bir blok oluşturma yeteneği sağlayan Graphene protokolünü kullanıyor.

EDC kripto para biriminin emisyonu nedir?

Piyasaya sürülen EDC coinlerinin sayısı 100 milyar birim ile sınırlıdır. Madencilik algoritması ile coin yayını otomatik olarak azaltılır, son EDC coini 1 Ocak 2040’ta üretilecektir. Bu, coin sıkıntısı yaratacak, böylece likiditesini artıracak ve kurunun büyümesini doğrudan etkileyecektir. Bu tür değişiklikler, tüm devasa EDC Blockchain topluluğunun yararına çalışır.

borsalar
Borsalar

EDC koini reel sektörde hangi olanakları içermektedir?

Şu anda 57 ülkede 1 milyondan fazla kişi EDC kripto para birimini kullanıyor. Yakın gelecekte EDC koinlerinin entegrasyonu, genişleyen EDC platformu topluluğu için geliştirilen marketplace da dahil olmak üzere, dünya çapında sayısız perakende satış yerinde uygulanacak. Bu, akıllı sözleşmeler kullanan blockchain teknolojisine dayalı çok kullanıcılı bir çevrimiçi ticaret sistemi olacak.

EDC Blockchain

EDC Blockchain, dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren uluslararası bir projedir. EDC Blockchain, ECRO Chain Holding tarafından yönetilmektedir. ECRO Chain Holding’in CEO’su oldukça deneyimli bir blockchain uzmanı olan Vaz Eghiazar’dır. 

Mevcut durumda, EDC Blockchain; Latin Amerika, Güneydoğu Asya, Avrupa ülkeleri ve Bağımsız Devletler Topluluğu dahil olmak üzere dünyanın en büyük piyasalarını kapsamaktadır.

EDC Blockchain platformu, dünyadaki 57 farklı ülkeden bir milyondan fazla üyeye sahip aktif bir topluluk haline gelmiştir ve bu durum, işlerini geliştirmek için EDC Blockchaine katılan her proje için büyük bir fırsat sunmaktadır.

EDC Blockchain ve ECROFund platformları hakkında daha detaylı bilgi için, lütfen aşağıdaki linkleri takip ediniz:

ECROFund platform web sitesi: https://ecrofund.com/

EDC Blockchain proje web sitesi: https://blockchain.mn/en/home-ru/

ECROFund Twitter Sayfası: https://twitter.com/ecrofund

EDC Blockchain Twitter Sayfası: https://twitter.com/EDCBlockchain

Türkiye’den whatsapp iletişim için : 0546 682 10 97

Bunlar da ilginizi çekebilir !