• YARIM ALTIN
  962,88
  % 0,75
 • AMERIKAN DOLARI
  5,8890
  % 0,53
 • € EURO
  6,5329
  % 0,03
 • £ POUND
  7,6666
  % -0,02
 • ¥ YUAN
  0,8596
  % 0,90
 • РУБ RUBLE
  0,0957
  % 0,65
 • BITCOIN
  52516,501
  % 1,65
 • BIST 100
  121.474,7500
  % 0,39

Bitcoin Cash’e Özel Yeni Bir Resmi Web Kaynağı

Bitcoin Cash’e Özel Yeni Bir Resmi Web Kaynağı

 

Bitcoin Cash Fonu, Bitcoin Cash’in birçok faydası hakkında kitleleri eğitmeye odaklanan yeni bir web portalı başlattı. Yeni web sitesi Bitcoincashers.org, hızlı ve güvenilir bir ödeme yöntemi olarak Kripto Para “Bitcoin Cash’i tek bir çatı altında” getirmeyi planlıyor.

Bitcoincashers.org, Tüketicilerin ve İşletmelerin Bitcoin Nakit Zamanını Kullanmaya Nasıl Yardım Edeceklerini Hedefliyor. Bitcoincashers.org Bitcoin Cash’e Özel Yeni Bir Web KaynağıBitcoin Nakit Fonu (BCF) ve Bitcoin Nakit (BKE) benimsenmesini hızlandırmak istiyor ve onun yeni web sitesi Bitcoincashers.org bu felsefeyi sağlamlaştırmayı planlamaktadır.

BCF, yeni web portalının dünya çapında işletmeleri ve bireyleri eğitmeyi hedeflediğini, sadece kripto parasının nasıl çalıştığını değil, aynı zamanda insanların her gün merkezi olmayan varlığı nasıl kullanabileceklerini açıklayacağını belirtiyor.

Dahası, BCF, web sitesinin borsalar, buluşmalar ve ödüller gibi şeyler için genel bir kaynak olacağını da belirtiyor. İşletmeler için bir kaynağa odaklanacak bir “Satıcılar İçin” sayfasına sahip olacak ve site, satın alma, kazanma, alım-satım ve harcama gibi Bitcoin kullanma konusundaki temel bilgileri detaylandıracaktır.

Bitcoin Nakit Fonu’nun yönetim kurulu üyesi Paul Wasensteiner, “Bitcoincashers.org’un, tüketicilere ve işletmelere her zaman ve her yerde Bitcoin Cash’i kullanmalarına yardımcı olacağı konusunda heyecan duyuyoruz” diyor.

Bitcoin Cash, geleneksel Kripto Para nakdinden daha iyi özellikler sunan dijital paradır. Venezüella ve diğer yüksek enflasyon ortamları gibi yerlerdeki satıcılar, banka, devlet veya ödeme hizmeti gibi üçüncü bir tarafa gitmeden ödeme yapmak için BCH’yi kullanmaya başlıyor.

Bitcoin Nakit Ekosistemiyle Daha Yakın Bir Etkileşim

Bitcoincashers.org, mevcut Satış Noktası (Pos) sistemlerinin yanında Bitcoin Cash cüzdanlarının geniş bir kaynak bölümüne de sahip olacak. BCF, kuruluşun, Bitcoin Cash’e adanmış bir web sitesine olan ihtiyacını kabul ettiğini ve BitcoinCashers.org’unyükselişe geçen kitle Bitcoin Cash’in benimsenmesi için mükemmel bir araç olacağını düşünüyor.

Web sitesi lansmanı sırasında “Bitcoinash ekosisteminde gezinmeyi öğrenenler için Bitcoincashers.org çok önemli olacak” diyor BCF. “BCH ile etkileşime girecek farklı projeler, değiş tokuşlar ve farklı yollardan bahsediyorsunuz, bu da Kripto Para için bile kafa karıştırıcı olabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !