• YARIM ALTIN
  962,88
  % 0,75
 • AMERIKAN DOLARI
  5,8890
  % 0,53
 • € EURO
  6,5329
  % 0,03
 • £ POUND
  7,6666
  % -0,02
 • ¥ YUAN
  0,8596
  % 0,90
 • РУБ RUBLE
  0,0957
  % 0,65
 • BITCOIN
  50751,146
  % -3,23
 • BIST 100
  121.474,7500
  % 0,39

Sosyal Medya Hitlerinin Zararları Nedir ?

Sosyal Medya Hitlerinin Zararları Nedir ?

Herkese selamlar. Bildiğiniz gibi günümüzde internet ve sosyal medya sektörleri ile yakından ilgilenen kişiler, özellikle son 3 yıl olmak üzere ciddi bir satış yapmaya başladılar. Neredeyse bulunduğunuz her ortamda, bu tür hit satışı yapan kişileri görebilirsiniz. Sosyal Medya ortamlarında daha popüler olmak isteyen kişiler, bu tür bir uygulamayı kullanmayı tercih ediyorlar. Tabii ki de bu işi yapan kişiler de bunu hayır olsun diye yapmıyorlar. Bu işlem karşılığında, küçük de bir ücret ödemek zorundasınız.

Öncelikle şuradan başlamalıyız ki sosyal medyada popüler değilseniz, diğer program ve siteler aracılığıyla profilinize hit göndermeye çalışmayın. Çünkü eminiz ki sizi en iyi arkadaşlarınız tanımaktadır ve sizin profil fotoğraflarınız da dahil olmak üzere profilinizde paylaştığınız tüm paylaşımları takip etmektelerdir. Bu yüzden beğeni sayılarınızdaki ciddi artış, arkadaşlarınızın özellikle dikkatini çekecektir. Genellikle “bana ne, çekerse çeksin” diyebilirsiniz. Ancak bu tür durumlar zaman zaman alay konusu olabilir. Hatta olaylar daha da uzayarak, sadece popülerlik uğruna arkadaşlarınız ile yollarınızı ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

Şunu da bilmelisiniz ki gelen beğeniler, sistemin yöneticileri tarafından beğeni göndermek amacıyla kurulmuş sahte hesaplardır. Dolayısıyla beğenilerinize bakmak isteyen kişiler, genellikle bu hesapların fake hesap olduğunu anlarlar. Bu durum da emin olun ki hiç hoş olmayacaktır. Bu yazımızı buraya kadar okudunuz ve belki de büyük ölçüde sosyal medya işlemlerini kafanızdan çıkardınız. Buyurun size kafanızın derinliklerinden de silmeniz için bir neden daha. Tüm bu olumsuz faktörler için PARA ödüyorsunuz !

İlginizi çekebilecek yazılar!

13 Madde de Sosyal Medya Uzmanı Nedir?

Firmalar Sosyal Medya Uzmanına Neden İhtiyaç Duyar?

Sosyal Medya Tarihçesi Kronolojik (İnfografik)

Ürünlerinizi Sosyal Medya’da Pazarlayın !

Sosyal Medya Hesaplarınızı Güvene Alın !

Sosyal Medyanın E-Ticaret’e etkileri

Sosyal Medya İnsanı Şahinleştiriyor mu?

Sosyal Medya Nedir?

Google Plus (+)’un Sosyal Seo’ya Etkileri

YouNow Ne Kadar Kazandırıyor ?

Periscope’den İki Yeni Özellik !

Facebook Dosyaları Nerede Saklıyor?

Telefondan YouTube İstatistiklerini Takip Etmek

Whatsapp’a “Alıntı” Özelliği Eklendi

Twitter’dan Yeni Bir Özellik

Yiyecek Videolarının E-Ticarete Etkileri

Hobinizi E-Ticaret ile Satın

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !