• YARIM ALTIN
  855,81
  % -0,06
 • $ DOLAR
  5,6966
  % -0,01
 • € EURO
  6,3032
  % -0,01
 • £ POUND
  7,3377
  % 0,05
 • ¥ YUAN
  0,8076
  % 0,01
 • РУБ RUBLE
  0,0891
  % -0,01
 • BITCOIN
  43649,582
  % -5,55
 • BIST 100
  106.805
  % 0,00

Akakçe Gibi Fiyat Karşılaştırma Sitelerine Neden Entegrasyon Yapılmalı?

Akakçe Gibi Fiyat Karşılaştırma Sitelerine Neden Entegrasyon Yapılmalı?


E-ticaret siteleri için trafik çok ehemmiyetlidir. Trafik ele geçiremezseniz, ziyaretçiniz olmaz. Ziyaretçi olmassa da e-ticaret satışlarınız sönük olması kaçınılmazdır. Ücret karşılaştırma siteleri trafik ele geçirebilmeniz için ehemmiyetli mecraların başında gelmektedir. Bir hayli sektördeki e-ticaret sitesi kesinlikle Google Adwords, Fiyat karşılaştırma siteleri ile ürün entegrasyonunu göz önünde bulundurmalı ve ilk tercihleri arasında yer almalıdır.

Bu yazımızda sizlere Akakçe fiyat karşılaştırma sitesinin ve e-ticaret sitelerine sağladığı hizmeti sizler için kaleme aldık. Akakçe Türkiye’de kurulan en daha önceki ücret karşılaştırma sitesidir dememiz sanırım yanlış olmaz. 2000 yılından beri yayın hayatını sürdürmektedir. Aslında bir ücret arama motoru ve internet alışveriş kılavuzu olarak kendilerini tanımlamaktadırlar. Temel amaç, internet üzerinden alışveriş yapacak olan kişilere alışveriş süreçlerinde alternatifleri, ücret seçeneklerini aramalarınız doğrultusunda getirmektedir.

Akakçe’nin yararları nelerdir?

– E-ticaret sitelerini tarafsız olarak listeler ve kullanıcı tercihi doğrultusunda sizlere ziyaretçi sağlar. Fiyat avantajı sağlayacağınız ürünlerde daha avantajlı olursunuz.

– Satışlarınıza pozitif tesir sağlayabilir zira akakçe üzerinde ürün ve uygun ücret arayan kitle potansiyel alıcıdır.

– Değişik dönemlerde değişik kampanyalar uygulayarak daha fazla ziyaretçi ele geçirebilme imkanınız bulunur.

Akakçe’ye nasıl müracaatta bulunabilirim?

Müşterilerimiz şayet ürünlerinin akakce.com’da bulunmasını istiyorsa, bununla alakalı buradan müracaatta bulunabilirler. Müracaat sonrasında süreçleri izleyerek, ihtiyaç duyulan prosedürleri ve çalışma koşullarını sağlayıp siz de ürünlerinizi akakce.com’da yayınlayabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir !