• YARIM ALTIN
  872,99
  % 0,06
 • $ DOLAR
  5,7849
  % -0,02
 • € EURO
  6,4727
  % 0,44
 • £ POUND
  7,7754
  % 2,18
 • ¥ YUAN
  0,8255
  % -0,01
 • РУБ RUBLE
  0,0919
  % 0,10
 • BITCOIN
  41759,395
  % 0,10
 • BIST 100
  110.115
  % 2,03

Hediyelik alışveriş pazarında iddialı girişim e-hediyeci.com

Hediyelik alışveriş pazarında iddialı girişim e-hediyeci.com

Enterasan iş alanlarından bir tanesi de hediyelik eşya e-ticaret sitesidir. Enteresan olmasının sebebi ise birçok ürün grubunun hediyelik eşyalar kategorisine giriyor olmasıdır. Özel günlerde sevdiğimiz kişileri düşündüğümüzü göstermek için hepimiz kişiye özel hediye, saat , takı seti, çanta, dekoratif biblo,  teşbih, parfüm veya ilginç hediye sepetlerinden birini mutlaka almışızdır .  Böyle olunca sunulan anne bebek ürünleri, kozmetik alternatifler, takı ürün çeşitleri, çanta, ev tekstili ürünleri, züccaciye, oyuncaklar değer verdiğimiz kişiler için hoşuna giden anlamlı bir hediye haline gelmektedir. Sevdiklerimiz için en uygun hediyeyi bulmak için mağazalarda dolaşmak yerine interneti tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe arttığı bir gerçek. Elbette hem güvenilir hem de çok çeşitli ürün sağlayan bir internet sitesi bulması güç. İşte tam da bu ihtiyaca cevap veren e-hediyeci.com istediğiniz her şeyi size sağlamayı başarıyor.

Hediyelik ürün kategorisinde, kişiye özel hediyelerden tesbih çeşitlerine kadar akla hayale gelmeyecek genişlikte bir ürün skalasına sahip e-hediyeci, internetten alışveriş yaparken aradığınız her ürünü size sunmayı başarıyor. Ayrıca kendi tasarımları olan isimli halılar, kitap damgalarıı ve hediye sepetleri de müşterilerinin beğenisi topluyor.  Binlerce ürünü çok uygun fiyatlardan size sunan bu marka, ciddi boyutta ürün çeşitliliğine sahip. Memnuniyet odaklı çalışan firmanın internet sitesinden, aradığınızı bulamadan çıkmanız imkansız gibi birşey.

XML-Entegrasyonu

E-Ticaret sektörünün en büyük zorluklarının biri ürün tedariki konusudur. Binlerce ürün çeşidini stoklamak her baba yiğidin harcı değil. Dolayısıyla işin stok kısmını tedarikçi firmaların üstlenmesi tabi ki küçümsenmeyecek bir konu ancak  xml entegrasyonu alınacak firmanın iyi seçilmesi gerekiyor. Tedarikçi firmanız ürün stok durumlarını zamanında güncelleniyor ise, ürün fotoğrafları müşterileri tatmin edecek düzeyde kaliteli ise, ürün açıklama ve detaylı doğru ve eksiksiz bir şekilde giriliyorsa ve belki de en önemlisi satılan ürün en kısa zamanda iletiyorsa problem yok demektir. Xml entegrasyonu ile sitenize çektiğiniz ürünlerin yanına çok satılan kar marjı yüksek ürünlerden bir miktar da kendiniz stok yaparak bu işi en iyi şekilde sürdürebilirsiniz. Ancak dediğim gibi özellikle ürün stok durumları vaktinde güncellenmiyor ve zamanında gönderi yapılmıyorsa e-ticaret girişiminizin başarıya ulaşması çok zor olacaktır. Özetle tedarikçi firmanın elinde olmayan ancak stok durumunu güncellemedikleri için siteniz üzerinde stokta görünen bir ürünü sattığınızda ve satıştan sonra tedarikçi firma size ürün elimizde kalmadı dediğinde siz bunu müşteriye anlatamazsanız. Müşteri tedarikçi firmayı değil sizi tanıyacaktır zira ürünü sizden almıştır. 2017 Ocak ayı itibariyle hediyelik eşya XML bayiliği hizmeti veren e-hediyeci.com’un 100’ü aşkın bayisi bulunmaktadır.

e-hediyeci, halihazırda e-ticaret sitesi olan ve / veya e-ticaret sitesi olmaksızın gittigidiyor, n11, hepsiburada, sanalpazar ,sahibinden gibi e-pazar yerlerinde mağaza işleten girişimcilere ise xml desteği sağlamaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir !
YORUMLAR YAZ