• YARIM ALTIN
  1.356,56
  % 0,25
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5757
  % 0,56
 • € EURO
  9,0019
  % 0,21
 • £ POUND
  10,4773
  % 0,36
 • ¥ YUAN
  1,1608
  % 0,07
 • РУБ RUBLE
  0,1017
  % 0,07
 • BITCOIN
  378912,490
  % -0,67
 • BIST 100
  1.547,80
  % 0,38

Whales Club Projesi Nedir, Kazanç Planı Nasıldır?

Whales Club Projesi Nedir, Kazanç Planı Nasıldır?

 

Whales Club projesi, küresel para akışını finansal devlerden sıradan halka çevirmeyi amaçlayan, hem küçük yatırımcıya hem de satış ortaklarına yüksek kazanç sağlamayı hedefleyen 2017 yılında kurulmuş olan bir şirkettir.

#Whales Club Kimdir?

Piyasalarda Bitcoin whale olarak bilinen guruptan ismini alan Whales Club, bir şirket olarak değil de bir topluluk olarak, aynen Bitcoin gibi işlemlerini yapmaktadır. İzmir merkezli şirket, dünyanın her yerinden Bitcoin brokerlerinin bir araya gelmesi ile oluşmuş bir topluluktur. Merkezi İzmir’de bulunan şirket, tüm yasal prosedürleri yerine getirerek yasalara uygun bir şekilde açılışını yapmıştır. Proje yatırımcılarına 500$ ile 100.000$ arası yatırımlara, % 320’ye kadar varan kar vermektedir.

#Whales Club Ne İş Yapıyor?

Piyasalarda büyük hacimli işlemler yaparak coinlerin fiyatını etkileyen guruplara Bitcoin Whale adı verilmektedir. Whales Club’un amacı ise, yükselme eğilimindeki coinlerin bilgisini kendi üyelerine önceden vererek kazanmalarını sağlamaktır. Coin ticaretini sadece kendi brokerleri ile yürütmek ve belirli bir eğitim düzeyine ulaşan üye sayısına kadar buna bu şekilde devam etmeyi hedefliyor. Uzun ve orta vadeli yatırımların yanı sıra 7/24 alım satım yaparak yüksek oranlarda kar elde ediyor ve buradan kazandığını yatırım oranlarına göre yatırımcıları ile paylaşıyor. Gurubun 2018 hedefleri arasında, coin piyasalarındaki en fazla işlem gören coini, yatırım miktarlarına göre üyelerine dağıtmak ve piyasalarda ekstra hacim yaratmak ve o tarihten itibaren yeni üyelerine bu coini satarak hem değerlemeyi sağlamak, hem de üyelerine ekstra kazanç sağlamayı hedefliyor.

#Whales Club Yatırım ve Network Kazanç Planı

Üyelerinin yatırımlarını % 320’ye kadar arttıran Whales Club, referans gelirleri ile de ekstra kazanç sağlamaktadır. Tavsiye bonusu olarak % 10, Binary bonusu olarak seçilen pakete göre % 8 ile % 15 arası, Matching bonusu olarak 4 derinlikten % 5 boşun kazanma imkânı sunar.

#Whales Club Yatırım Paketleri

Whales Club kazanç paketleri iki çeşittir. Birincisi “Temel Paket”, diğeri de “Pro Paket” olarak adlandırılmaktadır. Temel pakette, 500$ ile 100.000$ arasında paketler bulunmaktadır. Bu paketlerin günlük kazançları kullanıcıların yönetim panellerinden takip edilebilmektedir. Pro pakette, aynı şekilde 500$ ile 100.000$ arasında paketler bulunmaktadır. Burada daha fazla kazanç elde etmek isteyen kullanıcılar için 90 gün blokeli trade paketler bulunur. Bu paketler normal paketlerden daha fazla kazandırır.

#Whales Temel Paketler

Whales temel paketler, 3’er adet küçük, orta ve büyük olmak üzere 9 farklı kazanç paketinden oluşmaktadır. % 170’den % 210’a kadar oranlarda kazanç oranları bulunmaktadır. Ayrıca, farklı oranlarda yenileme bonusları bulunmaktadır. Ayrıca her paketin % 10 tavsiye bağı ile % 15 kili komisyon kazancı bulunmaktadır. Whales pro paketler, 3’er adet küçük orta ve büyük paketler olmak üzere 9 paketten oluşur. Pro paketlerde yıllık getiri % 240’dan başlayarak % 320’ye kadar uzanmaktadır. Ayrıca her paketin çeşitli oranlarda yenileme bonusları da bulunmaktadır. Her paketintavsiye bağı ile % 15 ikili komisyon kazancı bulunmaktadır.

TEMEL-KÜÇÜK500-1500-3000

TEMEL-ORTA5000-10.000-15.000 (1)

pro-PAKET

pro-büyük

pro-en-büyük

#Whales Club Para Çekme İşlemleri

Whales Clup para çekme işlemlerini her ayın 21’inde olacak şekilde ayda bir kere yapmaktadır. Eğer daha önce para çekmek istenirse Gift Kod oluşturularak nakte çevrilebilir. Coinfinans.com borsasının çalışmaları devam etmektedir. Bu borsa sürekli arbitraj ile çalışacaktır ve Whales Club yatırımcılarının kazançlarını garanti altına alacaktır. Whales Club, kripto para ticareti ile ülkemizdeki insanlara kazanç sağlamayı hedeflemektedir. Şirket büyük yatırımcılara güven vermek amacı ile teminat vermektedir.

#Whales Club Teminatları

Şirket 50.000$ üzeri yatırım yapan yatırımcılarına bir gurup işadamı ve garantörün sağlayacağı arsa teminatları verecektir. Yatırımcıya yatırım miktarı kadar noter onaylı ipotek ve senet verecektir. Yatırım süresi sonunda ipotek kaldırılacak ve yeni yatırımcılara teminat olarak verilecektir. Yatırımcılardan gelen yoğun talep üzerine 10.000$, 15.000$ ve 25.000$’lık yatırım paketlerine de teminat verilecektir. Bu paketlerden ilk 5 yatırımcıya teminat verecektir. Teminatlı paketlerin kazancının yarısı garantör tarafından paylaşılacağı için teminatsız paketlere göre kazanç daha az olacaktır.

#Whales Club Nasıl Üye Olunur?

Whales Club yatırımı yapabilmek için referansa ihtiyaç vardır. Referanslı olarak kayıt formu doldurularak ücretsiz üye olunur. Kazançlar Bitcoin ve Ethereum ile ödenmektedir. Üye olduktan sonra BTC ve Ether adreslerini profil sayfasından tanımlamak gerekmektedir.

 UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !