• YARIM ALTIN
  1.353,22
  % 0,64
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5345
  % 0,28
 • € EURO
  8,9837
  % -0,40
 • £ POUND
  10,4413
  % -0,27
 • ¥ YUAN
  1,1600
  % -0,09
 • РУБ RUBLE
  0,1016
  % 1,02
 • BITCOIN
  380312,244
  % 5,49
 • BIST 100
  1.541,98
  % 0,26

AuTürk Nedir, Nasıl Para Kazandırır? [Komple Kılavuz]

AuTürk Nedir, Nasıl Para Kazandırır? [Komple Kılavuz]

 

AuTürk yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir ve yatırımları kendi bünyesinde değerlendirerek yatırımcılarına kardan pay vermektedir. Altı aylık dönemde toplamda % 80 kar veren şirket ortalama aylık % 30 kazandırmaktadır. İnternet üzerinden para kazandıran bir sistem olan AuTürk altın paketlerinden alarak günlük olarak para kazanılabilir.

#AuTürk Nedir?

Peki bu AuTürk nedir, network marketing sistemini kullanarak, mevcut işlerini büyütmeyi hedef olarak seçmiş bir şirkettir. Sisteme kayıt olan yatırımcılardan elde ettiği yatırımları, bitcoin trade işlemleri, viop işlemleri, altın madenciliği ve altınmatik projesi ile değerlendirerek elde ettiği kazançlardan yatırımcılara kar payı dağıtan bir şirkettir.

#AuTürk Nasıl Kayıt Olunur ve Nasıl Kazandırır?

Şirketin resmi sayfası üzerinden ücretsiz olarak kayıt olduktan sonra, kayıt olurken verilen mail adresine gelen onay maili tıklanarak hesap aktif edilir. Hesap aktif olduktan sonra hesap bilgileri girilerek hesaba AuTürk hesap girişi yapılır. Hesaba giriş yapıldıktan sonra sol taraftaki menüden altın paketleri bölümü incelenir ve bütçeye en uygun altın paketi seçilerek satın al seçeneği tıklanır. Açılan ekrandan sipariş oluştur yazılan yere tıklanarak, gelen ekrandaki hesap numaralarından herhangi birisine seçilmiş olan altın paketinin ücreti yatırılır. AuTürk altın paketi 24 saat içinde hesaba geçer ve günlük olarak kazanmaya başlanır.

#AuTürk Paketleri

Tanıtım altın paketine 500 TL yatırılarak, günlük olarak 5 TL, aylık olarak 150 TL, altıncı ayın sonunda toplam olarak 900 TL kazanılır.

1.000 TL’lik altın paketi, günlük olarak 10 TL, aylık 300 TL ve altıncı ayın sonunda da 1800 TL kazanılır.

5.000 TL’lik altın paketi, günlük olarak 50 TL, aylık olarak 15.020 TL ve altıncı ayın sonunda da 9.000 TL kazanılır.

15.000 TL’lik altın paketi, günlük olarak 150 TL, aylık olarak 4.500 TL ve altıncı ayın sonunda da 27.000 TL kazanılır. Teminatlı pakettir.

30.000 TL’lik altın paketi, günlük olarak 300 TL, aylık olarak 9.000 TL ve altıncı ayın sonunda 54.000 TL kazandırır.

50.000 TL’lik altın paketi, günlük olarak 500 TL, aylık olarak 15.000 TL ve altıncı ayın sonunda 90.000 TL kazanılır. Teminatlı pakettir.

Gördüğünüz üzere paketler 6 aylıktır.

günlük-kazanç

#AuTürk Ne İş Yapıyor?

Altın madenciliği sistemi, toprağın altındaki madenin, toprağın üstündeki insana sunulması felsefesi ile yola çıkmış bir sistemdir. Türkiye’deki madencilik faaliyetlerinin çevreye ve insana duyarlı bir şekilde yapılabilmesi için yeraltı kaynaklarını değerlendirmektedir. AuTürk platformu, yatırımcılarının yapmış olduğu yatırımları minimum risk ile kripto para ticaretine yatırarak günlük kazançlar elde etmesini sağlar. Bitcoin trade işlemleri ile yatırımcılarına istikrarlı kazançlar sağlar. Borsa İstanbul nezdinde VİOP işlemleri ile sermaye piyasası araçları üzerinde çeşitli emtia ve hisse senedi gibi yatırım araçlarının alım-satımını yapmaktadır. AuTürk şirketi, çeşitli gayrimenkul fikirleri geliştirerek bunların finansmanını sağlar ve projenin satışını gerçekleştirir.

#AuTürk Güvenilir mi?

AuTürk şirketinin her türlü evrağı bulunmaktadır. Yaptıkları işler de mevcuttur. AuTürk güvenilir mi, evet bu yönü ile güvenilir bir şirket izlenimi vermektedir. Tüm evrakları ve belgeleri devlet onaylıdır. Ancak, yatırım her zaman risk taşıyan bir iştir. Yatırım yapan herkes bunu bilir ve buna göre hareket eder. Yatırım işlerinde kötü ihtimal her zaman göz önüne alınmalıdır. AuTürk üç pakette teminat vermektedir. Yatırımcıların bunu göz önünde bulundurarak teminatlı paketlere yönelmesi daha uygun olur. En azından şirkete herhangi bir şey olması durumunda yatırılan para geri alınabilir.

#AuTürk Kazanılan Para Nasıl Çekilir?

AuTürk platformunda günlük olarak kazanılan paralar yatırımcının platform üzerindeki hesabına yatar. Yatırımcı bu parayı kendi banka hesabına çekmek isterse, solda bulunan menüden para çekme talebi oluşturabilir. Talep oluşturulduktan sonra açılan ekrandan yeni para çekme talebi oluştur seçeneği seçilerek çekilmek istenen tutar girilir ve onaylanır. Talep oluşturulduktan sonra maksimum 3 işgünü içinde para yatırımcının hesabına geçmektedir.

#Altın Ağı Projesi Nedir?

AuTürk altın işletmeciliği yaparak bu ticaretten elde ettiği kazancı belgelemektedir. Yakın zamanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek ve altınmatikler getirecektir. Altınmatikler, altın alınıp satılabilen banka ATM’lerine benzeyen cihazlardır. Türkiye’ye getirip çeşitli yerlere konuşlandıracağı altınmatikler ile vatandaşlar altın alıp satabilecekler ve acil durumlarda kuyumcu aramaya gerek kalmayacaktır.

 

#Referans Gelirleri

auturk-referans-geliri

6 derinlik kazanç elde edebilirsiniz.
1. Derinlik yüzde 12
2. Derinlik yüzde 8
3. Derinlik yüzde 5
4. Derinlik yüzde 3
5. Derinlik yüzde 2
6. Derinlik yüzde 1 kazanç

 

Ayrıca birinci derinliğinize kayıt etmiş olduğunuz yatırımcı arkadaşlarınız aşağıdaki cirolara ulaştığında elde edebileceğiniz kazanç promosyonları aşağıdaki gibi olacaktır.

promosyon

#Tanıtım Filmleri 

 

 

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İnternet üzerinden kazanç elde edebileceğiz site değerlendirmeleri ve araştırmaları için tıklayınız

Bunlar da ilginizi çekebilir !
YORUMLAR YAZ
 • mahmut rençber3 sene önce
 • 4 aydır autürk le çalışıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım para çekme de bile 3 iş günü demesine rağmen aynı gün içerisinde param hesaba yattı sürekli verdiğim parayı çıkardım şu an ve her geçen gün kar olarak bana çalışıyor 15 binlik paket aldım sizede 15 30 veya 50 binlik paket tavsiye ederim teminatlı paketlerde şirkete bişey olması durumunda her halükarda paranızı kdv si ile birlikte alabliyorsunuz yatırım risk işidir şu anda bir networkçu olarak piyasanın en sağlam çalışan şirketi diyebilirim.

 • sekahattin burak3 sene önce
 • YERLİ YATIRIM FİRMALARI

  AuTurk
  Yeni sayılan firmanın sitesine baktığımızda faaliyet alanları. Altın ticareti, bitcoin trade işlemleri, viop işlemleri, inşaat ve gayrimenkul olarak gözüküyor Ve firmanın Altınbank ve Altınmatik olarak 2 projesinn olduğu görülüyor.
  Yatırım Paketleri ve Kazanç Oranları:
  Alınan pakete göre geri ödeme süresi 6 ay. Minimum 500 TL den 50.000 TL ye kadar yatrım yapma imkanı sunan 6 farklı paket alma imkanınız var ve bunlar altınpaket olarak geçiyor. Ve tüm paketler size günlük %1 kazandırıyor.
  Örneğin minimum 500 TL lik Tanıtım Altın Paketi’ni aldığınızda 6 ay boyunca ayda 150 TL kazanarak toplamda 900 TL alıyorsunuz.
  50.000 TL lik en büyük yatırım paketi ise size aylık 15.000 TL ve toplamda 90.000 TL getiri sağlıyor.