Tapatalk Uygulaması: Form Konularını Anlık Göndermekte

Yapmış olduğunuz meslek, uğraşmakta olduğunuz piyasa ne olursa olsun alanınız ile ilgili forumları bulabilmek bundan sonra hiç zor değil. özellikle forum sitelerine büyük rağbeti gören internet sitesi geliştiricileri, rotalarını forum sektörüne doğru çevirmiştir. Bu kapsamda da tıpkı konu üzerinde uğraşan binlerce, hatta milyonlarca şahıs bu forumlar sayesinde bir araya gelerek fikir paylaşımı yapmaktadır. Mobil erişime geçiş yaptığımız zaman, bu tür forumlarda aktif olmak gerçekten bir hayli zor. bilhassa mobil uyumlu şekilde çalışmayan forumlar, mobil erişim oluşturan kullanıcıları ciddi derecede zorlamakta. bundan sonra bu biçimde zorlu forum girişleri tarih olmaktadır. Android ya da ıOS işletim sistemi var olan telefonlarınız ile, arzuladığınız foruma yalnızca saniyeler içinde sorunsuz bir şekilde bağlanabileceksiniz.

Tapatalk

Eminiz ki gezmiş olduğunuz forum sitelerinde her zaman “Tapatalk” isimli bir mobil uygulamaya tanık olmuşsunuzdur. Peki ya bu uygulamayı hiç merak ettiniz mi ? Bu uygulama, birçok büyük forum altyapısı ile uyumlu bir biçimde çalışarak bu forumlardaki içerikleri mobil kullanıcılara döküyor. Bu sayede mobil cihazlarda bulunan kullanıcılar, forumlardaki yeni konulara çok daha kısa bir süre içerisinde, çok daha sorunsuz bir şekilde erişebiliyor.
Tapatalk’ın tercih edilme nedenlerinden başlıcaları da, forumlarda gelen özel mesajları yada açılan yeni konuları bildirim şekilde cihazınıza göndermesi. Bu sayede forum içerisinde yaşanan olayları ve aktiviteleri çok daha yoğun bir şekilde takip edebilir, gerektiği süre siz de konulara dahil olarak daha geniş bir bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Google Play ve App Store’da bulunan bu uygulamaya parasız bir şekilde sahip olabilirsiniz. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra, bağlanmak arzuladığınız forumun ismini yazmanız, foruma bağlanmanız için yeterlidir. Forumlarınızda bilgi paylaşımı ve ya yorum yapabilmek için, lütfen mevcut forum hesabınız ile giriş yapmayı unutmayın.

İlginizi çekebilecek yazılar!

En Verimli Sitelere Forum Reklamı Verin

Forumları Forum Yapan Nedir ?

Webmaster Forumu Nasıl İyi Yerlere Gelir ?

Forumunuzdaki Yetkileri Belirleyin

Forumunuza Maskot Belirleyin

Webmaster Forumlarında Hangi Renkler Ağırlıklı Olmalı ?

Forumu Kurmak İçin İlk Adımı Atma Vakti

Webmaster Forumu İçin Hangi Altyapı Kullanılmalı ?

Webmaster Forumu Nedir ?

Webmaster Forumu Yöneticilerinde Olması Gereken Özellikler

PTC Siteleri Nedir? Kimdir? Nasıldır? Kazandırır mı?

Link kısaltma nedir? Nasıl para kazanılır?

Alan Adı (Domain) Ticareti Ile Para Kazanma

İhracat yapacaklara 12 önemli uyarı

NFC (Yakın Alan İletişimi) Nedir?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !