Online Reklamcılık ve E-Ticaret

reklamcilik-eticaretgunlugu.com

tarkan mp3 indirmirkelam mp3 indirserdar ortaç mp3 indirajda pekkan mp3 indiryaşar mp3 indir

Teknoloji sahasında yaşanan yenilikler sosyal yaşamda da bir çok konu için değişiklikler meydana getirmektedir. Şirketler üretim faaliyetlerinin her aşamasında daha yüksek verim alabilmek için teknolojiyi çokça kullanmaktadır. Üretim için kullanılan teknoloji, ürünlerin satışı, pazarlaması gibi departmanlarda da kullanılmaktadır.

Online Reklamcılık ve E-Ticaret

Bildiğimiz gibi imal edilen ürünlerin müşteriye ulaştırılması kısmında reklamın önemi büyüktür. İnternetin çoğalması ile birlikte reklam sektörüde büyük ölçüde kendisini değişim ve dönüşüme sokmak zorunda kalmıştır. günümüzde reklam dalının hatırı sayılır cirosu online reklamcılık üstünden dönmektedir diyebiliriz.

Online mecralardan önce, reklamcıların aşina olmadığı yahut internet aracılığı ile ilk defa ortaya çıkan bloglar, bannerlar, mikrositeler, fısıltı pazarlama, kullanıcı kaynaklı sosyal içerik, deneyimsel pazarlama, widget`ler, anahtar kelimeler, viral video ve görseller… bugün iç içe olduğumuz bazı örneklerdir. Online reklamcılığa olan ilgi her geçen gün artmaktadır ve artmaya devam edecektir.

Online reklamcığın bir e-ticaret sitesi açısından önemi çok fazla büyüktür. Satışlarını internet üzerinden oluşturan bir firmanın elbetteki kendisini duyuracağı en ciddi ve birinci medya sektörü online mecralar olmalıdır.

Milyonlarca insan her an sanal dünyada yer almaktadır

Etrafımıza şöyle bir baktığımızda, en az bir bloğu olan, bir veya daha çok internet sitesi olan, tam olarak bir facebook hesabı olan, meslek dünyasını takip etmesi için bir linkedin hesabı olan, fotoğraflarını sergilemek için bir instagram ya da pinterest hesabı olan, videolarını sergilemek için youtube hesabı olan, Bedava mp3 indir için spotify, yer imlerini yönetmek için delicious, anlık gündemi takip etmek için twitter hesabı olan onlarca insan görürüz.

Şahısların karşısına eski usül yöntemlerle çıkan şirketler, gelişen teknolojiyle birlikte yenilenen ve hızına yetişmesi güç reklam formatlarının gerisinde kalacaklardır. Azami e-ticaret sitesi ürünlerinin sunumunu online tüketicilere göre şekillendir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !

Kaspersky

Bunlar da ilginizi çekebilir !