izmir escort bayan

 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  485749,722
  % 2,37
 • BIST 100
  %

Camentan Yatırım Danışmanlık A.Ş

Camentan Yatırım Danışmanlık A.Ş

 

Resmi olarak Antalya’da kurulmuş olan Camentan Yatırım Danışmanlık A.Ş, yatırım ortaklık sistemine öncü olan ve büyük karlar edilebilecek bir yatırım şirketidir. Camentan, yatırımcılarından topladığı yatırımları, bitcoin, altın ve döviz al-sat yaparak buralardan elde ettiği karları yatırımcılarıyla paylaşan bir şirkettir. Ayrıca, solucan çiftlik projesi ile kırmızı Kaliforniya solucanı üreterek buradan da elde ettiği gelirleri yatırımcılarına kar payı olarak dağıtmaktadır. Şirket yapmış olduğu 112 milyon TL yatırım ile ve 1086 katılımcı ile 5 projede yatırımlarını gerçekleştirmektedir. Camentan, tüm bu projelerden elde ettiği karlardan, yatırımcılarına aylık olarak % 10 kazanç sağlamaktadır. Her bütçeye uygun olarak hazırlanmış kazanç paketleri ile yatırımcılarına bir yıl süre ile kazanç sağlamaktadır. Her paketin ömrü 1 yıldır. Yatırımcılar seçecekleri paketlerden istedikleri miktarda alabilirler. Sistemden minimum para çekim tutarı 100 TL’dir.

Camentan Yatırım Nasıl Çalışır?

Camentan para kazandıran bir yatırım şirketidir. Şirketin işleyişi, sisteme ücretsiz olarak üye olduktan sonra sisteme para yatırma bildiriminde bulunulur. Para hesaba geçtikten sonra, seçilen kazanç paketlerinden istenilen miktarlarda alım yapılır ve kazanmaya başlanır. Para çekme işlemi yapmak için, sistem içindeki hesap bilgilerinin olduğu bölüme girilir ve para çekme talebinde bulunulur. Piyasada olan diğer oyunlar gibi bir uygulama değildir. Sistem tamamen yatırım üzerine çalışmakta ve gerçek ticaretten kar payı sağlanmaktadır. Altı farklı kazanç planı bulunmaktadır. Siteye para yatırma ve çekme yöntemleri havale, eft ve papara ile yapılmaktadır. Minimum yatırım tutarı 250 TL, minimum çekim tutarı 100 TL’dir.

#Camentan Kazanç Paketleri Nelerdir?

Solucan çiftliği, altın, döviz ve bitcoin al-sat yaparak para kazanan ve kazandıran Camentan Yatırım kazanç planları altı çeşittir.

Basic paket; 250 TL yatırım ile aylık 25 TL, yıllık olarak da 300 TL kazanç sağlanır. Yatırım ile birlikte toplam kazanç 550 TL’dir.
Standart paket; 1.000 TL yatırım ile aylık 100 TL, yıllık olarak da 1.200 TL kazanç sağlanır. Yatırım ile birlikte toplam kazanç 2.200 TL’dir.
Premium paket; 5.000 TL yatırım ile aylık 500 TL, yıllık olarak da 6.000 TL kazanç sağlanır. Yatırım ile birlikte toplam kazanç 11.000 TL’dir.
Gold paket; 10.000 TL yatırım ile aylık 1.000 TL, yıllık olarak da 12.000 TL kazanç sağlanır. Yatırım ile birlikte toplam kazanç 22.000 TL’dir.
X Gold paket; 25.000 TL yatırım ile aylık 2.500 TL, yıllık olarak da 30.000 TL kazanç sağlanır. Yatırım ile birlikte toplam kazanç 55.000 TL’dir.
Vip Paket; 50.000 TL yatırım ile aylık 5.000 TL, yıllık olarak da 60.000 TL kazanç sağlanır. Yatırım iler birlikte toplam kazanç 110.000 TL’dir.
Sisteme giriş yaptıktan sonra kullanıcı dostu kolay kullanım paneli ile her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşılabilir.

#Camentan Referans Sistemi

Camentan Yatırım Danışmanlık A.Ş, yukarıda sayılan kazanç planlarının haricinde birde referans geliri sunmaktadır. Camentan referans üyeliği getirenlere de her getirdiği referans üyesinden % 10 kazanç sağlamaktadır. Sisteme kayıt olanlara verilen özel referans linkleri kullanarak üye olan yatırımcılar, hangi yatırım paketlerinden alırlarsa o paketin değerinin % 10’u referans geliri olarak hesaba yansımaktadır. Burada derinlik limiti yoktur. Ne kadar fazla üye getirilirse o kadar kazanılacaktır.

#Referans Kazanç Sistemi

250 TL = 25 TL
1.000 TL = 100 TL
5.000 TL = 500 TL
10.000 TL =1.000 TL
25.000 TL = 2.500 TL
50.000 TL = 5.000 TL

#Sözleşme Gönderiyor

Camentan Yatırım Danışmanlık A.Ş, en az 1.000 TL yatırım yapan üyelerine sözleşme göndermektedir. Yatırımcının belirteceği adrese e-mail ile sözleşme gönderme taahhüdünde bulunan şirket, herhangi bir sebepten dolayı iflasını açıklarsa, en az yatırılan tutarı geri ödemeyi taahhüt etmektedir. Bunu gönderdiği sözleşme ile resmi kılmaktadır. Camentan Yatırım Danışmanlık A.Ş oldukça güvenilir bir yatırım ortaklık şirketidir. Sisteme üye olurken isim-soyad, TC kimlik numarası, doğum tarihi ve telefon numarası gibi bilgileri istemektedir. Bu bilgilerden biri bile yanlış olursa üyelik işlemleri gerçekleştirilememektedir. Bu bilgiler doğru ve eksiksiz bir şekilde girildikten sonra belirtilen telefon numarasına bir doğrulama SMS gelir. Gelen doğrulama kodu sisteme giriş yapılarak üyelik doğrulanabilir. Üyelik bilgileri ve hesap bilgileri Camentan SMS onayı olmadan kesinlikle değiştirilememektedir.

 UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !