• YARIM ALTIN
  831,41
  % 0,07
 • $ DOLAR
  5,7224
  % 0,07
 • € EURO
  6,3882
  % -0,03
 • £ POUND
  7,1312
  % 0,09
 • ¥ YUAN
  0,8335
  % 0,12
 • РУБ RUBLE
  0,0907
  % 0,12
 • BITCOIN
  55705,248
  % -4,88
 • BIST 100
  102.556
  % 1,45

Adım Adım OKPAY Hesabi Açmak, Doğrulatmak (Resimli Anlatım)

Adım Adım OKPAY Hesabi Açmak, Doğrulatmak (Resimli Anlatım)

OKPAY ile ilgili görsel sonucu

Online ödeme yöntemlerinden biri olan OKPAY; payeer, paypal, alertpay gibi yurt dışı hızlı nakit transferi işlemlerinizde başvuracağınız yöntemlerden bir tanesidir. şimdi bu yazımızda OKPAY sitesine nasıl üye olunur? üyelik Doğrulatma işlemi nasıl olur? Bunlardan bahsedeceğiz.

Account Type: Personel`i seçiyoruz. (kişisel Hesap)
Country: Turkey`i seçiyoruz.
Email: Mail adresimizi yazıyoruz.
Mobile Phone Number: Cep numaranızı giriyorsunuz. Girmeseniz de olur fakat hesap oluşturduktan sonra hesabı aktif etmek için cep telefonuna sms ile kod geliyor bu sebepten dolayı numaranızı yazın.
First name: ad
Last name: Soyisim
Choose a password: şifreniz
Re-enter password: şifrenizi tekrar yazın.
Aggre and Create Account tuşuna tıklayın mail adresinize tasdik linki yollanacak. Maile gelen linke tıklayarak aktifleştirme adımının ilk basamağını yapıyoruz.

OKPAY hesabımıza giriş yaptıktan sonra OKPAY hesabınızın verified olması için 4 aşamalı bir doğrulamanın hepsini onaylatmanız gerekebilir.

 

1. Proof of ıdentity : Bu aşamada nüfus cüzdanınızı ve ya ehliyetinizi tarayıcıda tarayıp formdaki bilgileride doldurup göndermeniz gerekiyor.

2. Proof of Address : Bu aşamada adres bilgilerinizi belli eden bir fatura, dekont yahut bu tarzda bir dökümanı tarayıp formada adresinizi yazıp göndermelisiniz. Tarayıp göndereceğiniz belge 3 aydan eski olammalıdır. Size önerim varsa bir kaç tane adres bilginizi belli eden belge göndermeniz. Göndereceğiniz belgedeki ad size ait olamalıdır.

3. Mobile Phone: Cep telefonunuza gelen sms deki onay kodunuzu yazıyorsunuz. GSM numaranızı girdiğinizde onay sms i hemen geliyor.

4. Email Address : Mail adresi doğrulama işlemini zaten ilk kayıttan sonra bize gelen maildeki linke tıkladıktan sonra yapılmış oldu.

İlk 2 aşamada tarayıcıda tarayıp gönderdiklerinizin okunabilir yüksek çözünürlüğe sahip ve en az 150 dpi değerinde olması gerekiyor.

OKPAY hesap onaylatmak biraz zor gibi hepinize kolay gelsin.

İlginizi çekebilecek yazılar!

Adım Adım OKPAY Hesabi Açmak, Doğrulatmak

Adım Adım Payeer Hesabı Açmak, Doğrulatmak (Resimli Anlatım)

Payeer Hakkında Genel Bilgiler