izmir escort bayan

 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  487125,674
  % 3,48
 • BIST 100
  %

WellStar(BYAS) yüksek teknolojili güzellik ürünleri

WellStar(BYAS) yüksek teknolojili güzellik ürünleri

Dünya genelinde kozmetik harcamaları aylık 150-200 milyar dolardır. Kozmetik sektöründe insanlar; geçici güzellik ya da bir kusurlarını kapatabilmek için, Dünyadaki her insan (7 milyar kişiden hesaplandı) için aylık ortalama 22 dolar kozmetiğe para harcıyor. Geçici değil de kalıcı çözüm için para harcayın demek için bu makaleyi yazıyorum.

Yüksek teknolojili güzellik ürünlerinde dünya lideridir. Dünyada yapılan araştırmalar sonucunda cilt kremlerinin çok da işe yaramadığını göstermiştir.

Son yıllarda, iyontoforez, radyo frekansı ve elektriksel kas uyarım gibi devrim niteliğinde güzellik teknolojileri cilt gençleştirme pazarında kendine yer edinmiştir. Bu teknolojiler yalnızca yüksek düzeyde uzmanlaşmış, güzellik merkezlerinde bulundukları için terapi fiyatları oldukça yüksektir. Maliyeti tedavi (seans) başına yüzlerce Euro’yu bulabilir.

Bionic Youth Activating(BYAS) WellStar tarafından geliştirilmiştir. “Bionic”, “Biyolojik” anlamına gelmekte olup “doğa ve teknoloji” ye eşittir.

Müşterilerinin, Güzellik merkezlerinde yaptıkları yüksek teknolojili cilt geliştirme maliyetlerinin küçük bir kısmı ile kendi evlerinde yüksek kaliteli güzellik terapilerinden faydalanmalarına olanak tanır.

MODERN TEKNOLOJİ & YENİLİKLER

GENÇ GÜZEL VE SAĞLIKLI BİR GÖRÜNÜM ELDE ETMEYE YARDIMCI OLUR WellStar ürünler 

1- FACE LIFTER

 1 CİHAZDA 3 BÜYÜK TEKNOLOJİ

face lifter

 a-İYONTOFEZ:

BYAS Face Lifter iyontoferez prensibini kullanır.
Geleneksel atımlı akımla çalışan pek çok iyontoferez cihazının aksine, Yüksek Seviye İyon Akımı Teknolojisi(HLIFT) direkt sabit akımın BYAS Face Lifter programında kullanılabilmesini sağlar. Böylece BYAS’in üretimi olan serumlarda ki özel içerikler iyonlaşarak yüksek etkili hiyalüron amino asit gibi bileşenlerin cildin katmanlarına nüfuz etmesine yardımcı olur. Alman üniversitelerinin kliniğinde gerçekleştirilen çalışmalarda bir hafta boyunca yapılan BYAS Face Lifter uygulamasının ardından ciltteki hiyalüron seviyesinin %900 arttığı gözlendi.
Düşük Düzeyde İyon Dolaşımı Teknolojisi (LSICT) iyontoferez programıyla en hassas ciltlerde bile herhangi bir reaksiyona sebep olmadan en iyi sonuçların ortaya çıkmasını mümkün kılar. Medikal teknolojide kullanılan yüksek kalite paslanmaz çeliğin elektro kodları ile iyontoferez için gerekli olan elektrik akımı tüm vücuttan geçerek yüze döner. Bu şekilde, yüzümüzün ve cildimizin direkt bir elektrik akıma  maruz kalmasından kaçınmış oluruz.

b-EMS:

BYAS Face Lifter elektriksel kas uyarımı İçin ek programlarına sahiptir.

BYAS Face Lifter’in sahip olduğu

Düşük Frekanslı Elektriksel Kas Uyarımı Teknolojisi (LF-EMS) yüz kaslarını güçlendirerek sıkı bir görünüme kavuşmasına etkili bir biçimde yardımcı olur. LF-EMS en hassas ciltlere bile uyumlu bir şekilde çalışır. Düşük seviyeli titreşim aktivasyonu insan yüz yapısındaki küçük ve hassas kaslara özel tasarlanmıştır.

c-RADYOFREKANS:

BYAS Face Lifter içerdiği ana teknolojilerin üçüncüsü olarak radyo frekans teknolojisine sahiptir.

Cildin bağ dokusundaki kolajenler radyo frekans dalgaları sayesinde yayılan sıcaklıkla kısalır. Bu şekilde cilt daha sıkı bir görünüme sahip olur. Ayrıca, BYAS Face Lifter’in Yüksek Radyofrekans Trigliserid Emilim Sistemi (HRFTAS) cildi derinlemesine etkiler ve Trigliserid denilen yağ hücrelerinin yüzeye ulaşarak daha da incelmesine yardımcı olur.

BYAS HRFTS ile yüzün doğal şekline ekonomik fiyatlarla ve tehlikeli operasyonlar geçirmeye gerek kalmadan yeniden kavuşabilirsiniz.

d-MİKROVİBRASYON:

Face Lifter iyontoferez ve EMS programlarını mikro vibrasyon metodu ile bir araya getirir. Kısaca mikro vibrasyon birleşik hücre yapılarına derin bir masaj yapmak demektir. Ayrıca doku katmanlarının yapısal uyumluluğunu da geliştirir.

Face lifter ile alınan örnek sonuç:

FACE LIFTER UYGULAMA AŞAMALARI

1. AŞAMA: CLEAN PROGRAMI

    TEMİZLEME & DETOKS ETKİSİ

BYAS özel bileşenlerine cildi hazırlamak ve sıkılaşmasına yardımcı olup yenilenmiş bir görünüm elde etmesini desteklemek için, cildin öncelikle BIONIC DETOX SERUM ile temizlenerek uygulamanın cilde daha iyi etki etmesi sağlanır.

BYAS SENSATION sisteminde cildin gözeneklerindeki kirler iyontoferez sayesinde cildin yüzeyine ulaşır. Etkili bir biçimde temizlenmiş cilt, yüksek etkili özel bileşenlerin uygulanmasına hazırdır.

Aynı zamanda Face Lifter iyontoferez sayesinde BIONIC DETOX SERUM’daki bileşenleri negatif galvanik akım ile cilde yönlendirir. Bu şekilde temizleme aşamasında cildin kaybettiği nem cilde hapsolur.

Temel fizik prensibi: Zıt kutuplar birbirini çeker, benzer kutuplar birbirini iter.

2.AŞAMA: NUTRI PROGRAMI

   DERİNLEMESİNE DESTEK & YENİLENME HİSSİ

Temizlik aşamasından sonra cilt BIONIC HYALURON SERUM’daki yaşlanma karşıtı bileşenler, Face Lifter’daki pozitif galvanik akım sayesinde cilde daha iyi nüfuz eder.

BIONIC HYALURON SERUM’un 3 çeşidi vardır. Size verilen serum BIOS AGE® Faktörü ile cildinizin bireysel ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Her bir serum temelde özel bir molekül yapıda üretilmiş yüksek etkili hiyalüronik asit içeren bir kompleks içerir. Ayrıca her bir serumda BIOS AGE® Faktörüyle yaşınıza uygun olan özel geliştirilmiş bileşenler vardır.

Hiyalüron aktif bileşenin cilt tarafından emilmesinin şu sonuçları vardır: Cilt daha esnek hale gelir ve daha çok nemlenir. Hiyalüronik asitin nemle beraber pek çok kez birleşme özelliği vardır.

Cildin daha genç görünmesine  ve sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olarak bir hafta içinde cilde yumuşacık bir etki verir. Cildinizin yeniden sıkılaşmasını destekleyerek genç bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

#Washington Üniversitesi’nde yapılan çalışmalar, iyontoferez ile elastin liflerinin %45 arttığını göstermiştir.

Diğer aşamaları görüşmemizde anlatırım.

Alman üniversitesinin yaptığı çalışamalar:

test sonucu

  2-BYAS HAIR COMPLETER

      SAĞLIKLI VE GÜR GÖRÜNÜMLÜ SAÇLAR

saç

İLK MÜŞTERİLERİNDEN SADECE 2 HAFTA SONRAKİ FOTOĞRAFLAR!

Saç 1

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !