• YARIM ALTIN
  1.353,22
  % 0,64
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5345
  % 0,28
 • € EURO
  8,9837
  % -0,40
 • £ POUND
  10,4413
  % -0,27
 • ¥ YUAN
  1,1600
  % -0,09
 • РУБ RUBLE
  0,1016
  % 1,02
 • BITCOIN
  382165,576
  % 6,20
 • BIST 100
  1.541,98
  % 0,26

Tubalife Nedir, Kazanç Sistemi Nasıldır?

Tubalife Nedir, Kazanç Sistemi Nasıldır?

 

Tubalife Network kazanç sistemi 2015 yılında yerli sermaye ile kurulmuş ve devletin resmi kurumlarından gerekli tüm belgeleri alarak faaliyetine başlamış olan bir network marketing organizasyonudur. Sistem ilk üye olandan son üye olana kadar kimsenin mağdur olmayacağı şekilde dizayn edilmiştir. Bu sistem, sadece birkaç kademe değil tüm derinliklere kadar herkesin kazanç sağlayacağı şekilde hakkaniyetli olarak kurulmuştur. Tubalife network sistemi, tüm projelerinin AR-GE çalışmalarını tek tek yapıp tüm üyelerinin zarar görmeyeceği şekilde planlarını yapmıştır.

#Tubalife Güvenilir mi?

Tubalife şirketine yatırım yapıldığında, yatırımcı kar-zarar ortaklığına girmiş olmaktadır. Şirket sabit fiyat taahhüt etmez ve şirketin devamlılığını sağlayarak yatırımcısını korur. Tubalife kazanç süresi ömür boyudur. Yatırımlar TL cinsindendir. Yabancı para kabul etmediği için yerli ekonominin de canlanmasını sağlar. Vergisini düzenli ödeyen bir şirkettir. Ayrıca, sanal ve oyun tarzı bir ticaret değildir ve gerçek ticaret yapıldığı için bu da Tubalife’ı güçlü kılar. Son olarak Tubalife network marketing kurallarını kendisi koyduğu için saadet zincirine benzememektedir. 2015 yılında kurulan şirket 3 yıllık ar-ge çalışmaları sonunda network marketing sistemine geçmiştir. Bu 3 yıllık süre zarfında gerekli olan tüm yasal belgeler alınmıştır. Tubalife’a yapılan her yatırım için fatura kesilmektedir.

#Tubalife Havuz Sistemi ve Kazançları Nedir?

Organizasyon puanı; üyelerin kendi alışverişleri ile kuracağı ekibin oluşturduğu puanlarla kariyere çıkar ve her ay bulunduğu kariyere göre cirodan kar payı alır. Kariyerden düşme ve puan sıfırlaması olmamaktadır. Her ay bir önceki ayın puanının üzerine ilave edilerek hızlı bir şekilde kariyerlere çıkılır.

Kariyer puanı; 12 farklı kariyer havuzu bulunmaktadır. Kariyer puanları bir havuzda toplanır ve kariyer havuzlarına pay edilir. Üye kaç kariyeri geride bıraktı ise her ay o kadar havuzdan kar payı alır. Bir sürem sonra üyenin ekibi puan oluşturmasa bile, üye kariyer havuzlarından kazanç almaya devam eder. Üyeler ekip kurmadan da sadece alışveriş yaparak da kariyerlere çıkabilir ve her ay bu havuzdan pay alır.
Yönetici puanı; illerde ve bölgelerde varlık gösteren üyeler arasından yöneticiler seçilecektir. Böylece her ürünün yönetici puanı il ve bölge havuzlarında birikir ve o bölgedeki yöneticilere pay edilir.
Bayi payı; şirketin ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla, şirketin hizmetler sunduğu tüm modülleri kullanma lisansına sahip bayiler için bir havuz oluşturulmuştur. B u havuzda biriken puanlar bayilere paylaştırılır.

üyeol

#Tubalife Solucan Bankacılığı

Tubalife, kobi kart organizasyonu, reklam platformu, alışveriş çekleri, sinema anlaşması, site içi reklam, kart satışı, görüntülü reklam uygulaması, açık hava reklamcılığı, e-ticaret, solucan bankacılığı gibi alanlarda faaliyetler göstermektedir. Şirketi tercih sebeplerinden biri, gerçek hayatta bir şirket nasıl kazanıyorsa Tubalife da aynı şekilde kazandırıyor. Tubalife, yatırımcının alacağı solucanları 36 ay boyunca bakım ve barındırma hizmeti sunmaktadır. Solucanlar üreyerek sayıları 3 ayda bir ikiye katlanır. Tubalife sitesi içinde oluşturulmuş olan solucan borsası üzerinden, solucanlar istenildiğinde satışa çıkarılıp satılabilmektedir. Solucanlar satılmadan 36 ay beklenir ise şirketin kazandığı paradan kar payı alınacaktır. Bundan sonra da ömür boyu her ay kar payı verilmeye devam edecektir. Tubalife solucan bankacılığında minimum 100 solucan 95 TL ödenerek alınabilir ve bu solucanların 36 ay sonra sayısı 409.600 adet olur. Aynı şekilde 14 ayrı solucan paketi mevcuttur. Minimum 100 solucan 95 TL, maksimum 150.000 solucan 95.000 TL olarak belirlenmiştir.

#Aylık Ne Kadar Kazanılır?

Her paket satışından elde edilen puanlar havuzda birikir ve bu puanlar yatırımcıların aylık kazançlarını belirler. Solucan havuz puanı ile her solucan satışı havuzda toplanır ve yatırımcıların solucan sayısına bölünerek ve hesaplamalar yapıldıktan sonra her ayın 15’inde hesaplara yansır. Her ayın 15 ile 25’i arası ödeme talep edildiğinde banka hesaplarına aktarılır. Minimum çekim talebi 50 TL’dir.

#Goldnar Money Nedir?

Site içi ödeme aracı olan Goldnar Money, üyelerin site içinde alışveriş yapmak için kullandıkları bir ödeme aracıdır. Goldnar Money, yatırımcılar tarafından oluşturdukları dijital cüzdanlarda tutularak, değer kazandığı zaman TL’ye çevirerek ödeme talep ettikleri bir dijital para birimidir. E-ticaret sisteminde satılan her ürün goldnar money’e değer kazandırmaktadır. Goldnar money’nin diğer coinlerden farkı, diğer coinler borsada işlem gördükçe değeri düşer. Ancak, goldnar Money e-ticaret endeksli olduğu için daima yükselecektir.

üyeol

WhatsApp veya telefon İletişim: +90 545 903 1569

Facebook Profil: https://www.facebook.com/groups/digitalyatirimuzmanligi/

Lütfen Dikkat :  Üyelik için bir sponsora ihtiyacınız vardır.

 UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !