• YARIM ALTIN
  1.520,11
  % 0,69
 • AMERIKAN DOLARI
  7,7813
  % 1,57
 • € EURO
  9,0633
  % 1,69
 • £ POUND
  9,9879
  % 2,13
 • ¥ YUAN
  1,1412
  % 1,54
 • РУБ RUBLE
  0,0988
  % 0,76
 • BITCOIN
  84439,129
  % 3,70
 • BIST 100
  1.120,95
  % -0,29

Blog dünyasında Google AdSense neden önemlidir?

Blog dünyasında Google AdSense neden önemlidir?

Günümüzde internet üzerinden para kazanma pek çok kişi için bir yaşam tarzı, tutku haline geldi. Milyonlarca blog yazarının internet üzerinden gelir elde ettikleri bir hayat sürüyor. İnternetten milyonlarca para kazanma ile ilgili pekçok yöntem var bunları araşıtrıp denediniz mi? Denemediyseniz Google Adsense hakkında paylaşacağım bilgi ve internet üzerinden para kazanmak için blogu olan girişimcilerin faydalanabileceği bir makale olacağını umuyorum. Neden Google Adsense blog dünyasında çok popülerdir? Bu soruya yanıt aramaya çalışalım.

Blog dünyasında Google AdSense neden önemlidir?

Temel tanıtım ve insanların internet üzeninden para kazanmaya çalışarak AdSense’ten nasıl para kazandıklarından bahsedelim.Google-AdSense, web içeriğini para kazanmak için yayıncılar için en popüler arama motoru Google tarafından sunulan ücretsiz bir hizmettir. Google AdSense en popüler içeriği para kazanmanın yolları ve internet ortamdan biraz para kazanmak isteyen insanlar için bir basamak. “Google-AdSense” nin popüler olmasının nedeni, kullanım kolay olmasıdır. Başlangıç ​​yapılandırmasını yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp hesabınıza para geldiğini görmektir.

Google-AdSense’i kullanmaya başlamak kolaydır ve yalnızca Google-AdSense için onay almak için bir blog / youtube kanalına ihtiyacınız vardır. Bir hesabınız olduğunda , reklamlar oluşturabilir ve AdSense kodunu ücretsiz eklentileri kullanarak blogunuza yerleştirebilirsiniz. Yerleştirdiğinizde bir eklenti kodu sonra otomatik olarak web sitenizde canlı reklamlar görürsünüz. Okuyucu bu reklamları tıkladığında, daha fazla trafik alırsanız, bundan daha fazla gelir elde edersiniz çünkü bunu yaparak bir miktar para kazanırsınız. Bir sonraki adım blogunuza trafik almaktır.

İnternetten para kazanmak için başka birçok seçeneğimiz var,  “Neden Google-AdSense” en iyisi olsun diye sorabilirsiniz. Blog yoluyla internetten para kazanmanın en iyi yollarından birini dinleyin blogunuzda reklamlar gösteriyor. Diğer birçok reklam ağına sahibiz, ancak bloglarımızdan para kazanmak amacıyla piyasada bulunan en etkili programı seçmeliyiz. Bu nedenle, daha fazla para kazanmak için blogunuzda / youtube kanallarınızda Google AdSense kullanmanızı öneriyorum.

Google-AdSense’in en iyi seçeneklerinden biri, okuyucuların hedefli canlı reklamları göreceği ve çoğunlukla reklamlarınız içeriğinize dayalı olarak görüntülenecek ve böylece diğer reklam ağlarından daha fazla tıklama ve daha yüksek ödeme elde edeceksiniz. Karşılaştığınız en büyük sorun, ödeme konusudur. Bazı reklam ağlarından, ödemenizi almak için minimum ödeme limitini ulaşsanız bile ödemenizi alamayabilirsiniz veya reklam ağları hileli  olabilir. Öte yandan, Google AdSense, ödeme açısından çok şeffaf ve hiçbir zaman google’dan ödeme ile ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Şüphesiz Google AdSense, AdSense programınızı başlattıktan sonra blog’unuz / youtube ile internet üzerinden para kazanmak için en iyi programlardan biridir. AdSense Chrome eklentisini Chrome tarayıcınıza yüklemenizi öneririm çünkü Google Chrome’unuzu hızlı bir şekilde izlemenize yardımcı olacaktır.

Google-Adsense’yi reklam ağı olarak seçmenin diğer pek çok nedeni var ; daha fazla makale paylaşımında bulunacağım ve blogunuzdan para kazanmaya başlamadan önce daha başarılı olmanıza yardımcı olabilecek google adsense gelirini arttırmak ve a’dan z’ye blog oluşturmak ile ilgili makalelerimizi okuyun..

Bunlar da ilginizi çekebilir !