• YARIM ALTIN
  1.353,22
  % 0,64
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5345
  % 0,28
 • € EURO
  8,9837
  % -0,40
 • £ POUND
  10,4413
  % -0,27
 • ¥ YUAN
  1,1600
  % -0,09
 • РУБ RUBLE
  0,1016
  % 1,02
 • BITCOIN
  381592,415
  % 5,93
 • BIST 100
  1.541,98
  % 0,26

Bi Kazanç Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Bi Kazanç Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

 

İnternet üzerinden para kazanma imkanı sunan bir site olan Bi kazanç ile sisteme kolayca kayıt olup para kazanmaya başlanabilir. Bi Kazanç sitesinin resmi evrakları bulunmaktadır. 2018 yılında ortaya çıkan bu site ile hem yatırım yaparak, hem de referans gelirleri ile kazanç sağlanabilmektedir. Şahıs şirketi olarak kurulmuş olan sitenin vergi kaydı bulunmaktadır. Muratpaşa, Antalya’da kurulmuş olan şirketin sabit telefon hattı ve whatsapp iletişim kanalları mevcuttur.

Bi Kazanç Nedir?

Bi Kazanç sitesi oyun mantığı üzerine kurulmuş olan ve internet üzerinden para kazanmak isteyenler için kurulmuş bir sitedir. Her ne kadar oyun mantığı güdülerek kurulmuş olsa da, sistemin işleyişi biraz farklılıklar gösteriyor. Bi Kazanç nedir, nasıl üye olunur? Bi Kazanç sitesinin resmi internet adresinden, hızlı kayıt adımı altından isim, soy isim, e-mail adresi, telefon numarası ve şifre oluşturduktan sonra, kullanıcı sözleşmesi kabul edilerek sisteme üye olunur. Üyelik tamamen ücretsizdir. Sisteme üye olduktan sonra, sunulan yatırım paketlerinden istenilen miktarda alınarak saat başı kazanmaya başlanıyor. Kazanılan para, kullanıcı tarafından kendi hesabına çekilebiliyor.

Bi Kazanç Nasıl Para Kazanılır?

Bi Kazanç sisteminden para kazanmak için, site üzerinde sunulan kazanç paketlerinden alınmalıdır. Sistemde 6 adet paket bulunmaktadır. Bi Kazanç, kazanç planları da farklı farklıdır. Sistem üzerindeki bu kazanç planlarından satın alabilmek için öncelikle sistem içinde kullanılan para yani elmas alınmalıdır. 1 Elmas 1 TL’ye karşılık gelmektedir. Elmaslar alındıktan sonra istenilen paket alınır ve kazanmaya başlanır.

üyeol

Bi Kazanç Paketleri ve Kazançları

 • Bronz paket; paketin elmas fiyatı 50 elmastır. Paket alındıktan sonra saatlik olarak 0,01 TL, aylık 7,20 TL ve yıllık olarak 87,60 TL kazanç elde edilir.
 • Gümüş paket; paketin elmas fiyatı 100 elmastır. Paket alındıktan sonra saatlik olarak 0,03 TL, aylık 21,60 TL ve yıllık olarak 262,80 TL kazanç elde edilir.
 • Altın paket; paketin elmas olarak fiyatı 250 elmastır. Paket alındıktan sonra saatlik olarak 0,07 TL, aylık 50,40 TL ve yıllık olarak 613,20 TL kazanç elde edilir.
 • Platin paket; paketin elmas fiyatı 500 elmastır. Paket alındıktan sonra saatlik olarak 0,15 TL; aylık 108 TL ve yıllık olarak 1.314 TL kazanç elde edilir.
 • Elmas paket; paketin elmas değeri 1.000 elmastır. Paket alındıktan sonra saatlik olarak 0,31 TL, aylık olarak 232,20 TL ve yıllık olarak 2.715,60 TL kazanç elde edilir.
 • Premium paket; paketin elmas değeri 5.000 elmastır. Paket alındıktan sonra saatlik olarak 1,60 TL, aylık olarak 1.152 TL ve yıllık olarak 14.016 TL kazanç elde edilir.

bi kazanç-paket 1

bi kazanç-paket 2

Bi Kazanç Güvenilir mi?

Bi kazanç resmi evrakları olan ve gerçek iş yapan bir sistemdir. Doğal olarak yatırımcıların kafasında bi kazanç güvenilir mi, sorusu canlanmaktadır. Şirket yetkilileri, hali hazırda yapmış oldukları işleri büyütmek amacıyla böyle bir sektöre girmişler. Kullanıcıların yapmış oldukları yatırımları, kendi işlerini geliştirmek için kullanan ve bu işlerden elde ettikleri karlardan da yatırımcılarına kar payı olarak dağıtmaktadırlar. Burada bir ticaret yapılmaktadır ve ticaret risk işidir. Her işin bir riski vardır ve bu sisteminde tabii ki riskleri vardır.  Ve bu sistemde de riskler vardır. Yatırım yaparken yatırımcıların bunu göz önüne alarak yatırım yapmaları gerekir.

üyeol

Bi Kazanç Referans Sistemi

Bi Kazanç referans sistemi 5 derinlikten oluşan bir sistemdir. Bu derinlik sisteminin şirket kasasına bir zararı bulunmamaktadır. Referans gelirleri elmas bakiyesine yansımaktadır. Elmas bakiyesi nakit paraya çevrilememektedir. Biriken bu elmaslar ile kazanç paketlerinden alınarak, o paketlerin gelirlerinden kazanç sağlanabilir.

elmas-bonus-kazancı

Bi Kazanç Şirket Bilgileri

Şahıs şirketi olarak kurulan Bi Kazanç, Nihat Umur Kayar ismine kayıtlı,  5370404779 vergi numarası ile Antalya/ Üçkapılar vergi dairesine kayıtlıdır. Bi Kazanç şirket bilgileri, E-Devlet üzerinden doğrulaması yapılabilmektedir. Site şimdiye kadar hiçbir geri ödemeyi aksatmamıştır. Hem yatırımlı, hem de yatırımsız olarak kazanç sağlanabilen bir sistemdir. Türkçe ve daha farklı çoklu dil desteği sunan site, yatırımlara yüksek kazançlar sunmaktadır. 5. derinliğe kadar referans geliri elde etme imkânı sağlayan sitenin 7 gün 24 saat destek veren müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri, ayrım yapmadan yatırımlı ya da yatırımsız tüm üyelere aynı şekilde destek vermektedir.

üyeol

 

İlginizi çekebilir !

İnternet üzerinden kazanç elde edebileceğiz site değerlendirmeleri ve araştırmaları için tıklayınız

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !
YORUMLAR YAZ
 • harun3 sene önce
 • Üye olup kazanmaya başlayın