• YARIM ALTIN
  1.353,22
  % 0,64
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5345
  % 0,28
 • € EURO
  8,9837
  % -0,40
 • £ POUND
  10,4413
  % -0,27
 • ¥ YUAN
  1,1600
  % -0,09
 • РУБ RUBLE
  0,1016
  % 1,02
 • BITCOIN
  382223,185
  % 6,32
 • BIST 100
  1.541,98
  % 0,26

Anadolu Farm Gerçek Çiftlik Oyunu

Anadolu Farm Gerçek Çiftlik Oyunu

 

İnternetten para kazanma yolları içinde olan ve gerçek hayvan yetiştirerek para kazandıran Anadolu Farm gerçek bir yatırım oyunudur. Ekolium A.Ş projesi olarak ortaya çıkmış olan bu oyunda hayvanlar yetiştirilerek, oyundaki yatırım yapılmış olan hayvanlardan gerçek para kazanılmaktadır. Daha sonra kazanılan bu para banka hesabından kolaylıkla çekilmektedir. Ekolium A.Ş bünyesinde bir yatırım şirketi olarak kurulmuş olan Anadolu Farm yatırım platformu 2017 yılında kurulmuştur ve çeşitli bayileri olan bir şirkettir. Para yatırma işlemlerinde banka havalesini kullanan şirket, para çekme işlemlerinde banka havalesi ve EFT kullanmaktadır. Ödeme puanı yoktur. Depo limiti vardır. Boşun yoktur ve depo limitinin oluşundan dolayı bazı dezavantajları vardır.

!!!Firmanın mesajı; denetim geçirdiklerinden şuanda kayıtları durdurmuşlar…

anadolufarm

Anadolu Farm Vizyonu

Ekolium A.Ş projesi olan Anadolu Farm yatırım platformu 100 bin yatırımcı toplamak ve bu yatırımcıların yatırımları ile gerçek işler yapıp bu işlerden elde ettiği karları yatırımcısıyla paylaşmak hedefiyle yola çıkmış bir şirkettir. Yatırım platformunu kurup yatırımcı toplamaya başlayan şirket ilk dört ayda 10 bin yatırımcı ile gerçek ticaretin temellerini atmış bir şirkettir.

 

Anadolu Farm Para Kazanma

Anadolu Farm para kazanma yöntemi çok kolaydır. Anadolu Farm ana sayfası üzerinden kayıt olduktan sonra oyuna giriş yapılır. Açılan sayfanın sağ tarafındaki pazardan hayvan alınarak para kazanılır. Buradaki hayvanların fiyatları ve kaç ürün kazandırdığı görülür. Buradaki hayvanlardan alındığında saatlik olarak kazanç sağlanır. Saatlik olarak elde edilen ürünler satılarak para kazanılır. Oyuna ilk defa kayıt yaptıranlara 10 TL değerinde 10 GP verilir. Bu para ile welsummer adlı tavuk alınabilir ve üretime başlanır. Dilenirse daha fazla GP alınarak daha fazla kazanç sağlanabilir. Yatırım yapmadan kazanmak istenirse alınan welsummer tavuğu saatlik olarak 44 ürün üretir. Oyundaki 23.000 ürün 1 TL’ye eşittir. Oyunda yatırım yapmadan para kazanmak gerçekten çok zor ama yatırım yapılırsa yüksek kazançlar elde edilebilir.

Anadolu Farm Güvenilir mi?

Anadolu Farm oyunu 5.000 TL üzeri tüm yatırımlara teminat vermektedir. Oyun kapanırsa derdi olmadan gönül rahatlığı ila yatırım yapılabilir. Oyun kapanırsa, bu teminat ile yatırımlar güvence altına alınıyor. Ekolium A.Ş projesi olan bu oyun şirket bilgilerini açıkça paylaşmaktadır. Ekolium A. Ş Kayseri Ticaret odasına kayıtlı bir şirkettir. Şirketin öncelikli hedefleri arasında hali hazırda yaptıkları genişletmek ve bu kazançlarından da aile olarak adlandırdıkları üyelerine kar payı dağıtmaktır. Şirket yapılan yatırımlarla Kayseri’de Et Mangal restorantı almış ve işletmeye başlamıştır. Sektörde büyümek adına iki farklı çiftlik oyununu da bünyesine katarak güçlenmeye ve büyümeye devam etmektedir. Sitenin ana sayfası üzerinden bakıldığında SSL sertifikası olmadığı görülüyor ancak site üzerinden ödeme işlemleri yapılmadığından çok önemli değildir. Ancak site üyelik sistemi olarak çalıştığından kişisel bilgilerin korunması için bu sertifikanın olması gerekir.

Anadolu Farm Yatırımı Nasıl Yapılır?

Oyuna en fazla 25.000 TL yatırım yapılabilmektedir. Referans geliri olarak şu anda % 5, referansın ürün satışından ise % 10 kazanılmaktadır. Ödeme talepleri aynı gün içinde karşılanmaktadır. 23.000 üretim 1 GP yani 1 TL olarak belirlenmiştir. Siteye girdikten sonra sayfanın sağında bulunan market bölümünde çeşitli hayvanlar ve günlük kazanç miktarları ve kazanç süreleri görülmektedir. Buradan seçilecek olan hayvan için siteye ödenecek para ile yatırım yapılmış olur ve günlük olarak kazançlar hesaba aktarılır.

Anadolu Farm Nasıl Oynanır?

Oyuna kayıt sırasında yukarıda da bahsettiğimiz gibi 10 GP verilmektedir. Depo 1.000 üretim 1 TL’dir. Yem masrafı yoktur. Hayvanlar 1 yıllık olarak belirlenmiştir. Yani hayvanların yatırım süresi 365 gündür. Minimum 15 TL ödeme yapılmaktadır maksimum limit yoktur. Ayrıca sistem üzerinden zaman zaman kampanyalar düzenlenmektedir.

Anadolu Farm iletişim

Oyun henüz yeni olduğundan iletişim kanalları biraz zayıf görünüyor. Canlı destek, whatsapp ve irtibat numarası yok. Şu an için tek iletişim kanalı facebook fan sayfası ve bu durum sürekli büyüyen şirket için ciddi bir sorun gibi gözükse de şirket ileriki dönemlerde buna bir önlem alacaktır. İnternet üzerinde kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman ödeme ile ilgili bir şikâyet olmadığı genellikle iletişim ile ilgili şikâyetlerin olduğu görülmektedir. Sektöre giren ikinci A.Ş olmasından dolayı avantajlı bir yapıya sahip olan oyun, ileriki dönemde eksikliklerini gidererek daha da güçleneceği düşünülmektedir.

 UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !