• YARIM ALTIN
  1.356,66
  % 0,25
 • AMERIKAN DOLARI
  7,6641
  % 1,71
 • € EURO
  9,1004
  % 1,29
 • £ POUND
  10,5932
  % 1,41
 • ¥ YUAN
  1,1740
  % 1,17
 • РУБ RUBLE
  0,1031
  % 1,07
 • BITCOIN
  377641,589
  % -1,53
 • BIST 100
  1.545,50
  % 0,23

Admanager Türkiye Reklam Platformu Nedir?

Admanager Türkiye Reklam Platformu Nedir?

Admanager Türkiye 2017 yılında kurulmuş olan bir platformdur. Telefona indirilerek, yatırımsız olarak para kazanılabilen bir uygulamadır. Telefona indirilen bu uygulama ile anket doldurup, reklam izleyerek ve benzeri uygulamalarla kazanç sağlanmaktadır. Ücretsiz olarak indirilen bu uygulamayı arkadaşlarınıza önererek, onlarında bu uygulamayı indirerek kazanç sağlamasını ve oluşturulan bu alt ekip sayesinde onların kazançlarından da pay alabilirsiniz. Burada tek yapmanız gereken şey, eşinize dostunuza ve arkadaşlarınıza bu uygulamayı önermek ve bu kişilerin kendi alt ekiplerini oluşturmaları, onlarında kendi alt ekiplerini oluşturmaları ile binlerce kişiye ulaşmak ve onların kazançlarından da pay almak içten bile değil. Örnek vermek gerekirse, sizin alt ekibinizde 50 kişi olsun ve onlarında her birinin alt ekiplerinde 50’şer kişi olsun. Bu durumda ikinci derinlikte 50×50=2500 kişi demek olur ki, siz ister onları tanıyın ister tanımayın bu kişilerin izledikleri reklamlardan, doldurdukları anketlerden ve platformdaki her şeyden kazanç sağlayacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken şey cep telefonunuzun market bölümünden uygulamayı indirerek kayıt olmak ve size verilen referans linkini paylaştığınız her kişi aynen sizin gibi yaparsa ve altlarına aldıkları her kişi anketleri doldurup, reklamları izledikçe siz de kazanacaksınız. Biraz emek harcadıktan sonra bu sistemden büyük kazançlar elde edip hayallerinizi gerçekleştirmek için hadi ne bekliyorsunuz.

Admanagerin Ekip Geliri Nedir?

Yukarıda genel olarak anlattığımız Admanager ekip geliri uygulamasının ayrıntılı anlatımını yapalım şimdi. Admanager Türkiye platformunda 5. Derinliğe kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Her derinlikte % 20 kazanç elde edebilirsiniz. Nedir bu % 20 kazanç, şimdi de bunu açıklayalım. Alt ekibinizden biri bir reklam videosu izlediğinde kazandığı örneğin 50 kuruşun % 20’si yani 10 kuruş sizin kazancınız olarak yansır. Ekibinizde binlerce kişi olduğunda her ekip üyesinin izlediği reklamlardan, doldurduğu anketlerden aynı şekilde % 20 kazanç elde edersiniz. 5. Derinliğe kadar ki ekibinizden bu kazancı elde edersiniz. Ne kadar para kazanılacağını tahmin etmek oldukça güç ama Türkiye’de 40 milyon telefon kullanıcı olduğunu düşünürsek, bu işten birkaç ay içerisinde aylık olarak 10 binlerce TL para kazanmak mümkündür. Hemen kayıt oluşturarak cep telefonunuza bu uygulamayı indirerek kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kazançlardan Maksimum Nasıl Verim Alınır?

Bu uygulamadan en yüksek verimi elde edip, para kazanmaya başlamak için, öncelikle ekip oluşturmak ve onlarında kendi ekiplerini oluşturmasını sağlamak. Onlar kendi ekiplerinden kazanırken siz de kazanacaksınız.

Ekip Nasıl Kurulur?

Admanager Türkiye uygulamasını telefonunuza indirip hesabınıza girdiğinizde, menüden referans linki paylaş bölümünü göreceksiniz. Bundan sonra yapacağınız işlemler çok kolay. İlk olarak Admanager referans linki paylaş butonuna tıklıyoruz. Sıra bu paylaşımı hangi kanaldan yapacağınıza geldi. Yani, whatsapp, mesenger, mesaj gibi bölümlerden biri seçilerek, linki paylaşacağınız arkadaşınız ya da guruba gönderilir. Linki gönderdiğiniz kişi veya kişiler bu linkten uygulamayı indirip kayıt olduktan sonra, sizin organizasyonum bölümünde çıkacaktır. Yukarıdaki saydığımız bu adımları sizin ekibinizdeki herkes yaptıktan sonra ekibiniz oluşmaya başlayacaktır. Sizin organizasyonum bölümündeki kişilerden reklam ve anket gelirleri size kazanç sağlamaya başlayacaktır. Biraz emek sarf etmek gerekiyor. Kimse kimseye oturduğu yerden para vermiyor sonuçta.

Başka Bir Kazanç Yolu

Yukarıda saydığımız yöntemin haricinde bir başka kazanç elde etme yolu daha vardır. Çevrenizdeki bir işyerini, sistemde bulunan Admanager kobi ekle bölümüne eklediğinizde, o çevrede bulunan ve Admanageri kullanan kişiler bu işyerini artık görebilecekler ve bu işyerlerinden aldıkları hizmet ve ürünler karşılığında belirli oranlarda indirim alacaklardır. İşyeri de bu uygulama sayesinde yeni müşteriler kazanacaktır.  Bu sayede hem kobiye müşteri olarak destek olurken hem de kazanç sağlayabileceksiniz. Gördüğünüz üzere Admanager uygulamasının sınırsız kazanç kapıları bulunmaktadır. Kobi ekleyemeyenler, ekip oluşturarak da büyük kazançlar elde edebilirler. Toplam ekip 1000 kişiye ulaştığında, günlük 10 reklam izlendiğinde günlük kazancınız 100 TL olacaktır. Bunun yanı sıra kobi eklerseniz bu kazancınız 10.000 TL’lere kadar ulaşabilir. Bu uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirerek ve indirilmesini sağlayarak herkesin kazanmasını sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret Kazancı

Platformun e-ticaret panelinden alışveriş yapan veya yapılmasını sağlayan kişilerde kazanç kapılarını aralıyorlar. Admanager E-ticaret paneli alışveriş yapan kişilere de kazanç sağlamaktadır. Yine aynı şekilde ekibin yapacağı alışverişlerden de 5. Derinliğe kadar kazanç elde edilebilecektir.

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !