Lohusa Gecelik Modelleri

lohusa-hamile

Doğum sonrası dönemde yeni anne olmuş hanımların en çok zorlandığı şeylerden biri kıyafet tercihidir. Günün büyük bir kısmını hareketsiz veya kısıtlı hareketler ile geçiren kadınların ciltlerinde tahriş olma ve benzeri sıkıntılar yaşanabiliyor. Bu durum vücudun en çok hareketsiz kaldığı zaman olan gece vakitlerinde daha çok görülmektedir. Bu yüzden kıyafet tercihi yaparken esnek, yumuşak dokusu olan ve terlemeyi en aza indirecek ürünler kullanmalısınız. “lohusahamile.com” olarak biz, profesyonel ekibimiz ile sizin için bu sorunları ortadan kaldıracak hamile lohusa pijama ve lohusa gecelik modelleri tasarladık. Ürünlerimiz yüksek oranda pamuklu kumaş içermektedirler. Bu şekilde yumuşak bir doku sağlayarak sürtünmesi minimuma indirirler. Ayrıca nefes alabilir yapılarından dolayı termele oranıda minimize edilmiş olur ve bu şekilde gece boyu rahat edebilirsiniz.

Lohusa Gecelik Modelleri ve Çeşitlilik

Üst düzey titizlik ve işçilikle üretilmiş ürünlerimiz; anne ve bebeğinin sağlığı için herhangi bir kimyasal işleme maruz bırakılmamışlardır. Ayrıca yine sağlığa zararlı boyar maddeler kullanılmamıştır. Ürünülerimiz bir çok farklı modelde üretilmekte olup, aynı zamanda her modelin de kendi içerisinde farklı varyasyonlarıve renk seçenekleri bulunmaktadır. Kısaca örnek vermek gerekirsek, bir modelin hem klasik düz bir görünüme sahip hem de dantelli, çiçek işlemeli gibi farklı varyantları bulunmaktadır. Şıklığa ve dış görünüme fazlasıyla önem veren bayanlar için özellikle ürettiğimiz Mecit 5141 ve Türen 3265 modellerimiz yaka danteli ve dijital baskılar ile rahatlığın yanında size şık bir duruş da sunmaktadırlar. Hamile Lohusa gecelik modellerimizi bir çok farklı modelde ve renkte üreterek sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Ayrıca bazı modellerimiz önden düğmeli ve gizli emzirme bölmeleri ile size ekstra kullanım kolaylıkları sağlamaktadır.

Renk Seçenekleri, Ekstralar ve Fiyatlar

Lohusa gecelik modellerimiz mavi, siyah, beyaz, kırmızı gibi standart renkler yanı sıra ekru, aqua, sütlü kahve, turkuaz, bordo ve lacivert gibi farklı renk seçeneklerinde de üretilmektedirler. Ayrıca bazı modellerimiz gizli emzirme bölmeleri gibi ekstralar ile satışa sunulmaktadır. Lohusa gecelik modellerimiz, model ve ekstralarına göre 79.90 TL fiyat etiketinden başlayıp 269.90 TL’ye kadar gitmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !