izmir escort bayan

 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  483253,256
  % 3,23
 • BIST 100
  %

Domain Üzerine Mail Açmak

Domain Üzerine Mail Açmak

İnternette çeşitli mail adresleri ile mutlaka karşılaşmışsınızdır. Örneğin bizim internet sitemiz için deneme@eticaretgunlugu.com gibi bir alan adı oluşturabiliriz. Bu alan adlarını oluşturmak tamamen ücretsizdir ve hosting paketinizin durumuna göre bu konuda limitsiz hakka sahip olabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki domaininiz üzerinden sınırsız bir şekilde mail hesabı açabilirsiniz. Bu tür mail hesapları, hem daha kurumsal bir görünüm kazandırır hem de gelen maillerin takibini ve dosyaların transferini kolaylaştırır. Bu yüzden aktif bir şekilde hizmet vermeye devam eden büyük firmalar, bu tür mail adreslerini kullanmayı tercih ediyor.

Burada önemli olan bir durum var ki hosting IP’niz, mail sunucularının büyük bir kısmı tarafından spam olarak algılanmamalı. Spam olarak algılanan IP adresleri üzerinden gönderilen mailler, mail sunucuları tarafından otomatik olarak “Spam Mail” sınıfına dahil ediliyor ve mesajı alan kullanıcılar bu mesajları birincil gelen kutularında göremiyorlar. Dolayısıyla alıcının, mesaja ulaşma süresi ciddi bir şekilde artabiliyor. Hatta zaman zaman bu mesajların görülmediğini söylemek bile mümkün.

Tüm dünyada en yaygın olarak tercih edilen hosting yönetim paneli Cpanel, bu konuda gerçekten çok başarılı ve mantıklı bir çalışma gerçekleştirerek, yönetim paneli üzerinden kolayca mail açılabilen bir sistem geliştirmiş. Bu sistemi kullanarak sadece saniyeler içerisinde kelime@domain.com benzeri mailler açabileceksiniz. Açtığınız maillerin kotasını belirlemek de size kalmış. İstediğiniz mail hesabına istediğiniz kadar kota limiti verebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilecek yazılarımız!

Alan Adı (Domain) Ticareti Ile Para Kazanma

Alan Adı (Domain), Alt Domain (Subdomain) Nedir?

Bir Domain İçin Ödenebilecek İdeal Fiyat Aralığı

Kısa Domainler Neden Tutulmakta ?

Domain (Alan adı) seçiminde 10 önemli kriter

Reverse DNS (Domain Name System) Nedir?

Domain uzantılarının anlamları ve kullanım alanları nelerdir?

Alan Adı (Domain ) Nedir ?

Hangi Alan Adı Uzantısı Daha Kullanışlıdır ?

En Ucuza .top Alan Adı Alın !

ist ve istanbul Uzantılı Alan Adları Satışta !

Blog İçin Alan Adı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır ?

Dikey e-ticaret sitelerinin alan adı seçimi

EticaretGünlüğü’nün 5N1K’sı

Bunlar da ilginizi çekebilir !