• YARIM ALTIN
  1.530,98
  % 0,00
 • AMERIKAN DOLARI
  7,6326
  % -0,04
 • € EURO
  8,9890
  % -0,07
 • £ POUND
  9,7914
  % -0,01
 • ¥ YUAN
  1,1248
  % 0,33
 • РУБ RUBLE
  0,1003
  % 0,12
 • BITCOIN
  79828,244
  % -3,74
 • BIST 100
  1.087,03
  % -2,24

Skrill Hakkında Genel Bilgiler

Skrill Hakkında Genel Bilgiler

İçerikler

İnternet üzerinden yapacağınız her tür harcamanızda kullanabileceğiniz bir ödeme sistemidir. Eğer yatırımlarınızı yaparken kredi kartı kullanması istemiyorsanız, Skrill sizin için en güvenli çözüm yollarından biri olacaktır.

Skrill Nasıl çalışır?

İkili opsiyon yatırımlarınızı kredi kartı bilgilerinizi vererek yapmak istemiyorsunuz diyelim. Skrill bu noktada devreye giriyor ve tam olarak güvenli sistemi ile ödemelerinizi yapmanız için size mükemmel bir platform sunuyor.

Skrill ile işlem yapmak çok fazla pratik. Skrill.com adresine gidip yeni bir hesap açıyorsunuz ve mevcut bir banka hesabınızın IBAN numarasının girişini yapıyorsunuz. Arzuladığınız kadar bir meblağı Skrill hesabınıza transfer ediyorsunuz ve hepsi bu kadar. Bundan böyle ikili opsiyon yatırımlarınız için kredi kartı bilgisi vermekten kurtularak Skrill kullanıcı numaranızı veriyorsunuz ve Skrill hesabınızdaki meblağ kadar yatırım yapabiliyorusunuz.

Elde ettiğiniz gelir yine Skrill hesabınıza yatıyor. Yatırımınızı, Skrill‘e tanıttıığınız banka hesabına transfer ettiğiniz zaman da paranız bundan böyle kendi hesabınıza transfer edilmiş oluyor. Skrill‘den yapılan transfer yalnızca Euro olarak yapıldığından dolayı, eğer Euro hesabınız yoksa bile bankanız adınıza yeni bir Euro hesabı açılıyor.

Skrill, her Skrill hesabınızdan kendi banka hesabınıza nakit transferi yapışınızda 5TL’lik bir komisyon almaktadır. Bununla beraber dikkat etmeniz gereken, Türkiye’deki bankaların Wire Transfer ücreti alıyor oluşu. Bu ücret de transfer ettiğiniz meblağ ne olursa olsun yaklaşık 15€ civarında olmaktadır.

Skrill Avantajları

Skrill‘in ne tür avantajlar sağladığını görmek için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. ikili Opsiyon Ticaretinizi hiç risk almadan ve yüzde yüz güvenilir bir yolla yapmak için aşağıdan Skrill

 

İlginizi çekebilecek yazılar !

Adım Adım Advcash Hesabi Açmak, Doğrulatmak (Resimli Anlatım)

Adım Adım Payeer Hesabı Açmak, Doğrulatmak (Resimli Anlatım)

Payeer Hakkında Genel Bilgiler

Bunlar da ilginizi çekebilir !