izmir escort bayan

 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  487546,629
  % 3,15
 • BIST 100
  %

Airdrop Nedir, Airdrop’lar Kazançlı Mıdır?

Airdrop Nedir, Airdrop’lar Kazançlı Mıdır?

İçerikler

Dünyanın finansal hizmetleri dijital ortamlara aktarmasının ardından büyük oranlarda ilgi toplamayı başaran coinler hayatımıza girmiştir. Finansal alanda büyük kazanımların oluşmasını sağlayan coinler aynı zamanda yeni pek çok dijital finans sisteminin hayata geçirilmesine olanak sağlamıştır. Bunlardan bir tanesi de Airdrop olup, ‘havadan gelen yardım’ olarak Türkçeleştirilebilir.

Airdrop, dijital finans dünyasına yeni katılmış coinlerin ücretsiz bir şekilde dağıtılmasını sağlayan sistem olarak bilinmektedir. Üretimine başlanarak yeni oluşturulan veya daha öncesinde çıkartılmış coinlerin dağıtımında çok önemi bir rolü olan airdrop sisteminin asıl amacı bu coinlerin geniş kitleler tarafından tanınması ve yaygınlaştırılarak kullanımının artmasıdır.

#Airdrop Sistemini Nasıl Öğrenebilirsiz?

Bütün dünyada bu sistemin için en doğru ve kapsamlı bilginin bulunup, öğrenileceği platform internettir. İnternet üzerinde airdropların nereden ve nasıl elde edilebileceği başta olmak üzere pek çok detaylı bilgi mevcuttur. Bitcointalk gibi dijital finans ürünlerinin ve sistemlerinin paylaşıldığı pek çok yabancı paylaşım platformu ve tanıtım sitelerinden airdrop ile ilgili güvenli ve işe yarar bilgilere erişebilmek mümkündür.

#Airdrop Sisteminden Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Dijital finans sektöründe hayatına yeni başlayan coinlerin ücretsiz olarak dağıtılmasına imkan sağlayan airdrop sistemi herhangi bir sermaye ve birikim gerektirmediği için oldukça avantajlı bir kazanç sağlama yöntemidir. Fakat airdrop ile sağlanabilecek bu kazancın miktarı tüm dijital coinlerin kullanıcıları tarafından merak edilmektedir. Bu sistemi ile kazanılan tüm dijital coinler, coin borsası üzerinden satılabileceği gibi dilenirse elektronik cüzdanlar aracılığı ile de uzun süre boyunca saklanılabilmektedir. Bu da tüm airdrop kullanıcılarına iki seçenek sunmaktadır: nakite çevir veya birikim yap.

Bu sistemi ile kazanılan dijital coinlerin satılması ve nakit para olarak dönüştürülmesi her zaman kazançlıdır. Nitekim ücret ödenmeden edinilen dijital bir coinin kazan yüzdesi oldukça fazladır. Her ne kadar dijital finans alanında yeni üretilen veya kullanılmaya başlanan coinler olsa bile tüm bu coinler borsasına göre 5 ile 10 dolar arasında bir ücrete sahiptirler. Buda emek vermeden 25 ile 50 Türk lirası arasında bir kazanca tekabül etmektedir. Ayrıca bu sistemi ile elde edilen coinlerin değerlerine göre tüm bu rakamlar yaklaşık 150 dolara kadar yükselebilmektedir.

Airdrop sistemi ile kazanç elde edebilmenin bir diğer yolu da elde edilen tüm dijital coinlerin dijital cüzdanlar aracılığı ile saklanmasıdır. Bu yöntemde dijital paraların nakite çevrilmesi yöntemine oranla daha uzun vadede daha da çok yüksek kazançlar elde edebilmek mümkündür. Airdrop sisteminin sağlamış olduğu dijital coinlerin ücretsiz olarak kullanıcıya verilmesinden dolayı bu yöntemde zarar etmek söz konusu değildir. Bu yöntemde ücretsiz olarak elde edilen dijital coinin finansal değerlerinin artma süreci belirsizdir.

Yani belli bir dijital coine sahip olan kişinin bir gün önce değersiz bir coine sahipken bir gün sonra onu zengin edebilecek bir coine sahip olması mümkündür. Genel olarak başlarda ki değeri 5-10 dolar olan coinlerin zamanla 1000 dolara hatta daha yüksek meblağlara yükselmesi mümkündür. Bu da sisteminin kullanıcılarına sağlamış olduğu zahmetsiz kazancı göstermektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir !
YORUMLAR YAZ
 • Sarp3 sene önce
 • Anlaşılan internetten para kazanmanın oldukça fazla yöntemi var