Yerli kripto para borsası Uyabis, Üye alımına başladı

uyabis (594 x 200)

Kripto paraların dünyada büyük bir ivme kazanmasıyla Türkiye’de bu konuda güzel adımlar atmaya başladı. Kripto para borsasının en yeni girişimlerinden biri olan Uyabis üye alımına başladı.

 NGF AŞ önderliğinde kurulan Uyabis; ilk önce Bitcoin, Zcash,   LiteCoin, Dash,  Doge Coin, BitcoinCash, DigiByte, Bitcoin Gold, QTUM ve Vertcoin gibi 10 farklı kripto paraları işleme açmıştır. İlk açılışın ardından ise en kısa sürede Ethereum, Ripple gibi  kripto paralarla birlikte bu sayıyı 22 ulaştırarak Türk Borsaları arasındaki yerini emin adımlarla perçinlemek istemektedir.

Üyelik bilgilerinizi sisteme tanımlayıp giriş yaptıktan sonra onaysız hesap açılışınız gerçekleşiyor. İşlem limitleriniz aşağıdaki gibi olmaktadır.

Hesap Tipi

Piyasa Yapıcı Komisyonu (Maker) Piyasa Alıcı Komisyonu (Taker) Günlük Çekme ve Yatırma Limiti Aylık Çekme ve Yatırma Limiti
0 .00300000 0 .00350000 250 TL 3000 TL

Hesabınızı onaylattıktan sonra hesap tipinizde limitleriniz artmaktadır. Ayrıca sistemin bir diğer yönü referans sisteminin olmasıdır. Üye olduktan sonra mail adresinize referans kodunuz gönderilmektedir. Bu referans kodunuz ile üye eklediğinizde eklenen her üyenin yapmış olduğu işlemler sonucu belirli bir komisyon kazanırsınız.

Kripto para borsası konusunda Türkiye’de bir ilk olmasa da tecrübeli girişimcileriyle iddialı bir noktaya gelme potansiyeline sahip Uyabis, hedefini güvenilir ve kalıcı bir borsa olmak olarak açıklıyor.

üyeol