Türkiye’deki Kripto Para borsalarından Koineks Nedir?

koineks

Bu yazımızda Türkiye’de Bitcoin borsası şekilde faaliyetini sürdüren Türk firması koineks.com konusunda bilgiler vermeye çalışacağız. Önceki yazılarımızda Paribu, Koinim, Btctürk ve Bitcapital konusu için bilgiler vermiştik.
Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin ve Dash olmak üzere toplamda 5 kripto para birimi borsası olarak 1 Ekim 2017 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye merkezli kurulan Koineks 5 farklı kripto para borsası şekilde yatırımcılara ilk kez bu kadar çok fazla kripto para ile ilgili işlem yapma olanağı sağlamıştır.  Yakın zamanda diğer bazı altkoinleri de eklemeye başlayacaklar.

Koineks 12’dan fazla banka ile çalışmakta olup, kullanıcılar bu bankalar aracılığı ile 7/24 nakit yatırma ve çekme işlemleri rahatlıkla yapabiliyor.

Koineks, 5 farklı kripto nakit birimini bünyesinde bulundurarak kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Destek hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini en kısa sürede neticelendiren Koineks, müşteri memnuniyetini ne kadar ön planda tuttuğunun işareti olarak karşımıza çıkıyor.

Koineks firması komisyon ücretlerini piyasadaki başka borsalara göre düşük tutmayı taahhüt etmektedir. Kullanıcılarına TL yatırma ve çekme işlemlerinde, Koineks’in çalıştığı 12 banka ile işlem yapmaları halinde en geç 30 dakika içerisinde bu işlemleri onaylayarak, kullanıcılarının herhangi bir alış ya da satış fırsatını kaçırmamalarına olanak sağlamaktalar. Her kullanıcının kafası karışmadan rahatlıkla işlem yapabileceği kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olan Koineks’te işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sağladığı bu avantajların kullanıcılar tarafından nasıl karşılık bulacağı ve işlem hacmini ne derece arttırabileceğini birlikte göreceğiz.

Son zamanlarda ülkemizdeki borsalardaki yüksek komisyon oranlarından şikayet edilmekte çok bir şekilde. Koineks borsası şu an en düşük komisyonu (%0.2, yani binde 2) sağlıyor.

Kesinlikle üye olup, deneyiniz.

* 12 Banka ile 7/24 nakit Yatırma ve çekme
* 7/24 Destek
* Çok Yakında diğer altkoinler