Papara Hakkında Genel Bilgiler

papara-nedir

İçerikler

Papara Nedir?

Son zamanlarda çok yaygın şekilde kullanılmaya başlanan ve adını sıkça duyduğumuz bir ödeme yöntemi olan Papara kullanıcılarına oldukça çok olanak ve kolaylık sağlıyor. Özellikle internetten para kazanan insanlar için paypal kapandıktan sonra kara kara düşünen web sitesi sahiplerinin belkide imdadına yetişen en büyük Paypal alternatifleri sitesi ilerleyen zamanda Papara olabilir. Papara’da yıllık ücretlere veya hesap işletim ücretleri ödemelerine gerek yoktur! Ayrıca ürün satışı yapabilmek için Papara cüzdan numaranı paylaşman yeterli olacak. Gün içerisinde saatlerce beklemene gerek bulunmamakta! Papara ile günün istediğin her zamanında işlemlerini gerçekleştirmeni sağlıyor.

Türk firması olduğu için destekleyelim lütfen !

Papara Kayıt

Papara’ya Kayıt işlemi çok basit! www.papara.com adresine girdikten sonra sağ üst köşede bulunan Hesap Oluştur bölümüne tıklayarak ilk adımı atıyoruz.

Daha sonra tüm bilgilerinizi doğru girdikten sonra siteye giriş yapabiliriz.

Siteye giriş yaparken cep telefonunuza gelen onay kodunu girerek siteye giriş yapabilirsiniz. Sonunda hesabınız açılmış oldu. Bundan sonra hesabımızda dilediğimiz tüm işlemleri yapabilmemiz için son bir adım kaldı o da hesabı onaylatmak.

Gerekli bütün teferruatları eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak hesabınızı onaylatabilir ve böylece tüm işlemlerden rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Papara banka ekleme

Hesabınıza yatan parayı banka hesabınıza yollamak için Banka Hesabı Ekle diyerek iBAN numaranızı girmeniz gerekiyor, Papara’nın bu iBAN No’yu onaylaması durumunda paranızı hesabınıza yollayabileceksiniz.

Papara para çekme

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz benzeri gerekli bilgilerinizi eksiksiz şekilde girdiğiniz takdirde Banka Hesabınıza veya size en yakın para çekme noktasından paranıza ulaşabilirsiniz.

Papara para yatırma

Papara hesabınızda paraya’mı ihtiyacınız mevcut? O süre bize birçok para yükleme fırsatı sunan Papara, Banka Havalesi, Atm, Mobil ödeme ve Anlaşmalı Noktalar ile bu eksiğinizi gidermenize destekçi olmakta!

Papara para gönderme

Papara cüzdan numarasını bildiğiniz herhangi birisine para yollama imkanınız var ayrıca birisinden para’da talep edebilirsiniz.

Ödeme yap bölümü

Ödeme Yap bölümünden fatura ödenmesini istediğiniz firma seçilerek gereken bilgilerinizi yazıp sorgula dediğinizde faturaya ait bilgilerinizi ekrana gelmesini sağlayabilirsiniz. Sonrasında cüzdanınızı seçerek ve diğer gerekli işlemlerinizi yaparak faturanızı ödeyebilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onay almış olan Papara güven oluşturmaktadır. Sizde Papara’ya kayıt olarak işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir !