İç Giyim Ürünleri Satan Online Alışveriş Siteleri

bayanicgiyim

Bu haftaki e-ticaret şirketleri yazımızda her türlü erkek ve kadın iç giyim ürünlerini rahatlıkla bulabileceğiniz İç Giyim Ürünleri Satan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik. Listeye yenilerini eklemek isteyenler bize ulaşabilirler veya yazının devamında yorum bölümünü kullanarak katkıda bulunabilirler.

erobee.com

erobee Merkezi İstanbul’da bulunan Erobee, ülkemizin ve dünyanın önde gelen iç giyim markalarına ait seçkin modellerin satışını gerçekleştiriyor. Firma siparişi verilen ürünü normal şartlar altında İstanbul için 1-3 iş günü, İstanbul dışı ise 2-4 iş günü içerisinde kargoya vermekte.  Firma. 75 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti almazken, kredi kartı kullanmak istemeyen müşterileri için kapıda ödeme seçeneği de sunuyor.

camasirim.com

camasırım 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Çamaşırım.com, 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti almıyor. 75 TL altı siparişlerde ise kargo ücreti 4,90 TL olarak belirlenmiş. Müşterilerine kredi kartı ile ödemenin yanı sıra havale/eft ve kapıda ödeme seçenekleri de sunan firma, gönderileri içeriği belli olmayacak şekilde gizli paketleme yaparak gönderiyor.

camasirkazani.com

camasırkazani İstanbul’da bulunan Çamaşirkazani.com, 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti almazken,  kapıda nakit ödeme seçeneği ile ödeme yapmak isteyen müşteriler için sipariş tutarına artı 5 TL kargo hizmet bedeli ekleniyor. Tüm ürünleri için orijinal ürün garantisi veren firma, paketlerinizi gizli paket şeklinde gönderiyor.

Penti.com

penti

Kuruluşu 1950’li yıllara dayanan Penti, sektörün en köklü firmalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Tüm siparişleri Yurt İçi Kargo ile yollayan firma, paketlerinizi Yurt İçi Kargo’nun Türkiye genelinde 1-3 gün içinde teslimat garantisiyle tarafınıza ulaştırıyor. Penti’den yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 5 TL’dir. 50 TL ve üzeri siparişleriniz de ise kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır.

onlineicgiyim.com

onlineicgiyim

2013 yılı başında iç giyim tekstil ürünleri alanında faaliyet göstermek amacı ile kurulan Onlineicgiyim, 30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti almıyor. Kredi kartına 6 taksit imkânı sunan firma isteyen müşterilerine kapıda ödeme olanağı da sağlıyor. Ayrıca tüm siparişler %100 orijinal ürün garantisi ile gizli paket olarak gönderiliyor.