Asus 20-GPU Madencilik Anakartı Üretiyor

asus

Dünyanın her yerinde Asus 20-GPU madencilik anakartı üretiyor haberler yer alıyor. Bu haber, Tayvan’ın Asus’undan yeni birçok GPU madenciliği anakartı; Japon değişimi elde eden bir Singapurlu işadamı; Kanadalı bankaları sallayarak dalgalanan bazı Rus hackerler ve kendi parasını başlatan Kolombiyalı bir futbol yıldızı tarafından öne sürüldü.

H370 Madencilik Master

Asus 20 GPU genel olarak birçok sistemi kapsayacak ve tüm beklentilere cevap verecek olan Madencilik Anakartı Oluşturuyor Tayvanlı bilgisayar donanımı üreticisi Asus (2357), kripto madencileri için özel olarak tasarlanmış 20 adete kadar ekran kartını destekleyen yoğunluğu arttıran yeni bir Anakartı duyurdu. H370 Mining Master, öncülünün x1 yuvalarını, yükseltici kabloların doğrudan anakarta takılmasını sağlayan dikey PCIe-over-USB portları ile değiştirilebilir.

Şirket şöyle açıklıyor: “Madencilik bir sayı oyunu; Ürettiğin kripto para biriminin değeri onu üretmenin maliyetini aşarsa, bu sadece değerlidir. Bağlantı başına düşen grafik kartlarının sayısının arttırılması, desteyi lehinize yığmanın harika bir yoludur. Anakart, bir teçhizatın yönetilmesini daha kolay hale getirmek için tasarlanmış bir dizi teşhis özelliği de dahil olmak üzere birkaç madenciliği artıran özellik içerir. Bunların başında, sisteme önyükleme yapan ve her bir yükseltici portunun boş olup olmadığını, fonksiyonel bir grafik kartına bağlı olup olmadığını veya sorun olup olmadığını gösteren GPU State Detection. 5-9 Haziran tarihleri ​​arasında Taipei’de Computex 2018’de tanıtılacak.

Emlak Girişimcisi Bittrade satın alıyor

Singaporean mülk girişimcisi Eric Cheng, iki Japon şirketini 67 milyon USD karşılığında satın aldığını açıkladı ve FX Trade Financial ve iştirak Bittrade’de %100 hisseye sahipti. Bittrade, on altı Japon FSA tarafından düzenlenmiş kripto para birimi ticaret platformlarından biridir. Satın alma konusunda konuşan Cheng, şunları söyledi: “Kripto para birimi sektörü katlanarak artıyor. Bu çerçevede, artan arz ve talebi yakalamanın en güzel anahtarı iyi düzenlenmiş ve lisanslı bir kıyafete sahip. Bu Japon FSA lisanslı platformla, bu platformu küresel ölçekte büyütmek için düzenleyicilerle yakın bir şekilde çalışacağım. ” dedi.

Montreal Bankası (BMO) ve Simplii Financial, iki bankanın 90.000 müşterisinin kişisel bilgilerini XRP’ de ödenecek 1 milyon dolarlık rehin Kripto Para olduğunu açıkladı. Rus e-posta hizmetini kullanan bilgisayar korsanları, bankaların eğitim güvenliği eksikliğinin durumu sağladığını açıkladı.