PrizeRebel İncelemesi 2019 (Tam Kılavuz + İpuçları)

PrizeRebel, en büyük web tabanlı ödül ve anket sitelerinden biridir. Ancak PrizeRebel kullanışlı mı ve üye olmaya değer bir site mi, yoksa size para kazandırmayacak bir aldatmaca mı?

Ben kendim platformun uzun zamandır üyesiyim ve bu 2019 PriseRebel incelemesinde, gerçekte ne sunduğuyla ilgili tüm detayları alacaksınız .

Bu detaylar değip değmeyeceğini öğrenmenizi kolaylaştıracaktır.

İnceleme, PrizeRebel’in size sunacakları pek çok şey olduğu ve mümkün olduğu kadar özet şeklinde ve platformu nasıl kullanacağınızı göstermek istiyorum.

Ancak tüm ayrıntılarla ilgilenmiyorsanız, sadece sonuca ilerleyebilirsiniz 🙂

PrizeRebel nedir ve site neler sunar?

PrizeRebel , anket siteleri arasında en büyük oyunculardan biridir. 2007’den beri var ve kendi rakamlarına göre, 8 milyondan fazla kullanıcısı var ve 17 milyon doların üzerinde ödül ödemişler.

Genel olarak, bir anket ya da PTC sitesinin bu kadar uzun süredir var olduğu ve hala güçlü olduğu iyi bir işarettir. Ancak bu, kendi başına bir sitenin ne kadar iyi olduğuna kesin olarak karar vermek için yeterli değildir. Bununla birlikte, PrizeRebel’in kesinlikle yasal bir site olduğunu hemen söyleyebilirim.

Ancak bu sizin için doğru site olacağı anlamına gelmez. Öyleyse ilk önce PrizeRebel’in sunduğu farklı kazanma yöntemlerini gözden geçirelim, böylece bunun sizin için olup olmayacağını görebilirsiniz.

Seçenek 1 – Ücretli anketler:

Burada PaidFromSurveys.com’u ziyaret ettiyseniz , ücretli anketlerin büyük bir hayranı olduğumu bileceksiniz. Ekstra para kazanmak için harika bir yol olarak buluyorum.

Giriş yaptıktan sonra, “Kazan” sekmesine gidip anketleri veya teklifleri seçebilirsiniz. Anket uygulayabileceğiniz farklı anket sağlayıcılarının bir listesini alacaksınız.

Genellikle, oturum açtığınızda gösterge panelinizde farklı anket sağlayıcılarına genel bir bakış da görürsünüz.

prizerebel

PrizeRebel, benzer sitelere kıyasla oldukça fazla sayıda anket ve iyi ödüller sunuyor.

PriseRebel’de oldukça farklı anket sağlayıcıları bulabilir ve bu nedenle de anketler için pek çok günlük şans bulabilirsiniz. Kendinize yakın gördüğünüz anketleri seçtiniz ve soruları cevaplayın. Anketleri bitirdikten sonra, ödülü PrizeRebel hesabınıza aktarılacaktır.

Ankete ilk katıldığınızda, birkaç profil sorusu sorulacak. Bu, sizin PrizeRebel’in gerçek bir insan olduğundan emin olmak içindir, tabii ki, katılımcının kendi sitesinde kalitesini sağlaması gerekir. Bu bilgiler yalnızca sizi anketlerle eşleştirmek için kullanılır, PrizeRebel güvenilir bir site olduğundan başkalarıyla paylaşılmayacağını beyan etmektedir.

Benzer birçok siteyle karşılaştırıldığında, PrizeRebel anketlerin çoğu için harcanan zaman için en yüksek ödülleri veren sitelerden biridir.

Ankete başlamadan önce alacağınız ödülü her zaman görebilirsiniz. Ayrıca, ankete ne kadar zaman harcayabileceğinizi söyleyen bir zaman tahmini de olacaktır. Bu sadece bir tahmindir soruları cevaplama ve cevaplamanın ne kadar hızlı olduğunuza bağlıdır.

Anket sağlayıcıların ve mevcut anketlerin sayısının, bulunduğunuz yere ve profilinize bağlı olduğunu unutmayın.

Ayrıca, anket sunan diğer tüm sitelerde olduğu gibi, tüm anketler sizin için uygun olmayabilir. Bu online ankete katılmanın sadece bir parçası. Bu nedenle, bazı anketlere katılmaya hak kazanamıyorsanız, bunun sizi durdurmasına izin vermeyin.

prizerebel

Seçenek 2 – Ücretli Teklifler:

PrizeRebel’de, teklifli duvarlarda ücretli tekliflerin bulunduğu büyük bir bölüm bulabilirsiniz.

Teklifler, bir ödül almak için tamamlamanız gereken bir tür faaliyettir. Basitçe söylemek gerekirse, PrizeRebel’in ortaklarından biriyle etkileşime girmeniz gereken bir ilan, ardından bir ödül alacaksınız ve bu nedenle ücretli teklifler olarak adlandırılmaktadır.

Bu, iyi ödüller kazanmanın harika ve kolay bir yolu olabilir. Tekliflerin çoğu, örneğin bir web sitesi gibi bir şeye kaydolmanızı gerektirir veya belirli bir ürünü satın almak veya belirli bir hizmeti denemek için de bir miktar ödeme yapmanız gerekebilir. Bu ilk bakışta sinir bozucu ve korkutucu gelse de, gerçekten düşünmeye değer olabilir.

prizerebel-3
PrizeRebel’de bulabileceğiniz bazı teklif duvarları.

Teklif bölümünü incelemeyi düşünmenin neden değerli olduğunu anlatayım. Örneğin, bir uygulamayı indirip açarak bir ödül kazanabilir, bir web sitesinde ücretsiz deneme için kaydolarak veya Facebook’da oyun oynayarak bir ödül kazanabilirsin . Zaten sık yaptığımız her şey, peki neden parasını almıyorsunuz?

Dolayısıyla bu gerçekten iyi bir anlaşma veya teklif olabilir. Kazancınızı arttırmanın ve aynı zamanda bazı iyi anlaşmalar almanız için harika bir yol olabilir.

Teklifi kabul etmeden önce,  her teklifin ayrıntılarını ve koşullarını okuduğunuzdan emin olun, böylece ödülünüzü almanız için taleplerin ne olduğunu bilirsiniz.

Seçenek 3 – Oyun oynayarak

para kazanın:

Tekliflerin bir parçası olarak, indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz oyunlar da bulabilirsiniz. Ben de bunun bir örneğini vermek istedim, çünkü yine de oyun oynamak istiyorsanız bu size bazı ekstra ödüller verebilir.

Sık sık indirebileceğiniz çok kısa sürede açıp oynayabileceğiniz küçük oyunlar vardır ve bunun için küçük bir ödül alırsınız. Bu tür oyun sitelerinde ödüller kazanmadan önce onları belli bir seviyede oynamanız gereken bazı kısımlar olabilir, ancak bu tür oyunlarda ödüller de gerçekten iyi olabilir.

oyunlar-prizerebel

Teklif duvarlarından oyun indirerek ve oyun oynayarak para alabilirsiniz.

Mesela, belli bir seviyeye kadar oynamak için 5-6 $ kazanacağınız oyunları gördüm. Zaten oynamak istersen bu oldukça iyi.

Ayrıca, teklifleri kullanmadan önce PrizeRebel’in sitesinde belirtilen şartları kontrol ettiğinizden emin olun, böylece ödüllerinizi almak için neleri yerine getirmeniz gerektiğini bilirsiniz.

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi, oyunları indirmeden önce şartları kolayca görebilirsiniz. Oyunların çoğu için, kaydolma teklifi geldiyse kaydolmak teklifine tıkladıktan en geç 15 dakika sonra üye olmanız gerekmektedir. Bunu bilmek oldukça önemlidir, bu yüzden kaydolmadan önce gereksinimler nelerdir okuyun.

Seçenek 4 – Ücretli görevler:

PrizeRebel ayrıca size görevleri denilen şeyi yapmanızı da önerir. Bir ödül için yapabileceğiniz küçük işler. Görevler, adı verilen bir platformda yapılır .

Görevleri “kazan” sekmesine tıklayarak bulabilir ve ardından “görevler” kısmını seçebilirsiniz. İşe yaramayan linkler için bir web sitesini kontrol etmek, belirli hatalar için bir web sitesini kontrol etmek, alıntıları kontrol etmek ve çok daha fazlası gibi birkaç farklı küçük görev olabilir.

görevler

PrizeRebel, mikro görevler sunmaktadır.

Görevlerle başlangıçta büyük ödüller kazanamayacaksınız. Daha fazlasını yaptıkça ve güven kazandıkça, daha iyi işler için teklif almaya başlayacaksınız. Bu seçeneği kullanmaya karar verirseniz, doğru olmanın ve görevleri doğru yapmanın önemli olduğunu unutmayın. Doğru olmazsanız, görevler bittikten sonra ödülü alamazsın.

Başlangıçta biraz sabır güven duymaya zaman ayırırsanız, fazladan para kazanmak için iyi bir yol olabilir.

Seçenek 5 – Videoları izleyin:

PrizeRebel, izleyebileceğiniz ve parasını alabileceğiniz videolar içeren büyük bir bölüme sahiptir. Genellikle izlediğiniz her 3 video / reklam için para alırsınız. Seçebileceğiniz çok sayıda farklı konu var. Bu yüzden kesinlikle sizin için ilginç olacak bir konu bulabilirsiniz. Örnekler viral videolar, seyahat videoları, bilim ve teknoloji, spor ve sağlıktır.

videolar-prizerebel

PrizeRebel’de bulabileceğiniz video kategorilerinden bazıları.

Kaç tane video izlemenizle ilgili bir sınırı yok, bu gerçekten harika.

Ancak, elbette bilgisayarın başında değilken de videoların çalışmasına izin verme seçeneği de vardır. Videoların çoğu da izlemesi oldukça ilginç, bu yüzden onları eğlenceli bulabilirsin. Ancak onları izleyerek çok para kazanmayı beklememelisiniz.

Seçenek 6 – Günlük zorluklar:

Her gün giriş yaptığınızda günlük bir meydan okuma görebilirsiniz. Bir masaüstü bilgisayarda oturum açarsanız ekranınızın sol tarafında görebilirsiniz.

etkinlik

Her gün belli bir etkinliğe katılarak bonus kazanabilirsin.

O gün belirli bir noktaya ulaşmak zamana duyarlı bir  mücadeledir ve ekstra bir bonus kazanacaksınız . Mücadeleyi tamamlamak için ne kadar zamanınız kaldığını ve buna ulaşmak için ne kadar yakın olduğunuzu her zaman görebilirsiniz.

Size büyük kazanç sağlamayacak, eğer PrizeRebel’i aktif olarak kullanırsanız otomatik olarak katılacaksınız ve daha sonra elde etmek için güzel bir ekstra bonus.

Seçenek 7 – Çekilişler:

Kazançlarınızdan bazılarını çekilişlere girmek için kullanabilirsiniz. PrizeRebel’in her hafta yeni çekilişleri var ve genellikle ödüller 5-10 $ ‘lık hediye kartları.

hediye-kartı

Çekilişler, şanslıysanız bazı güzel hediye kartlarını kazanmanın bir yoludur.

Bu seçeneği ana menüdeki “Kazanmak” sekmesine gidip “Çekilişler” seçeneğini seçerek bulabilirsiniz. Ardından mevcut çekilişleri, yaklaşmakta olan çekilişi görebilir ve katılmak çok kolay.

Seçenek 8 – Şanslı numaralar:

Şanslı numaralar PrizeRebel’de ekstra ödüller kazanmaya çalışmanın başka bir yoludur. Bir piyango bileti alacaksınız ve 4 numara alacaksınız.

sansli-numara

Şanslı numaralar piyango fazladan para kazanmak için bir şanstır.

Beraberlik yapıldıktan sonra sayılarınız eşleşirse, büyük ikramiye kazanırsınız. Genellikle her hafta yeni bir piyango olur.

Biletler sadece 20 puana mal oluyor ve bazı iyi ödüller kazanabiliyorsunuz. Özellikle ikramiye kazanırsan. Bu yüzden kendinizi şanslı hissediyorsanız, şanslı numaralar bölümünü incelemeye değer olabilir.

Seçenek 9 – Yarışmalar:

PrizeRebel’in ücretsiz olarak katılabileceğiniz ve ekstra ödüller kazanma şansını yakalayabileceğiniz çeşitli yarışmalar var.

Platformda etkinlik vererek katılacağınız bazı yarışmalar otomatik olarak gerçekleşecektir. Orada genellikle anketler yapıyoruz. Üyeleri, çoğu görevler ve çoğu teklifler ekstra ödülleri kazanacak bir yarışma, her iki haftadabir. “Kazan” sekmesi altında, geçerli konumu ve listede bulunduğunuz yeri görebilirsiniz.

PrizeRebel-Facebook

                                                     Bir PrizeRebel Facebook yarışmasına bir örnek.

Aktif olarak katılmanız gereken diğer yarışmalar . PrizeRebel’in Facebook ve Twitter hesaplarında düzenli olarak yeni yarışmalar yapılmaktadır. Katılmak çok kolaydır ve genellikle 5-25 dolar arasında bir hediye kartı kazanma şansı için Facebook’ta beğenmeniz ve yorum yapmanız gerekebilir.

Genel olarak, bu ücretsiz yarışmaları ve belirli bir etkinlikle ekstra kazanma şansını veya çok az çaba ile ekstra para kazanma şansını bulabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, PrizeRebel birçok farklı fırsat sunuyor ve diğer pek çok benzer web sitesine kıyasla bu fırsatların genel olarak oldukça iyi olduğunu söylemeliyim.

Diğer yasal araştırma siteleri gibi, PrizeRebel’e katılmak ve kullanmak ücretsizdir.

==> PrizeRebel’i ziyaret etmek için tıklayın <==

PrizeRebel promosyon kodları – ücretsiz puan alın

PrizeRebel hakkında bilinmeye değer ekstra bir şey, genellikle promosyon kodlarına sahip olmasıdır. Bunlar duyurulacak kodlardır ve daha sonra bu kodu giriş yaptıktan sonra kullanabilirsiniz ve bu size bazı ücretsiz puanlar verecektir.

promosyon kodları

Promosyon kodlarını girmeniz gereken alan.

Yapması çok kolay ve sadece birkaç saniye sürüyor. Sadece bu promosyon kodlarını nerede bulacağınızı bilmeniz gerekir.

Sadece gözünüz kulağınız PrizeRebel Facebook ya da Twitter sayfalarının üzerinde olsun kodlar buralarda düzenli açıklanacak. Genellikle, bir kod yalnızca yayınlandığı gün için geçerlidir, bu seçeneği kullanmak istiyorsanız sosyal medyayı düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir.

Eğer bir kodun yayınlandığını görünce, sadece koplayarak yukarıdaki resimde görülen yere yapıştırdıktan sonra Go’ya tıklamanız kafidir. Kupon puana dönüşecektir. Yeni bir kod genellikle haftada 2-3 kez yayınlanır. Bu nedenle fazla çaba harcamayacaksınız.

PrizeRebel üyelik seviyeleri

Bu, bir kullanıcı olarak en düşük seviyeden başladığınız anlamına gelir. Aktivite ve kazançla daha yüksek bir seviyeye erişebileceksiniz ve bu size daha fazla fayda sağlayacaktır.

Bronzdan başlayan 5 seviye vardır (katıldığınızda buraya başlayacaksınız), gümüş, altın, platin ve nihayet elmas. Zaten 1000 puan kazandığınızda gümüş seviyesine geçeceksiniz. Ve sonra merdiveni devam ettirebilirsiniz (aşağıdaki resme bakınız).

Vereceği avantajlar, altın seviyesine ulaştığınızda, tercih ettiğiniz ödülün, hak talebinde bulunmak için yeterli puan yaptığınızda otomatik olarak işleneceği ve ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla bonus alacaksınız.

Seviyeleri yükseldikçe arkadaşlarınızı PrizeRebel’e katılmaya davet etmek için daha yüksek bir bonus alacaksınız ve her ayın sonunda tüm kazancınızın yüzdesi olacak özel bonuslar almaya başlayacaksınız . Ayrıca iddia ettiğiniz ödüllerde indirim almaya başlayacaksınız. Farklı seviyelerde hangi bonusları alacağınızla ilgili ayrıntılar için aşağıdaki görüntüyü görebilirsiniz.

tavseye

PrizeRebel’in seviyelerine genel bakış.

Bildirimleri Tarayıcınızdan alın

Tarayıcı eklentisi oldukça yararlı bir özelliktir PrizeRebel’in platformdaki yeni fırsatlar hakkında güncellemeleri almanızı kolaylaştırmak zorundadır.

Tarayıcınıza bir eklenti yüklemenizi sağlar, bu size PrizeRebel ile ilgili belirli bildirimler ve güncellemeler aktaracaktır, eklentiyi ekledikten sonra platforma girip sürekli  kontrol etmek için zaman harcamamış olursunuz.

prizerebel-tarayıcı uzantısı

Yeni güncellemeleri kolayca almak için Firefox veya Chrome tarayıcınız için bu eklentiyi yükleyebilirsiniz.

Şu anda eklenti Chrome ve Firefox için kullanılabilir. Bu tarayıcılardan birini kullanıyorsanız, bu güncel kalmak için harika ve kolay bir yol olabilir. Örneğin, promosyon kodlarını ve bu şekilde elde edebileceğiniz ücretsiz puanları kaçırmamaya dikkat edin.

Nasıl ödeme yapıyorlar?

Kazanma fırsatları ve yolları, herhangi bir anket sitesinin ve ödül portalının önemli bir yönüdür. Ancak çok önemli bir başka husus da, ödüllerinizi nasıl ödedikleridir.

PrizeRebel’in gerçekten çok iyi seçenekleri var.

Nakit ödeme almaktan hoşlanıyorsanız, Dwolla üzerinden ödeme alabilirsiniz, bu da kazancınızı doğrudan banka hesabınıza aktarmanızı sağlar.

Ayrıca Amazon, Skype, Visa, Debenhams , Facebook ve daha pek çok farklı elektronik veya fiziksel hediye kartı da sunmaktadır . Ödüllerinizi Minecraft veya League of Legends gibi çevrimiçi oyunlarda da kullanabilirsiniz . Yani, tercihleriniz ne olursa olsun, gerçekten çok iyi seçenekler var.

 PrizeRebel’de 100 puan 1 Dolara eşittir.

Zaten 500 puan (5 $) kazandığınızda ödeme ve 2 $ kazandığınızda bazı hediye kartları talep edebilirsiniz.

Bunlarda, diğer pek çok anket sitesine kıyasla oldukça düşük ödeme eşiği vardır. Katıldığınızda, rehberli bir tura çıkarak hemen 25 puan kazanabilir ve profilinizi doldurabilirsiniz, bu iyi bir başlangıçtır ve ödeme eşiğine ulaşmanız uzun sürmez.

Para kazanmak için ne kadar zaman gerekir?

Ne kadar zaman harcamak istediğiniz gerçekten size kalmış. Ancak ne kadar çok zaman harcarsanız, elbette o kadar çok kazanacaksınız.

Günde birkaç şey yapabilir veya mümkün olduğunca çok şey yapmaya başlayabilir ve yapabileceğiniz tüm anketleri, görevleri ve teklifleri yapabilirsiniz. O zaman epey zaman harcamanız gerekecek, ancak kazancınız da artacaktır.

Harcanan zamanla ilgili aldığınız ödüllerin büyüklüğü, ilk 10 listemdeki diğer anket siteleriyle aynı. Bununla birlikte, PrizeRebel, yarışmalar, üyelik seviyeleri ve promosyon kodları gibi biraz daha fazla şey yapmayı kolaylaştıran bazı ekstra özelliklere sahiptir .

Diamond seviyesine ulaşmak için 315 $ kazanmanız gerekiyor ve eğer çaba sarf ederseniz oraya oldukça hızlı bir şekilde ulaşmak kesinlikle mümkün. Bu yüzden PrizeRebel’e biraz zaman ayırmak kesinlikle buna değer olabilir ve daha sonra biraz ekstra para kazanabilir.

Herhangi bir başka anket sitesi ve online ödül portal ile, üye olarak TAM ZAMANLİ GELİR ELDE ETMEK MÜMKÜN OLMAYACAKTIR hatırlamak önemlidir. PrizeRebel’de gerçekten çok güzel ekstra para kazanabilirsiniz, ancak zengin olmayı beklemeyin.

PrizeRebel’de en iyi hangi zamanda para kazanılır?

Genel olarak, PrizeRebel’in birçok günlük anket ve başka fırsatları vardır. Ancak fark ettiğim bir şey, haftada belirli saatlerin diğerlerinden daha iyi fırsatlar vermesidir.

Hafta sonları hafta içi günlere göre genellikle daha az fırsat vardır. Bu, hafta sonları hiçbir fırsat bulamayacağınız anlamına gelmez, çünkü hala bazıları var. Sadece daha az olacağı anlamına gelir.

Bu nedenle, eğer bir hafta sonu PrizeRebel’e katılırsanız, daha az fırsat olabilir, bu yüzden seçeneklerden tam olarak yararlanabilmek için hafta içi kontrol ettiğinizden emin olun.

Ayrıca, anketler, teklifler, vb. Her zaman gelir ve gider, bu nedenle, belirli bir zamanda giriş yaptığınızda hiçbir seçenek olmadığı için, aynı gün içinde daha fazla fırsat olmayacağı anlamına gelmez.

Ayrıca, özellikle Noel zamanı veya diğer tatil dönemlerinde, PrizeRebel’in daha az fırsata sahip olduğunu da farkettim.  Tatil sezonlarından kısa bir süre sonra daha fazla teklif geri gelecektir.

Kimler katılabilir?

PrizeRebel’e birçok ülkeden katılabilirsiniz. Ancak tüm ülkeler aynı fırsatlara sahip değildir.

En büyük fırsatlar ABD, İngiltere, Avustralya ve Kanada’da yaşayan insanlar için olacaktır. Ancak, örneğin Almanya, Fransa ve Singapur’da gerçekten iyi fırsatlar bulacaksınız ve ayrıca birçok ülkede PrizeRebel’de kazanmanın harika yollarını bulabilirsiniz.

13 yaşında olduğunuz sürece katılabilirsiniz. 13-18 yaş aralığındaki kişiler velilerinin rızasıyla katılabilir.

Destek sistemleri nasıldır?

Üyesi olduğunuz bir platformda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, resmi bir destek servisine başvurma şansına sahip olmak her zaman güzeldir . Anket sitelerinin hepsinin destek sistemi pek iyi değil. Ve PrizeRebel’in mükemmel bir desteği sistemi vardır.

Onlarla birkaç kez iletişime geçtim ve hızlı ve yardımcı bir cevap aldım. Eğer PrizeRebel’in sosyal medya kanallarına bakarsanız, desteğin de çok aktif olduğunu görebilirsiniz.

Sonuç olarak !

Yukarıda okuduklarınızdan, muhtemelen PrizeRebel’in düzgün bir site olduğunu anlayabilirsiniz. Bunu kişisel deneyimimden kendim defalarca aldığımı biliyorum.

Ancak, sizin için olup olmadığına karar vermeden önce size sundukları hakkında daha iyi bir genel bakış sağlamak için artıları ve eksileri özetleyelim.

artıArtıları:

  • Katılmak için ücretsiz.
  • Büyük miktarda anket, görev ve teklif.
  • Düşük ödeme eşiği.
  • Nakit ödeme alabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olursa harika destek.
  • Seviyeler, yarışmalar ve promosyon kodları ile kazanmanın birçok yolu var.

eksiEksileri:

  • Tüm anketlere katılmaya hak kazanamazsınız (ancak herhangi bir anket sitesi için de geçerlidir).
  • Bazı ülkelerde çok fazla fırsat yoktur.

Ücretli anketleri ve ödül portallarını seviyorsanız, PrizeRebel kesinlikle kaydolmaya değer.

Diğer pek çok benzer siteyle karşılaştırıldığında, gerçekten harika fırsatlar ve kazanç potansiyeli var. Farkında olmanız gereken tek şey, dünyanın belli bölgelerinde büyük miktarda fırsat sunmamasıdır.

Ancak, ABD, İngiltere, Kanada veya Avustralya’da yaşıyorsanız, kaydolmak için kesinlikle iyi bir sitedir, ancak diğer birçok ülkede de çok iyi fırsatları vardır. Kayıt olmak ücretsizdir , bu nedenle kendi ülkenizde test etmek kolaydır.

PrizeRebel’e nasıl kaydolursunuz?

PrizeRebel’e katılmak çok kolay ve hızlı. Aşağıdaki butona tıkladığınızda kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz.

Orada e-posta adresinizi ve birkaç başka şeyi doldurmanız yeterli. Sadece 10 saniye sürer ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz .

Eğer herhangi bir yorumunuz, sorunuz varsa veya PrizeRebel ile kendiniz hakkında herhangi bir deneyiminiz varsa yorum kısmına yazınız lütfen.

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.