• YARIM ALTIN
  1.042,84
  % 0,00
 • AMERIKAN DOLARI
  6,6093
  % -1,41
 • € EURO
  7,2161
  % -1,97
 • £ POUND
  8,2274
  % -0,90
 • ¥ YUAN
  0,9338
  % -1,12
 • РУБ RUBLE
  0,0853
  % 0,08
 • BITCOIN
  44731,622
  % 7,10
 • BIST 100
  89.510,88
  % 0,48

YouTube Tv Yayın hayatına başladı

YouTube Tv Yayın hayatına başladı

YouTube`dan yapılan açıklamada, satın alanların, ‘YouTube TV’ adlı yeni hizmet sayesinde ABC, CBS, FOX, NBC bunun gibi 4 büyük yayın ağına bağlı televizyon kanalları, ESPN dahil 10 spor kanalı ve ek şekilde onlarca bölgesel haber ve kablolu televizyon kanalını izleyebileceği bildirildi.

Susan Wojcicki Youtube Tv Müdürü tanıtımını yaptı. YouTube Tv, cepten mobil televizyon yayınına başlıyor

YouTube TV`ye abonelik aylık 35 dolar

YouTube TV`ye iOS ve Android ile uyumlu cep telefonu ve tabletlerden girilebileceği duyurulan açıklamada, Google Chromecast`e sahip kullanıcıların televizyonlarında da YouTube TV hizmetinden yararlanabileceği bilgisi verildi.

YouTube Red Originals`ın film ve dizilerinden de kullanıcıların ücretsiz faydalanabileceği bilgisine yer verilen açıklamada, aylık 35 dolar olacak YouTube TV hizmetinin çok fazla yakında kullanıma sunulacağı kaydedildi.

youtube tv twitter YouTube Tv, cepten mobil televizyon yayınına başlıyor

Yaklaşık 35 mühim kanalın yayınlarını sunsa da Amerika’daki televizyon pazarının bütün mühim kanallarını sahip olmayacak olan YouTube TV, HBO, CNN, TBS, TNT, AMC Networks, Discovery Communications, Time Warner ve A E Networks bunun gibi önemli firmaların yayınlarına sahip olamayacak.

YouTube`un hedefinde gençler mevcut

Genç izleyicileri hedefleyen uygulama konusu için konuşan YouTube’un CEO’su Susan Wojcicki, gençlerin hala The Ellen DeGeneres ve Carpool Karaoke bunun gibi televizyon programlarını takip ettiğini belirtti.

Financial Times’ın haberine göre, Wojcicki, “Milenyum kuşağının televizyonu sevdiğine kuşku bulunmamakta. Ama televizyonu geleneksel bir biçimde izlemek istemiyorlar. İstedikleri zaman ve kendi koşullarında televizyonla etkileşime geçmek istiyorlar” diye konuştu.

Bunlar da ilginizi çekebilir !