Tarimdan.com ile Tarım ile ilgili ürünlerinizi satışını yapmanız mümkün

tarımdan

İçerikler

 

Tarimdan.com’un kurucu ortağı Yusuf çelebi, “neden elektronik ve giyim dalında pazar yeri olan e-ticaret siteler var da tarım dalında olmasın?” sorusundan hareketle adım attıklarını ve 5 ay gibi bir sürede Tarimdan.com’a pazar noktası modelini uyguladıklarını söylüyor. Tarimdan.com’un şu anda aylık 500 bin ziyaretçi ağırladığını ve 6 milyon sayfa gösterimi yaptığını da ekliyor.

Tarimdan.com’da mağaza açan satıcılar ürünlerine indirim ve kampanya uygulayabiliyor. İndirimli ve kampanyalı ayrı bir bölümde listeleyen Tarimdan.com, sosyal ağ ve arama motoru reklamcılığı üstünden satışları artırmayı/hızlandırmayı da planlıyor.

İki ürün satan kişiler bedava mağaza açılabiliyor

Genel Müdür Yusuf çelebi, “bundan böyle tarımla uğraşan herkes istediği ürünü taksitli ödeme yaparak kargo ile köylerine getirebilecek.” diyor ve mağazaların fiyatlandırma, kargolama benzeri bölgelerde dikkat çekici bir seviyede olması gerektiğini ekliyor. İkiden fazla ürün satmak isteyen bireyler ise yıllık 299 liradan başlayan 3 seçenekten birisini seçebiliyor.

Komisyon oranı %8-14 arasında

Yapılan satışlardan yüzde 8-14 oranında bir komisyon ücreti piyasa Tarimdan.com, mağazalara ayrıcalıklı arayüz alternatifleri sunuyor. Sayfa içeriklerinin de arama motoru optimizasyonuna uygun biçimde güncellendiğinden emin olmak istiyor. Şu anda bazı ilanlara ‘bedava duyuru dopingleri’ sunduklarını paylaşan Yusuf ÇELEBİ, standart komisyon oranını yüzde on olarak belirlemek istediklerini ve satış hacmine göre komisyon oranı ileride düşürülebileceğini paylaşıyor. Satıcıların kendi paylarına düşen bedeli alması içinse alıcıların ürünü onaylaması ve ilk çarşamba gününü beklemeleri gerekiyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir !