Ofis ve Kırtasiye Alışverişlerinin Avantajlı Adresi Avansas.com

avansas

İçerikler

 

İşyerlerinin ihtiyaçlarını karşılamaları için en kolay yol; işyerinin alışveriş yeri Avansas alışverişi oluyor. En kaliteli markaların ürün çeşitlerinden oluşan zengin bir seçenek yelpazesi, rekabetçi fiyatlar ve avantajlarla dolu kampanyalar eşliğinde alışveriş yapmanın keyfini artık tüm işyerleri yaşayabiliyor. Keyifli kullanım şansı sunan bir web site üzerinden haftanın her günü ve günün her saatinde sipariş verebilmenin kolaylığını yaşayanlar Avansas.com’dan bir daha vazgeçemiyor.

5000’den Fazla Ürün Çeşidi Avansas.com’da

Ofislerin ihtiyaçları yalnızca kırtasiye malzemelerinden ibaret değil. Kartuş ve toner çeşitlerinden gıdaya, mutfak malzemelerinden temizlik malzemelerine, ofis mobilyalarından ofis dekorasyon malzemelerine kadar uzanan son derece geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunan Avansas.com’da 5000’den fazla ürün seçeneği mevcut. Aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilmeniz için ürünler 7 ana kategori çerçevesinde incelemenize sunuluyor. Beğendiğiniz ürünleri tek tıkla sepete ekleyebiliyor ve uygun ödeme kolaylıkları eşliğinde hemen sipariş verebiliyorsunuz.

AVANSAS Hızlı Teslimat ile Yüz Güldürüyor

Sunulan avantajlardan bir diğeri de hızlı teslimat. İstanbul içerisinde kendi araçları ile ürün teslimatı gerçekleştiren Avansas, sadece 1 iş günü içerisinde ihtiyaçlarınızın kapınıza kadar ulaşmasını sağlıyor. 2017 itibariyle Bursa, Kocaeli, Tekirdağ illerinin belirli ilçelerine de kendi araçlarıyla 1 iş gününde teslim ediyor. Buraya tıklayarak ilçe listesine bakabilirsiniz. Özellikle kağıt, kartuş gibi iş akışını etkileyen ürün ihtiyaçlarında hızlı teslimatın önemini tüm işyerleri gayet iyi biliyor. İşte bu noktada da Avansas.com yüzleri güldürmeyi başarıyor.

Kaliteye Ulaşmanın Yolu Yüksek Maliyet Değil

Elbette tüm işyerleri en kaliteli malzemeleri kullanmak ister. Ancak çoğu zaman kalite yüksek maliyeti beraberinde getirir. Oysa Avansas yüksek satın alma gücü sayesinde en kaliteli ürün çeşitlerini rekabetçi fiyatlar eşliğinde kullanımınıza sunuyor. Kullandığınız mobilyalardan kırtasiye malzemelerine kadar tüm ürünlerde kaliteden yana seçim yapabilir, ancak yine de düşük bir maliyet ile karşılaşabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca ofis ihtiyaçlarını doğru adresten karşılamanız olacak.

Ücretsiz Kargo Avantajı ile Tanışın

Alışverişlerinizde 50 TL üzeri ulaşmanız durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeniz gerekmiyor. Firma İstanbul’un tüm semtlerine kendi araçları ile ücret talep etmeden teslimat gerçekleştiriyor. Türkiye’nin diğer kentlerine de siparişler anlaşmalı olunan kargo firmaları ile ulaştırılıyor. Ofis alışverişlerinde hem zamandan hem de yakıttan tasarruf sağlıyor olmanız da sunulan avantajlardan bir diğeri.

Bunlar da ilginizi çekebilir !