Günlük 10 TL biriktirerek milyoner olunur mu?

gunde-10-lira-biriktirmek-icin-yontemler-eticaretgunlugu

Sosyal ağ kullanıcıları tarafından, zararlı bir alışkanlıktan kurtularak bir servet nasıl kazanılır diye şuan aktif olarak tartışılmaktadır. Örneğin, kahve yada sigara içmekten.
Sosyal ağlarda, günlük yaklaşık 10 TL tasarruf edilirse, 30 yıl sonra bir milyoner olabileceğini anlatan bir sürü hesap var! Günlük 10 TL tasarruf edilirse, bir ayda yaklaşık 300 TL biriktirebilirdi. Sadece bir köşeye koyup, bir yılda 3600 TL biriktirilebilirdi.
Ama bu parayı akıllıca kullanmaya ve yıllık en azından %25 faiz ile yatırım yapmaya başlanırsa ve biriken faizleri de yatırıma eklenirse, 10 yıl sonra böyle bir deneyi göze alanın hesabında yaklaşık 60 000 TL olacaktır. 20 yıl sonra ise, sigara içmekten vazgeçip kazandığı para sayesinde, bakiyesi 600 000 TL civarında olacaktır. 30 yıl sonra sizin emekliliğinize de ihtiyaç kalmaz, çünkü hesap bakiyeniz 8 milyon Türk Lirası olup, aylık olarak 100 bin faiz olarak çekmeye başlayabilir ve tutarın ana kısmını çocuklara ve torunlara bırakabilirsiniz. Çok etkileyici, değil mi?

Ama gerçek öyle değil !

Çünkü:
1)      Günde 10 TL tasarruf edip yılda 3600 TL biriktirmeniz biraz zor olacak. Çünkü bu para için cebinizde durdukça başka bir kullanım alanı bulabilirsiniz ve uzun zamandır hayal ettiğiniz bir şeye harcarsınız;
2)      Yıllık %25 faizleri veren yatırım fırsatını NEREDE gördünüz? Üstelik EN AZINDAN 25 % faizi?

AMA! Kazanma yöntemi gerçekten var! Sigaradan vazgeçip günlük olarak 10 TL biriktirmeye, ama bunları hemen, günlük %0,65 oranında madencilik faizleri ekleyen E-Dinar Coin dövize yatırmaya başlayarak, 1, 2, 3, 4 ve 5 yıl içerisinde ne kadar kazanılabilir bir bakalım.
Şema çok basit: her gün 10 TL hesabına yatırmak ve gelen faizleri de bakiyeye eklemektir.
BÖYLECE:

10 veya 30 yıl sonra ne kadar kazanacaksınız hesaplamaya gerek duymadık bile, çünkü bu tutarlar kuşkusuz inanılmaz büyük olacaktır…

  Tazedirekt faaliyetine son verdi...

Sorularınız için:

Mail: eticaretgunlugu@gmail.com

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlginizi çekebilecek yazılar !

E-DİNARCOİN.COM Yetkilileri Türkiye’deki Blockchain Zirvesi Gala Gecesine katılacak !

E-Dinarcoin madenciliği ile günlük kazançlar nasıl hesaplanır?

Dijital Bankacılık Ne Demektir? Dijital Bankacılık Ürünleri Hangileridir?