E-DİNARCOİN.COM Yetkilileri Türkiye’deki Blockchain Zirvesi Gala Gecesine katılacak !

edinarcoin-eticaretgunlugu

 

Değerli katılımcılar!

Güzel bir haberimiz var! Önde gelen ve geleceğe yönelik E-Dinar kripto para sistemin temsilcileri, Türkiye’deki Blockchain Zirvesi gala gecesine katılacağını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz!

Bu yılın en heyecan verici ve unutulmaz etkinliklerinden biri Blockchain Zirvesi 2016, 6-10 Ekim tarihlerinde Belek’te yer alacak.

Arap dünyasından, Latin Amerika’dan ve Doğu Avrupa’dan 200’den fazla katılımcı geleceği kendi elleriyle yaratmak için bu zirvede bir araya gelecek!
Blockchain projeleri ve yatırım fonlarının en ünlü temsilcileri konuk listesinde yer almaktalar.  Blockchain teknolojisi ve onun finansal sistemindeki önemli rolü oynaması gibi en önemli konularda görüşmeler yapacak, dünyanın dört bir yanından en tanınmış konuşmacılardan kripto para hakkında çok yararlı bilgiler edinecek ve bu alanda başarı tecrübeleri paylaşılacak.
Ayrıca, e-Dinar Coin de dahil olmak üzere, en yaygın kripto para ile alım satım yapma imkanı sunan en popüler kripto para borsalardan biri Exrates de zirveye katılacak!
Aynı zamanda bu etkinliğin ana hedeflerinden biri, kripto para ile en başarılı blockchain projelerinde işbirliği kurulması için tüm dünyadan benzer düşünen kişileri bir araya getirmektir!
Türkiye’de yer alan Blockchain Zirvesi 2016’da E-Dinar Coin gelişmekte olan projenin temsilcilerinin katılımıyla ilgili size fotoğraf sunmaktan mutluluk duyuyoruz:

Gelecek E-Dinar Coin ile birlikte gelmektedir. Sakın kaçırmayın!

Sorularınız için:

Mail: eticaretgunlugu@gmail.com

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlginizi çekebilecek yazılar !

e-Dinarcoin – Yeni Nesil P2P Borsası genel bilgiler

e-Dinarcoin.com Pratik Videolar (Kısa bilgi ve kazanç planı)

Günlük 10 TL biriktirerek milyoner olunur mu?