busmini.com

ULAŞIM YAŞAMDIR!

SEN GİDECEĞİN YERİ SÖYLE, BİZ GÜVENLE ULAŞTIRALIM

BUSMİNİ sektördeki transfer boşluğunu doldurmak adına kurulmuş bir iş fikrinden ziyade tamamen planlama ve ar-ge süreçleri sonucu gelişmiş bir projedir.

Bursa merkezli  olarak,  Transfer-Ulaşım  hizmet alanında  e-satış  yöntemiyle çalışacak olan BUSMİNİ firması faaliyetine başladı.

Eleştiri ve öneri  ile birlikte denetimli gelişmeyi önemsedik.

Etkileyen ve etkilenen bir anlayış ile iddiasının arkasında duran ve aldığı eleştirilerle uzmanlığı süreklileşen paydaşları tarafından denetime açık, denetlenebilir hizmet üretmek için BUSMİNİ Turizm Taşımacılık Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti kurulmuştur.

BUSMİNİ Turizm Taşımacılık Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti   Turizm, Taşımacılık, iç transfer ve dış transfer alanlarında faaliyet gösterecektir.

Hizmete kolay ulaşılabilir bir hedefte konumlandık.

BUSMİNİ yeni bir fikirden çok ikame bir fikir olarak kabul edilebilir. Turizm alanındaki otel ve uçak bileti rezervasyonunda kullanılan sistemlerin yanında bir eksiklik olarak online transfer sağlaması öncelikli hedefidir. Web üzerinden konum girerek, mobilde ise konum bildirerek havaalanı, otel, noktadan noktaya yolcu transferi sağlayarak sektördeki ciddi, güvenilir vergilendirilebilir, takibi kolay hizmet üretmek BUSMİNİ’nin iş modelinin bir parçasıdır.

Ulaşılabilir en yaygın alanı hedefledik.

BUSMİNİ en uygun ve en ekonomik transfer hizmeti sağlayarak dolaylı olarak on altı sektörü paydaş olarak görür. BUSMİNİ sosyal bir projeden çok  ticari bir projedir. Son kullanıcı olarak kişiler, sisteme girerek bulunduğu ya da bulunacağı noktadan 81 il 957 ilçeden oluşan toplamda 1037,  özelde 17.200 rotaya ulaşabilir. Bu transferi istediği online ödeme sistemi ile ödeyerek taksitlendirebilir. İkinci olarak BUSMİNİ beş dil desteği ile çalışabilir. Bu durumda yurt dışından gelen tüm iç transfer faaliyetlerine cevap verilmesi amaçlanmıştır. BUSMİNİ bayilik modülü sayesinde Türkiye’deki 9840 seyahat acentasını iş ortağı olarak görür. Seyahat acentalarnın  misafirlerinin transferini araçları olmadan gerçekleştirmelerini sağlar.

Turizm, Taşımacılık alanında, iç transfer ve dış transfer alanlarında faaliyet gösteren online tabanlı transfer sistemi. 

Gelişmede ve kalıcı kazanımda AR-GE  olmazsa olmaz dedik.

Girişimcinin uzun zamandır var olan kendi işini kurma planın yanı sıra  turizm sektörü üzerine aplikasyon geliştirerek hizmeti farklılaştırma becerisi işin kurulmasında  etkili olmuştur. BUSMİNİ sektördeki transfer boşluğunu doldurmak adına kurulmuş bir iş fikrinden ziyade tamamen planlama ve ar-ge süreçleri sonucu gelişmiş bir projedir. İş fikrini temel olarak örneklersek; noktadan noktaya online transfer sistemidir. Bu sistemin farklı örnekleri dünyada olsa da ülkemizde yan sektör olarak faaliyet göstermektedir.

Transfer hizmetlerinde karşılaşılan bir sorunda müşterilerin seyahat ettikleri araçları karıştırmaları ve tanıma güçlüğü yaşamalarıdır. Hizmet sağlayıcılar standart tabela ve bilgi levhaları ile müşteri ile araç arasında güçlü bir bağ oluşturamamaktadırlar. Sektörde hizmet sağlayıcının logolarının ve güzergah bilgilerinin özgün ve hızlı bir şekilde hazırlanamaması önemli bir sorundur. Bu bağlamda BUSMİNİ her operasyon için logo ve güzergah tasarımlarını ayrı ayrı ve kendi imkanları ile sağlayacaktır.

fff

MİSYONUMUZ

Uluslararası düzeyde sektörel gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip ederek, hizmet edenin niteliğini yükselterek, uygulama kalitesinin çıtasını yukarılara taşımak. Misafirlerine en ekonomik-kaliteli transfer hizmetini sunmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği tüm noktalarda, verdiği hizmet ile kaliteli-nitelikli marka değerini kabul ettirmiş,  uluslararası düzeyde lider ve öncü kuruluş olmaktır.

Hizmet sunacağımız alanı ve muhataplarımızı tanıyoruz.

BUSMİNİ  81 il ve 957 ilçe dahil, stabilize ulaşım güzergahları hariç olmak üzere noktadan noktaya transfer hizmeti talep eden nüfusa hitap etmektedir. Pazarı oluşturan müşteri kitlesi; seyahat ihtiyacı olan ulaşım gereksinimi olan tüm kişi yada kişilerdir.

İkinci olarak sadece gezme ve görme amaçlı ulaşım gereksinimi olan geniş bir müşteri kitlesinin taleplerinin karşılanması hedeflenmektedir.

Üçüncü olarak yurtdışından ülkemize ziyarete gelecek kişiler, ülke içinde profesyonel transfer hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu müşterilerin taleplerinin karşılanması hedeflenmektedir.

BUSMİNİ’yi acil araç ihtiyacı olan hemen herkes rahatlıkla kullanabilir.

Tanımlanan müşterilerin yoğunluklu olarak yaz aylarında artacağı ve hizmet talep kapasitesinin iki katına çıkacağı öngörülmektedir.   

BUSMİNİ, kurumsal kimliği ve tasdik edilmiş anlaşmalı araç filosu ile müşteriler için güvenilir, yasal, denetlenebilir ve garantili transfer hizmeti sunmaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir !