Alcoin kategorisindeki Augur (REP) : merkezi olmayan tahmini pazar nedir?

augur

Augur, Ethereum’un  alt yapısını kullanarak inşa edilmiş, geleceğe dair tahminlerin oylanacağı ve doğru kehanete yatırım yapanların kazanacağı bir sistem olarak özetleyebiliriz  . Augur, gelecekteki olayların doğru tahminlerini yapmak için tahmini pazarların yanında merkezi olmayan bir ağ kullanır.

Tüm alışkanlıklarımızın değişeceğim bu sistem ile, tahmin edilecek belirli bir merkezden merkezi otoriteye bağlı olmadan çıkacak.  Bir spor karşılaşmasının sonucu, döviz piyasasının gelecekteki durumu, Bitcoin piyasasının durumu ve bunlara verilen tahminler ya da oranlar belirli merkezlerce yönetilir.

Gelecekteki herşeye dair tahmin yapabilirsiniz. Yapacağınız tahminlerin doğuracağı olumlu ya da olumsuz sonuçlarını önceden kestirmek mümkün değildir. Merkezi bir otoriteye “güvenmek zorunda kalmadan” gerçeklerin ortaya konmasında kalabalığın bilgeliğine güvenen sistem, ” Gelecek hakkında bir erken uyarı sistemi” sloganını kullanıyor.

Augur’un platformunda REP simgesinin anlamı nedir?

REP (itibar anlamına gelir) Augur’un simgesidir. Bu coin Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir altcoindir. Augur tahmini pazarının uygun bir şekilde çalışması için bir araç olması amaçlanmıştır ve platformu kullanan birey için bir itibar nedeni olarak amaçlanmıştır.

Augur ile ilgili yararlanabileceğiniz kaynaklar

Augur’un Resmi Web Sitesi

Augur’un resmi web sitesi , hedefler ve ekip üyeleri hakkında bilgi için edinmek için ziyaret edebilirsiniz. Buradan, Augur’un ne augurolduğunu açıklayan bir video izleyebilir ve ayrıca, test etmek için ücretsiz Augur beta’suna katılabilirsin. Web sitelerini kontrol edebilirsiniz. Tahmin piyasalarının doğruluğuyla ilgili bazı ilginç bilgiler de var.

Augur’un Blog’u

Buradan haftalık geliştirme güncellemeleri de dahil olmak üzere, tüm gelişmeler hakkında Augur ekibinden gelen güncellemeleri ve haberleri okuyabilirsiniz.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Augur augur-rep-REP $ (Dolar) Rehberi

Augur bir REP $ kılavuzu varREP’in ne olduğunu ve itibari süreçlerinin nasıl çalıştığını gösteren bir video içeren kendi bloglarında. REP’e yatırım yapmak istiyorsanız bu harika bir kaynaktır

(REP’nin bir yatırım olarak değil, daha doğrusu Augur için uygun bir araç olduğunun farkında olun).

Twitter sayfası

Proje hakkındaki haberler ve güncellemeler  için Augur’un Twitter sayfasını takip edebilirsiniz .