izmir escort bayan

 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  489250,368
  % 3,48
 • BIST 100
  %

Google Allo ile Tanıştınız mı ?

Google Allo ile Tanıştınız mı ?

Herkesin dünya çapında adını sadece arama motoru olarak bilinmesinden bir hayli dertliallo
olan Google bu algıyı değiştirebilmek adına bayağı bir efor harcıyor diyebilirim. Google Plus ile bu algıyı değiştirmekte oldukça zorlanan şirket yeni bir inovasyonla piyasaya çıkıyor. Arama motorluğundan mobil teknoloji devi olarak anılmaya başlamak isteyen Google yeni uygulaması ile bu algıyı değiştirmeyi planlıyor. Google bu çalışmasını orjinal bir uygulama ile değil mevcut popüler olan bir uygulamaya rakip olarak çıkıyor.

-Google’ın Yeni Uygulaması; Allo

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yeni bir uygulama ile piyasada ki namını değiştirmek isteyen Google, anlık mesajlaşma üzerine bir proje ile karşımıza çıkıyor. Bu projenin en büyük rakibi ise Whatsapp. Rakibin ismine baktığınız zaman bu Google için hiçte kolay olmayacak. Facebook’un sahip olduğu Whatsapp’a rakip olabilmek için eşdeğer bir uygulama değil daha güçlü bir uygulama ile piyasada olmanız gerekiyor. Google’ın yeni servisinin markası ise “Google Allo”. Şirket olarak Facebook’a uygulama olarakta Whatsapp’a rakip olma yolunda Allo’nun ilk intibası oldukça başarılı.

-Google Allo’da neler olacak ?allo whatsapp

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de şüphesiz bu. Google Allo’nun özellikleri neler ? Google Allo’yu biraz incelediğiniz zaman çok farklılık olmadığını göreceksiniz.

Muadil uygulamalarda ki dosya aktarımı (video, ses, konum,fotoğraf) özellikler Allo’da da mevcut. Farklılık olarak gizli mesaj servisi bulunmakta. Sizin inisiyatifinizde bulunan bu özellik sayesinde karşı tarafla konuştuğunuz mesajlar belirli bir süre sonra kendiliğinden imha ediliyor. Bu da çok büyük bir inovasyon olmasa da güzel bir yenilik diyebilirim.

-Google Allo’yu nasıl indirebilirim ?

Google Allo şuan olarak tüm ülkelerde piyasaya sürülmedi. Piyasaya sürülmeyen ülkelerde Playstore’da ön kayıt toplanıyor. Bu sayede çok yakın bir zamanda tüm ülkelerde indirilebilir hale gelecek. Allo’yu nasıl indirebilirim diyorsanız da şöyle de bir dipnot bırakalım. Google Allo uygulamasını apk olarakda telefonlarınıza indirebilirsiniz. Tabi ki bunu güvenlik sorunlarından dolayı önermiyoruz. Playstore’da olmayan ürünleri indirirken iki kez düşünmenizi öneriyorum.

Bunlar da ilginizi çekebilir !