• YARIM ALTIN
  1.222,06
  % -1,45
 • AMERIKAN DOLARI
  6,7382
  % 0,43
 • € EURO
  7,5724
  % 0,88
 • £ POUND
  8,4794
  % 0,67
 • ¥ YUAN
  0,9486
  % 0,36
 • РУБ RUBLE
  0,0982
  % 0,54
 • BITCOIN
  64330,371
  % 1,25
 • BIST 100
  109.111,34
  % 0,94

Genesis Mining ile bulut madenciliği giriş yapınızı

Genesis Mining ile bulut madenciliği giriş yapınızı

 

GENESIS MINING  , Bitcoin ve Altcoin için dünyanın önde gelen ve en şeffaf barındırma hashpower sağlayıcısıdır.

Güvenilir ve Müşteri Odaklı.

Teknolojinin sınırında kalmak için mevcut en iyi donanıma büyük yatırımlar yapıyorlar. Sizin için, madenciliğin kolay yolu budur: teçhizat monte etmeye ya da evinizde sıcak, yüksek sesli madencilere ihtiyaç yoktur  .
Genesis Madencilik, paranızın yatırımında akıllı ve kolay bir yol sunar. Onların çözümü kripto para birimleri dünyasına yeni gelenlerin yanı sıra şifreleme uzmanları ve büyük ölçekli yatırımcılar için de uygundur. Genesis Madencilik, Bitcoin ve altoin madenciliği yapmak isteyenlere alternatif sunan, dünyanın ilk büyük ölçekli çok algoritma bulut araştırma hizmetidir.
Bunlar dijital para birimi sektöründe uzman bir ekiptir ve temel hizmetleri, kiralık en etkili ve güvenilir madencilik ekipmanları sunmaktır.
Hangi paketi seçerseniz seçin, mümkün olan en kısa sürede kârlılığı garanti eden en son teknolojiyi kiralarsınız. Ayrıca, kiraladığınız teçhizatlar, çiftliklerinin en uygun yerleri sayesinde çok ucuz elektrik tüketiyor ve verimli bir şekilde soğutuluyor. Bunun üzerine, teslimat beklemek ve hiçbir kesinti söz konusu değil, bu da madenciliğin bir saniyesini bile israf etmiyorsunuz demektir.
Onların özel müşterilerine hashpower eklenen yüzdeleri için otomatik yükseltme veya promosyon kodları almak veya sözleşme fiyat yüzdeleri var, düzenli promosyonlar var. Ayrıca, arkadaşlarını davet ederek gerçekten cazip yükseltmeleri elde etmenin mümkün olduğu bir ortaklık programı var.

GENESİS MADENİ İNDİRİM KODU: LBWJxE

Tüm Hashpower paketlerinde% 3 indirim elde edeceksiniz

GENESİS MADENCİSİ DETAYLARI

Bunlar da ilginizi çekebilir !