E-Dinarcoin madenciliği ile günlük kazançlar nasıl hesaplanır?

edinarcoin(EDC)’de madencilik iki türlü olmaktadır. 1. Pasif madencilik dediğimiz, sadece kendi hesabınızla yapmış olduğunuz madencilik. 2. Yönlendirme madenciliği, kendi referans linkinizle üye olan arkadaşınızın madencilik kazancı üzerinden elde etmiş olduğunuz kazanç. Bu makalede iki madencilik kazancını da detaylı bir şekilde ele alacağız.

Madencilik bonusları:

1. Pasif – Kendi hesabınız üzerinden günlük % 0.65 madencilik bonusu elde edebilmeniz için, edinarcoin  hesabınızda minimum 0,16 EDC bakiyenizin olması yeterlidir.

2. Yönlendirme – İş ortaklarınızın gelirlerinin yüzdesi üzerinden elde edilen kazanç türüdür.

Madencilik bonusları günde bir kez tahakkuk eder

Önemli bilgi! Yönlendirme bağlantısı yoluyla kayıt, sadece cüzdanın web sürümünü kullanarak mümkündür!

 

Kariyer A – İlk derinlikte en az 5 referans kaydı, her alt üyenin hesabında da en az 100 EDC bulunmalıdır. Ayrıca sizin EDC bakiyeniz de 200 EDC olmalı. Takımdaki toplam EDC sayısı ise 700 olmalı.
Kariyer B – İlk derinlikte en az 5 referans kaydı, ikinci derinlikte en az 25 referans kaydı, her alt üyenin hesabında da en az 100 EDC bulunmalıdır. Ayrıca sizin EDC bakiyeniz de 500 EDC olmalı. Takımdaki toplam EDC                                    sayısı  ise 3.000 olmalı.
Kariyer C – İlk derinlikte en az 5 referans kaydı, ikinci derinlikte en az 25 referans kaydı, ayrıca toplam referans kaydı 125 kişi olmalı. Her alt üyenin hesabında da en az 100 EDC bulunmalıdır. Ayrıca sizin EDC bakiyeniz de                             1.000 EDC olmalı.  Takımdaki toplam EDC sayısı ise 13.500 olmalı
Kariyer D– İlk derinlikte en az 5 referans kaydı, ikinci derinlikte en az 25 referans kaydı, ayrıca toplam referans kaydı 625 kişi olmalı. Her alt üyenin hesabında da en az 100 EDC bulunmalıdır. Ayrıca sizin EDC bakiyeniz de                             2.000 EDC olmalı. Takımdaki toplam EDC sayısı ise 64.500 olmalı

  Hindistan% 30 İndirimine Rağmen Venezüella Kriptoyu Reddetti

Yukarıdaki şartları yerine getirdiğiniz müddetçe almanız gereken bonuslar 30 gün içerisinde hesabınıza geçmektedir.

REFERANS BONUSU TABLOSU

edc_madencilik_bonusu

Alt Üye Madencilik Bonusu Oranları

  1. Seviye bonusu % 5
  2. Seviye bonusu % 4
  3. Seviye bonusu % 3
  4. Seviye bonusu % 2.5
  5. Seviye bonusu % 2.5

Sorularınız için:

Mail: eticaretgunlugu@gmail.com

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

İlginizi çekebilecek yazılar !

e-Dinarcoin – Yeni Nesil P2P Borsası genel bilgiler

Günlük 10 TL biriktirerek milyoner olunur mu?

E-DİNARCOİN.COM Yetkilileri Türkiye’deki Blockchain Zirvesi Gala Gecesine katılacak !

Dijital Bankacılık Ne Demektir? Dijital Bankacılık Ürünleri Hangileridir?