ClixSense incelemesi 2019 (Tam Kılavuz + İpuçları)

Sites-Like-Clixsense

 anket siteleri ve ödül portalları söz konusu olduğunda en büyük isimlerden biridir. ClixSense bir aldatmaca mı yoksa ekstra para kazanmak için yasal bir fırsat mı? Kendim uzun süreli bir ClixSense üyesiyim iyice test ettim ve hala her gün kullanıyorum. 2019 ClixSense incelemesi, size uygun mu degil mi karar vermeyi bilmeniz gereken tüm ayrıntıları size verecektir.

İncelemem, ClixSense birçok şey sunduğu için biraz uzun sürmektedir ve  üye olup almama konusunda karar vermeniz için gereken tüm bilgileri vermek vermek istiyorum.

 Ancak sabırsız türseniz, sadece sonuca ilerleyebilirsiniz 🙂

ClixSense nedir ve site hangi fırsatları sunar?

ClixSense 2007 yılında faaliyetine başladı. Başlangıçta, bir PTC sitesi (tıklamaya ücretli) olarak faaliyet gösterdi ve çoğunlukla uzun yıllar PTC sitesi olarak görülüyordu. Şahsen, ben ClixSense’in PTC tarafının büyük bir hayranı değildim ve bu nedenle çoğunlukla sitedeki diğer fırsatlara odaklandım.

2017’nin ortasında, ClixSense bazı büyük değişiklikler yaptı. Bu, PTC tarafından kurtulmayı da içeriyordu, çünkü bununla işletme kötü bir üne sahipti.

Şahsen, sadece PTC sitesi olarak devam etmesi benim için çok mutlu olduğum bir seçim değildi. Çünkü zaten büyük bir fırsat değildi. ClixSense’nin platformu geliştirmek ve ilerlemeye devam etmek konusunda ne kadar ciddi olduğunu gösterdiğini düşünüyorum.

ClixSense’in sunduğu fırsatlar:

Seçenek 1 – ClixSense anketleri:

ClixSense, esas olarak bir anket sitesi olarak bilinir ve günlük pekçok fırsat sunar.

clixsense-anket

ClixSense, birçok ankete erişim sağlar.

Muhtemelen, mevcut tüm anketler için uygun olmayacağınızı unutmayın.

Nerede olduğunuza, yaşınıza, vb. bağlı olarak, ne kadar sayıda ankete katılabileceğiniz farklı olacaktır. Bu, tüm anket siteleri için geçerlidir.

Bu nedenle, anketleri tıklarsanız ve uygun olmadıklarında sadece sabırlı olun ve tıklamaya devam edin uygun olup olmadıklarını kontrol etmek kısa bir zaman alır ve çoğu durumda çok sayıda uygun olanlar olup olmadığını anlayıp uygun olanların ödemeleri oldukça iyi olabilir. Elde edeceğiniz gelir harcadığınız zamanla doğru orantılıdır.

Bir süre sonra, genellikle ne tür bir ankete katılacağınızı da anlayacaksınız ve sonra zamanınızı boşa harcamamak için diğerlerini görmezden gelebilirsiniz. Bu benim yaptığım şey.

Seçenek 2 – Ücretli teklifler:

ClixSense, ücretli tekliflerin bulunduğu bir bölüme sahiptir . Bu sayede, ClixSense ortakları tarafından sunulan çok sayıda farklı teklife erişebileceksiniz.

Örneğin, teklifler yeni ürünler veya hizmetler denemek, uygulama indirmek, oyun oynamak, web sitelerine kaydolmak, video izlemek, ücretsiz yarışmalara kaydolmak vb. olabilir. Benzer sitelerle karşılaştırıldığında, ClixSense size birçok teklif duvarına erişim sağlar ve ayrıca mevcut en iyi teklif duvarlarından bazılarına erişir.

clixsense-teklif-duvarları

ClixSense teklif duvarları.

Bir teklif almadan önce koşulların ne olduğunu ve ödülün ne kadar olacağını görebilirsiniz. Teklifler, kazancınızı artırmak için harika bir yol olabilir. Bazıları küçük ödüller verir, fakat aynı zamanda gerçekten yüksek ödüller veren bazıları da vardır, bu yüzden düzenli olarak farklı teklifleri incelemeye değer.

İlgilendiğiniz tekliflerin tüm koşullarını okuduğunuzdan emin olun, bunları almadan önce, ödülünüzü almak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Bazı tekliflerin harika koşulları var ve alması çok kolay, bazıları ise bence almaya değmez. Bu yüzden şartların ne olduğunu bildiğinizden emin olun.

Seçenek 3 – Mikro görevler:

Küçük görevleri tanımlanmış görevler adı verilen kısımda görebilirsiniz.

Örneğin, görevler belirli bir bilgi için bir web sitesini kontrol etmek, bazı ürün adlarını ve her tür küçük kolay internet tabanlı işi sınıflandırmak olabilir. Bunlara mikro iş denir, çünkü genellikle kısa zamanda tamamlanırlar.

clixsense-küçük-görevler

ClixSense görevlerine örnekler.

Başlangıçta, bu görevler çok yüksek ödüller vermiyor ama yine de kesinlikle yapmaya değer olabilir. Her şeyden önce, genellikle çok az zaman alırlar. Daha uzun süre alırlarsa, daha iyi ödeyecekler. Ayrıca, daha çok yaptığınız gibi, daha fazla güven kazanacak, daha fazla fırsat elde edecek ve daha yüksek ücret alabiliceksiniz.

Görevler için aldığınız ödüllere ek olarak, ClixSense görev yaparken otomatik olarak katılacağınız haftalık bir görev yarışmasına dahil ediyor.

Her hafta, ilk 10 görev kazananı, toplamda 100 ABD doları olan ekstra bir bonus almaktadır. Bu yüzden ilk 10’a girerseniz çok güzel bir bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca, 50 $ değerindeki işleri her tamamladığında $ 5 bonus kazanacaksınız.

Bu bonuslar, ClixSense’i bence bu işleri yapmak için en iyi platform haline getiriyor.

Görevlerle ilgili gerçekten harika şeylerden biri de, çoğu farklı ülkeden insanlara sıkça çıkabilmektedir.

Seçenek 4 – Arkadaşlarınızı katılmaları için davet edin:

Diğer insanları ClixSense’e davet ederek de para kazanabilirsiniz. Başlangıç ​​olarak, ClixSense, yönlendirdiğiniz kişilerin kazandıklarının % 20 komisyonunu ödeyecektir. Son 30 gün içinde aktif olan 100’den fazla tavsiyeniz varsa,% 25’i, 200’ün üzerinde ise% 30 komisyon alırsınız.

Komisyon, bahsettiğiniz kişinin kazancını etkilemeyecektir, çünkü bonus başka birini davet ettiğiniz için teşekkür etmek üzere ClixSense tarafından ödenecektir.

Seçenek 5 – Oyun oynayın:

ClixSense oynayabileceğiniz online oyunların bulunduğu büyük bir bölüme sahiptir. Oyun oynamayı, çekim yapmayı, macera, spor oynamayı ve daha fazlasını yapmayı sevdiğiniz gibi hemen hemen her oyun kategorisinde oyunlar bulabilirsiniz.

oyun-clixsense

ClixSense’te pek çok çevrimiçi oyun bulabilirsiniz.

Bu oyunları ClixSense’de oynayarak kazanamayacağınızı bilmek önemlidir. Sadece eğlence amaçlıdır.

Doğrudan tarayıcınızda küçük çevrimiçi oyunları oynamak isterseniz, ClixSense’te büyük bir seçim bulabilirsiniz. Ancak, temel olarak para kazanmak için ClixSense’te bulunuyorsanız, oyunlar zamanınızı harcadığınız şey değildir.

Seçenek 6 – Etkinlik bonusu:

ClixSense, diğer birçok anket sitesinden ayrı kılan mükemmel bir ekstra kazanç imkanı sunar. Her gün belirli bir etkinliğiniz varsa, Günlük Kontrol Listesi Bonusu adında ekstra bir bonus alacaksınız. Bu konudaki ayrıntılara gireceğim, çünkü bu büyük bir konu ve kendi bölümüne ihtiyaç duyuyor.

ClixSense’in sunduğu tüm tekliflere üye olmak ve katılmak ücretsizdir.

==> ClixSense’i ziyaret etmek için buraya tıklayın <==

Günlük Kontrol Listesi Bonusu nedir?

Yukarıda da bahsedildiği gibi, ClixSense, fazladan para kazanmak için harika bir yol olabilen günlük kontrol listesi bonusu adı verilen bir şeye sahiptir.

İlk katıldığınızda, biraz kafa karıştırıcı görünebilir, ancak aslında oldukça basittir. Fakat bunu sizin için kolaylaştırmak için baştan itibaren bileceksiniz, şimdi nasıl çalıştığını ve sizi ne kadar ekstra yapabileceğini açıklayacağım.

Kısacası, kazancınızın % 16’sına kadar kazanabileceğiniz bir bonustur ve o bonusu almaya hak kazanırsanız, her günün sonunda hesabınıza eklenecektir.

günlük-kontrol-listesi-bonusu

Günlük kontrol listesi bonusunu almaya ne kadar yakın olduğunuzu kolayca görebilirsiniz.

Hak kazanmak o kadar zor değil. Kişisel hesap sayfanızda, o bonusu almak için o gün ne kadar yakın olduğunuzu her zaman görebilirsiniz (yukarıdaki resme bakın).

Yukarıdaki seçeneklerden birini yerine getirirseniz, günlük kontrol listesi bonusunu kazanacak ve günün sonunda hesabınıza % 12 yansıyacak.

Bu bonusa ekstra ekleme şansınız da var. Chrome tarayıcısının bir uzantısı olan ClixAddon’ı yükleyerek % 2 daha fazla kazanabilirsiniz.

Yeni anketler, yeni görevler vb. olduğunda size bildirimde bulunacak bir eklentidir. Ayrıca, kontrol listesi bonusu almaya hak kazandığınız bir günde aktif olarak 1 saat boyunca çalışmanız gerekir ve% 2 alırsınız. ekstra.

Tarayıcı uzantısı yalnızca bonusu almanıza yardımcı olmaz. Ayrıca, sık sık giriş yapmanıza gerek kalmadan ClixSense’te yayınlanan yeni fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmanın harika bir yoludur.

Son olarak, kontrol listesi bonusunu arka arkaya 3 gün tamamlayarak aktivite bonusu alarak % 2 kazanabilirsiniz. Bir gün kontrol listesine giremezseniz, etkinlik bonusunun sıfırlanacağını unutmayın (genel bakış için aşağıdaki resme bakın).

clixsense-etkinlik-bonusu

Etkinlik bonusu için nasıl hak kazandığınıza ve ne zaman sıfırlanacağına genel bakış.

Bu yüzden, ClixSense üzerinde belirli bir etkinliğe sahip olarak, hesabınıza % 16 daha fazla para kazanma şansınız olur. Bu gerçekten güzel bir ekstra bonus ve pek çok anket sitesinin sunduğu bir şey değil.

Ödemelerinizi nasıl alacaksınız?

Kazancınız ClixSense tarafından dolar olarak yansıyacaktır.  Paranızı Payoneer, Skrill, Dwolla, Tangocard veya çek yoluyla tahsil edebilirsiniz.  ClixSense’den paramı kolayca almakta hiç sıkıntı yaşamadım.

Ödeme yöntemlerinden hangisinin sizin için en iyisi olduğu, birkaç farklı şeye bağlıdır. Farklı ödeme yöntemlerinin farklı avantaj ve dezavantajları olduğu için, bu makalede ele alınamayacak kadar fazla olacaktır.

İlgili MakalePayoneer Hakkında Genel Bilgiler

İlgili MakaleSkrill Hakkında Genel Bilgiler

Çok hızlı bir şekilde elde edilebilecek 10 $ kazandıktan sonra ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Bir ankete katıldığınızda, kazandığınız ödülü hemen ClixSense hesabınızda görebilirsiniz. Bazı anketler (ekstra yüksek ödül verenler), hesabınıza para yatırmadan önce onaylanmalıdır. Bu anketler küçük bir kırmızı bayrakla işaretlenmiştir, bu nedenle kolayca tanınırlar.

yüksek-ödüllü-clixsense

Yüksek maaşlı anketler kırmızı bayrakla işaretlenmiştir.

ClixSense hesabınızdan bir ödeme talebinde bulunduğunuzda, paranın seçtiğiniz hesapta olması 4-5 gün sürer.

ClixSense’yi bir cep telefonunda kullanabilir misiniz?

Evet, cep telefonunuzda veya tabletinizde ClixSense’i kolayca kullanabilirsiniz.

İndirebileceğiniz resmi bir uygulama yok, ancak web sitesi mobil cihazlar için optimize edildi ve kullanımı çok kolay.

Telefonunuzda yapamayacağınız birkaç anket veya teklif var, ancak anketin yanında, telefonunuzda ClixSense’e giriş yaptığınızda, bunun küçük bir simgeyle gösterildiğini görebilirsiniz. Ancak anketlerin çoğu telefonunuzda veya tabletinizde yapılabilir.

Şahsen, ben hareket halindeyken bu biraz ekstra kazanmak için harika bir yol olduğunu düşünüyorum. Örneğin sırada beklerken, otobüsü beklerken, trende otururken vs.

Para kazanmak için ne kadar zaman gerekir?

ClixSense’te para kazanmak için ne kadar zaman harcamanız gerektiği, diğer anket sitelerinde olduğu gibi, kaç tane fırsat kullanmak istediğinize bağlıdır.

Genel olarak, anketler için verilen ödüller, harcanan zamana göre oldukça iyidir, bu yüzden kesinlikle anketlere cevap vermeye değerdir. Ancak, başka birçok fırsat da vardır. Bazı teklifler gerçekten çok yüksek ödüller veriyor ve görevler de bazı ekstra paralar veriyor. Özellikle de en iyi kazananlardan biri olursanız ve haftalık para ödülünün bir kısmını alırsanız.

Biraz aktif olarak, günlük kontrol listesi bonusu için oldukça kolay bir şekilde hak kazanabilir ve % 16’ya varan ekstra bir kazanç elde edebilirsiniz.

Dolayısıyla, ClixSense, kazanç potansiyeli iyi olan anket sitelerinden biri .

Bununla birlikte, diğer tüm anket sitelerinde, tam zamanlı bir gelir getirmeyeceğini hatırlamak önemlidir. ClixSense’e aktif olmazsanız, dolayısıyla da başarılı olamazsınız.

ClixSense hangi ülkelerde mevcuttur?

ClixSense’in en güzel yanlarından biri dünya çapında mevcut olmasıdır. Bununla birlikte, ClixSense’teki fırsatlar, yaşadığınız ülkeye bağlı olarak değişecektir.

Ancak çok fazla anket veya teklifiniz yoksa, görevlere erişiminiz fazla olabilir, bu nedenle birçok ülke için iyi şanslar vardır ve bu, tüm ülkelerden geniş bir yelpazeye oldukça iyi fırsatlar sunan anket sitelerinden biridir.

Kayıt olduğunuz ülkeden başka bir ülkeden anket alamayacağınızı ve seyahat ederken ClixSense’i kullanamayacağınızı unutmayın.

ClixSense’e kaydolabilmek için en az 16 yaşında olmalısınız.

Bonus tavsiye ve ipuçları

Platformdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu daha eklemek istiyorum:

Bonus ipucu 1 – Mevcut olmasa da anketleri bulun:

Herhangi bir anket yokmuş gibi görünse de, yine de olabilir.

“Anketlere” tıkladığınızda anket yönlendiricilere erişmek için tıklayabileceğiniz bazı kutular / logolar vardır. Bazen bu, belirtilmemiş olmasına rağmen ankete girme fırsatı verir.

bulun-clixsense

Anket yönlendiricileri aracılığıyla daha fazla anket bulabilirsiniz.

Yani sadece onları tıklayın ve kontrol edin. Dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak, hangi kutuların size bir fırsat vereceği değişir. Deneyin ve bir süre sonra hangilerinin sizin için tıklamaya değer olduğunu bileceksiniz.

Ayrıca, teklif duvarlarından bazılarında alabileceğiniz anketler vardır. Bu nedenle ilave anket fırsatları için onları da kontrol ettiğinizden emin olun.

Bonus ipucu 2 – Anketlerden bazıları sizin için uygun değilse pes etmeyin:

Yaşınıza, yaşadığınız yere, vb. Bağlı olarak, uygun bir anketi tıkladıktan sonra yapamayacağınız bazı anketler olacak. Bu sinir bozucu olabilir ve bazen kendi anketinizi bulmadan önce birkaç anketi tıklamanız gerekebilir.

Ancak birçok uygun anket vardır, bu nedenle katılamayacağınız bir (veya birkaç) anketetıkladığınızda pes etmeyin. Zaman içinde, genellikle hangi tür anketlere katıldığınızı da öğreneceksiniz ve ardından sadece onları tıklayın ve diğerlerini görmezden gelin.

Bonus ipucu 3 – Siteyi sık sık ziyaret edin:

Yeni anketler ve görevler gün boyunca görünecek ve kaybolacak, bu nedenle vaktiniz varsa siteyi gün içinde birkaç kez ziyaret edin.

Alternatif olarak, tarayıcınız için ClixAddon da yükleyebilirsiniz. Sık sık giriş yapmak zorunda kalmadan yeni fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmanın harika bir yoludur.

Bonus ipucu 4 – Hafta sonları daha az aktivite:

Hafta sonları ClixSense’te genellikle daha az aktivite bulunduğunu unutmayın. Tecrübelerim bana hafta sonları çok az sayıda anket olduğunu söylemektedir. Bu yüzden sadece hafta sonuna katılırsanız ve pek çok fırsat bulamazsanız cesaretiniz kırılmasın.

Hafta sonları fırsatlar var ama o kadar da değil.

Destek sistemi nasıldır?

Bir site veya hizmet teklifinin ne kadar iyi destek sistemi varsa, hakkındaki düşüncelerimiz olumlu olur. ClixSense’in desteğiyle birkaç kez bağlantı kurdum ve her zaman hızlı ve yararlı bir yanıt aldım.

Ayrıca, herhangi bir güncelleme, değişiklik, özel teklif veya böyle bir şey olduğunda, oturum açtığınızda bununla ilgili bir mesaj görmektesiniz.

ClixSense, hem diğer üyelerden hem de ClixSense çalışanlarından bir çok soruya cevap alabileceğiniz bir foruma da sahiptir. Hatta birçok farklı dilde forumlar var, bu yüzden personel ve diğer üyelerle İngilizce dışındaki birçok dilde iletişim kurabilirsiniz.

Sonuç olarak

Birçok çevrimiçi ücretli anket sitesini test ettim ve ClixSense kesinlikle bir aldatmaca değil ve okunaklı bir şekilde ekstra para kazanmak için iyi fırsatlar sunuyor. Kendim tarafından defalarca ödendiği için yasal olan kişisel tecrübemden haberim var.

Ama artılarını ve eksilerini özetleyelim; böylece, sizin için olup olmadığına karar vermeden önce daha iyi bir genel bakış elde edebilirsiniz:

artıArtıları:

  • Birçok günlük fırsat
  • Çok çeşitli ülkelerde iyi fırsatlar
  • Günlük aktiviteniz varsa ekstra bonus
  • Kullanıcı dostu
  • Destek sistemi iyi işliyor
  • Harcanan zamanla ilgili olarak iyi ödüller
  • Nakit para alıyorsun
  • Seçim için birçok ödeme yöntemleri

eksiEksileri:

  • Çoğu zaman, hak kazanacağınızı bulmak için birkaç anketi tıklamanız gerekir.
  • Bütün ülkelerin çok fazla fırsatı yok.

Genel olarak, ClixSense, şahsen en başarılı olduğum anket sitelerinden biri. Kesinlikle biraz fazladan para kazanabileceğiniz yasal bir site ve benim deneyimime kesinlikle buna değer ve bu yüzden de en iyi önerilerimden biri.

ClixSense’ye nasıl kayıt olursunuz?

Kayıt olmak çok kolay ve hızlı. Sadece aşağıdaki butona tıklayın. Aşağıdaki butona tıkladığınızda kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz.

Orada e-posta adresinizi ve birkaç başka şeyi doldurmanız yeterli. Sadece 10 saniye sürer ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz .

.ClixSense’e Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Eğer herhangi bir yorumunuz, sorunuz varsa veya PrizeRebel ile kendiniz hakkında herhangi bir deneyiminiz varsa yorum kısmına yazınız lütfen.

UYARI : Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.