• YARIM ALTIN
  1.471,37
  % 0,25
 • AMERIKAN DOLARI
  6,8964
  % -0,86
 • € EURO
  8,1752
  % -0,39
 • £ POUND
  9,0687
  % -0,72
 • ¥ YUAN
  0,9912
  % -0,56
 • РУБ RUBLE
  0,0937
  % -1,61
 • BITCOIN
  77512,341
  % -1,97
 • BIST 100
  1.087,16
  % -3,53

BannersApp Nedir? Nasıl Kazandırır?

BannersApp Nedir? Nasıl Kazandırır?

FutureNet

2012 yılında sosyal medya platformu ortaya çıkmıştır. Diğer sosyal medya platformları gibi bir site olmasına rağmen, para kazandırıyordu. 2014 yılında resmi olarak katılımcı almaya başladı. 2017 yılına gelindiğinde FutureNet kendi kripto parasını FUTUROCOİN(FTO) çıkarmaya karar verdi. 7 haziran 2018 yılında ilk işlemlerini görmeye başladı.

 

FuturoCoin

FuturoCoin7

Geçtiğimiz 6 yılda, dünyanın 190 ülkesinde yaklaşık 5 milyona yakın kullanıcıya ulaşmış bir şirkettir. Pazarlama yapan kişileri birbirine bağlayan ilk sosyal medya platformu olmayı başarmıştır. Şirketin diğer alt işlerinden kısaca başlıklar verecek olursak,

Future VoIP : Ücretli olarak kayıt olunan mesajlaşma servisidir

Future Cloud:  Online dosya kayıt sistemidir.

Ayrıca Future isminde bulunan diğer alt işlerinden, Kripto para, Kripto para cüzdanı, ücretli network, web site dil çeviri, açık arttırma ve bunlarla beraber 13 adet alt işleri bulunan büyük bir şirkettir. Bizi ilgilendiren 14 üncü iş olan Banners App uygulamasıdır. Bu uygulama tamamen ücretsiz olup, para kazandırıyor.

BannersApp

Araştırmalara göre sıradan bir insan günde telefonunu tam olarak 80 ila 110 kez açmaktadır. Peki ya biz bundan bir şeyler kazanabilir miyiz? Mesela her telefonu açışımızda ufak bir miktar ödül alsak nasıl olur ? Mümkün mü ? Evet, şu andan itibaren mümkün. Şimdi sizlere Bannersapp ‘i tanıtıyoruz, yani telefonumuzu ek bir gelir kaynağına dönüştürecek uygulama. Nasıl mı çalışıyor, çok basit. Telefonu açtığımızda karşımıza bir reklam çıkıyor. Eğer reklamla ilgilendiysek siteye git diyoruz. Eğer ilgilenmediysek kapat diyoruz ve telefonu olduğu gibi kullanmaya devam ediyoruz. BannerApp birbirinden güzel 3 özelliği bir araya getiriyor. Birincisi tüm reklamlar bizin ilgi alanlarımıza göre yani ne görmek istiyorsak onu görüyoruz. İkincisi telefonumuzun ekranında gözükecek reklam miktarını biz belirliyoruz ve bunu her zaman azaltabiliriz. Üçüncüsü ve en önemlisi, herhangi bir zaman kısıtlaması yok. İstediğimiz zaman bunu yapabiliriz. Bannersapp ile birlikte telefonunuz size para getirecek, sadece götürmeyecek.

Bireysel Kazanç: Her kullanıcı günlük 200 banner (resimli reklam) tıklaması yapıyor. Aylık 20 dolar kazancı var. Bu işlem nasıl yapılıyor. Uygulama telefonun tuş kilidine entegre edilmiş bir şekilde çalışıyor. Tuş kilidini her açışta reklam karşınıza çıkıyor ve yapmanız gereken sağ altta bulunan kapata basmanız.

Üye Ekleyerek Kazanç: Üye kazançları yaptığınız her üyenin yaptığı günlük görüntülemelerine göre sizlere kazançlar sağlıyor. 200 görüntülemenin tamamını yapan üyelerden tam kazanç sağlanır. Aşağıdaki tabloda göründüğü gibidir. Aslında verdiğim üye sayısı rakamlarını, 2.derinlik üyeler için, 1.derinlik üyelerin sayısını 5 ile çarpın. Çünkü 2.derinliği, 1.derinlik üyeleri ekliyor. Her biri 5 kişi eklese 1.derinliğe eklediğiniz üye sayısının 5 katı yapıyor. Bu rakamlar baz alındığında, aşağı inilen her derinliğin bir önceki derinlikten 5 kat daha fazla olması içten bile değil. Aşağıdaki tabloda daha düşük kat sayılarını baz alarak kişi sayısı verdim.

Derinlik analtımı1

Paralarımızı FUTUROCOİN(FTO) olarak bizlere ödeyecekler. Bu işlemler basit ama daha önce kripto para ile ilgilenmemişler için biraz karışık gelebilir. Bunun için sizlere buradan değil de telefonla görüşerek anlatmayı tercih ediyorum. Sisteme kayıt olan herkesin Makale sonunda vereceğim iletişim numaram ile bana ulaşmalarını ayrıca rica ediyorum. WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamaları ile sizlere videolu anlatımlar ve telefonda görüşerek detaylıca öğreteceğim. Bilmeyenler bu sayede aslında çok basitmiş diyeceklerdir.

Kayıt olmak için   google_play   ve app store den uygulamayı indirip telefonunuza kurmanız gerekiyor. 

 Not: İphone için sürüm yakında gelecektir.

 

İletişim için:   +90 546 682 1097 (Numaranın üstüne tıklayınca direk WhatsApp mesajına yönlenirsiniz)

Bunlar da ilginizi çekebilir !
YORUMLAR YAZ
 • kemalozgur2 sene önce
 • Çok teşekkür ederim. Hep beraber inşallah

 • Serhat inal2 sene önce
 • Her zamanki gibi mükemmel andınlatıcı düşüncelerinle yol gösterici olmaya dewam ediyorsun balarılarının devamını diliyorum kemal özgür